Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8291 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 15:28
JEDNO SERCE JEDEN KLUB !!!!!


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 15:31
Zgodnie z tym jak nazywają się kluby trzabyło by do nazwy klubu dopisać nazwę miasta więc w ekstarklasie mozemy mieć klub Pogoń Szczecin w Szczecinie Szczecin

buahahahahahahaha...nagroda Darvina murowana


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 15:36

  antyC napisał:  
Zgodnie z tym jak nazywają się kluby trzabyło by do nazwy klubu dopisać nazwę miasta więc w ekstarklasie mozemy mieć klub Pogoń Szczecin w Szczecinie Szczecin

buahahahahahahaha...nagroda Darvina murowana



busahsubasuabsuabusbasubausbausba jakie zalosne , ale prawdziwe Co jest?


szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 15:45
A nie mogli dać POGOŃ SZCZECIŃSKA ,to przecież jest już jakaś różnica,skoro idą tak pod górkę:D Szczerze,też myślę,że możliwy jest motyw jak w Bydgoszczy.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 16:34
Ktos pisal o 10 tys GKSu Katowice w 4 lidze, rzeczywiscie mieli taki mecz z GKSem Tychy- mecz derbowy, Tyskich ok. 1 tys bodajze, do tego walka o pierwsze miejsce w tabeli, znany rywal i pilkarsko i kibicowsko z niezlymi zawodnikami. U nas w 4 lidze byly same ogorki, pod kazdym wzgledem a kto awansuje bylo wiadomo od poczataku, nie jest to tlumaczenie niskiej frekwencji ale jest to argument, ktory jak widac w Sz-nie ma duze znaczenie, bo "nazwa" przyciaga..
Fuzja to Fuzja, nie chodzi o to ile lat bedzie Z.Drzymala utrzymywal ten twor, to nie bedzie juz Pogoń !! Zaczynalo byc pomalu normalne, jak za czasow Rynkiewicza- biednei ale zawsze godnie. Lepiej tulac sie po 2 lidze nawet parenascie lat niz stracic honor swoj i wiekszosci Polski po raz kolejny. Nie dla fuzji !!


www.sectorshop.net
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 16:34
Sami kurwa widzicie że tego zboczenia jakim jest fuzja po prostu nie da się zakwalifikować do żadnych normalnych kategorii. Jakkolwiek by tego łajna nie nazwali zawsze będzie śmierdziało. Teraz dopiero wychodzi na jaw jak jedno przegięcie pociaga za soba kolejne wałki (patrz kombinacje z przeniesieniem spółki i nazewnictwem nowego tworu).

Ciekawi mnie teraz opinia tej grupy zwolenników pana "inwestora" - fajny pomysł z tymi dwoma Pogoniami, co nie chłopaki? Wreszcie do Szczecina zawita ekstraklasa, a co weekend będzie dwa razy więcej meczów. Może nawet jakieś derby sie trafią wcześniej czy później. Po prostu żenada... Aha i jeszcze jedno: Nigdy nie będzie w naszym mieście przyzwolenia i akceptacji dla "drzymałopodobnych" kombinatorów i ich chorych zapędów. Dla mnie pan biznesmen może pakować walizki i z powrotem wypierdalać w zagony. Nara


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 16:47

  Czarny napisał:  
Ktos pisal o 10 tys GKSu Katowice w 4 lidze, rzeczywiscie mieli taki mecz z GKSem Tychy- mecz derbowy, Tyskich ok. 1 tys bodajze, do tego walka o pierwsze miejsce w tabeli, znany rywal i pilkarsko i kibicowsko z niezlymi zawodnikami. U nas w 4 lidze byly same ogorki, pod kazdym wzgledem a kto awansuje bylo wiadomo od poczataku, nie jest to tlumaczenie niskiej frekwencji ale jest to argument, ktory jak widac w Sz-nie ma duze znaczenie, bo "nazwa" przyciaga..
Fuzja to Fuzja, nie chodzi o to ile lat bedzie Z.Drzymala utrzymywal ten twor, to nie bedzie juz Pogoń !! Zaczynalo byc pomalu normalne, jak za czasow Rynkiewicza- biednei ale zawsze godnie. Lepiej tulac sie po 2 lidze nawet parenascie lat niz stracic honor swoj i wiekszosci Polski po raz kolejny. Nie dla fuzji !!



Powiedz mi a czy u nas chociaż na baraże nie mogło przyjść te 10 tysięcy ? Gdzie Ci kibice ? Nie ma ( pierdoleni kibice sukcesu) ! Tylko czekają na powrót ekstraklasy i zrobią teraz wszystko żeby Drzymała został w Szczecinie. Poprzednie lata (Bekdasy,Ptaszyska) ich kurwa nic nie nauczyły.Zobaczymy jak za 3 lata Drzymała zabierze swoje zabawki, co wtedy ? Będzie jeden wielki płacz i właśnie wtedy wszyscy będą powtarzali " a nie mówiłem ? " Bo przecież Drzymały nikt nie chciał, wszscy wiedzieli , że to się tak skończy ... I koło się zamyka.

Nie dla fuzji !


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Ero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 16:51
Jebać fuzje!



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7386 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 16:52
a ten nowy twór to ma może zamiar na naszym stadionie grac ? jakim k.... prawem.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 16:55

  DeeMeN. napisał:  

( pierdoleni kibice sukcesu) ! Tylko czekają na powrót ekstraklasy i zrobią teraz wszystko żeby Drzymała został w Szczecinie. Poprzednie lata (Bekdasy,Ptaszyska) ich kurwa nic nie nauczyły.Zobaczymy jak za 3 lata Drzymała zabierze swoje zabawki, co wtedy ?



Wtedy to Koźmiński przyjdzie inwestować z Włoską firmą ;)
A coś czuje, że jak dojdzie do fuzji to będą chcieli nas przenieść na boczne boisko ... oczy


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 17:11
Czytając komentarze niektórych lamusów odnoszę nieodparte wrażenie iż nawet jakby Filipiak zadeklarował chęć przenosin sracovii do Szczecina byleby była ekstraklasa,też niejeden by się "zlał w gacie"... oczy
Irytuje mnie jeszcze pewna sprawa aczkolwiek trochę mniej związana z tematem a mianowice dlaczego Bekdas zawsze stawiany jest w jednym rządku z grabarzem gondorem i kmiotem ptakiem,przecież za jego kadencji w końcu zdobyliśmy wicemistrzostwo i wszystko się dobrze układało a to że nasi miejscy radni polecieli w chuja maksymalnie i olali Sabriego (efekt zaprzestanie finansowania naszego klubu z jego strony) no to już inna sprawa...

aha zapomniałbym... jebać fuzje! :D

Ostatnio edytowany przez: 1973, 25 czerwca 2008, 17:21 [1 raz(y)]


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 17:26
Nie wiem po co piszecie caly czas NIE FUZJI skoro juz jest wyraznie napisane ze do niej nie dojdzie.


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 17:33

  viper122 napisał:  
Nie wiem po co piszecie caly czas NIE FUZJI skoro juz jest wyraznie napisane ze do niej nie dojdzie.



złożyłeś już zamówienie na nowy szalik??
Proponuje Wam takie hasełko " Huj z szacunkiem, huj z honorem Zbyś Drzymała naszym wzorem"
Tylko, oczywiście bez żadnych symboli klubu...

Ostatnio edytowany przez: MTS., 25 czerwca 2008, 17:48 [1 raz(y)]


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6696 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 17:39

  viper122 napisał:  
Nie wiem po co piszecie caly czas NIE FUZJI skoro juz jest wyraznie napisane ze do niej nie dojdzie.



W jakim ty kurwa świecie żyjesz xD jak do fuzji nie dojdzie piszesz jak już Pogoń jest o krok od ekstraklasy ( czytaj : onet.pl , sport.pl , wp.pl :) Jest napisane Pogoń o krok od Ekstraklasy


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 17:43

  Roger napisał:  

  viper122 napisał:  
Nie wiem po co piszecie caly czas NIE FUZJI skoro juz jest wyraznie napisane ze do niej nie dojdzie.



W jakim ty kurwa świecie żyjesz xD jak do fuzji nie dojdzie piszesz jak już Pogoń jest o krok od ekstraklasy ( czytaj : onet.pl , sport.pl , wp.pl :) Jest napisane Pogoń o krok od Ekstraklasy



przyganiał kocioł garnkowi


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 18:03

  Szymen napisał:  

  Roger napisał:  

  viper122 napisał:  
Nie wiem po co piszecie caly czas NIE FUZJI skoro juz jest wyraznie napisane ze do niej nie dojdzie.



W jakim ty kurwa świecie żyjesz xD jak do fuzji nie dojdzie piszesz jak już Pogoń jest o krok od ekstraklasy ( czytaj : onet.pl , sport.pl , wp.pl :) Jest napisane Pogoń o krok od Ekstraklasy



przyganiał kocioł garnkowi



hehe...wybitne dwie postacie na forum online. cos czuje że nici z Drzymały w Szczecinie,ale...i koniec panów Smolnych i Kałużnych w Pogoni.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
dominvip
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8143 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 18:09
Przecież i tak podpiszą...


Wstaję rano, robię przedziałek i mam fajrant...
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 18:15

  dominvip napisał:  
Przecież i tak podpiszą...



w którejś z wypowiedzi (nie chce mi się szukać) Drzymała obiecał, że bez zgody kibiców - a tej jak widać nie ma ;D, to do fuzji nie dojdzie. Jeśli na dzień dobry złamie słowo to najlepiej będzie świadczyło
o jego wiarygodności...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 18:17

  dominvip napisał:  
Przecież i tak podpiszą...



podpiszą niepodpiszą..a akceptacja? jeszcze raz...trzemu nikt nami sie nie zainteresował jak Ptak z bandą latynoskich lamusów z hukiem spuściał nas z ligi? to było raptem rok temu... gdzie wszyscy wtedy byli? bali sie że ptak jest umoczony? logiczne rozummowanie-a jaka ja mam pewność że Drzymała nie jest i w razie wu ucieknie sobie na Ukraine...Hipoteza ale po tym co dzieje sie w naszej piłce rentgen wszystkim sie należy a jak jeszcze dostajemy pozwolenie od skorumpowanego i skompromitowanego Kolatora to samo to mówi za siebie...Podaje sie przyład Amici i Lecha ale poczekajmy bo i poznaniakom za wałki Amiki kiedys rykoszetem sie odbiją. A że one były tylko slepy lub naiwny mógł tego nie zauważyć. cenie pana Zbigniewa,ale po tym co sie stało,a raczzej co sie nie stało we Wrocławiu poprostu nie bardzo mu ufam... A może mu tylko potrzebny stadion by spokojnie rozgrywać mecze,bo w grodzisku jest spalony dostajac kase z canal+ przy okazji uszczknąć coś na biletach. ja nie wiem jak oni to wszystko widzą-dwie Pogonie etc.. Gdzie oni są skoszarować piłkarzy z Grodziska? Takich pytań rodzi sie mnóstwo...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 19:33
Ogarnijcie się trochę , bo nie ma mnie na necie dwa dni i mam 250 postów do czytania w jednym temacie.... O_o
Jedyna słuszna droga - POGOŃ II LIGOWA!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005