Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 04/01/2007 14:59
Jeszcze kilka dni temu w "Przeglądzie Sportowym" pisano, że odżyła koncepcja przejęcia Pogoni przez Zbigniewa Drzymałę, właściciela klubu Dyskobolia z Grodziska Wielkopolskiego.

Co z tego wyjdzie – czas pokaże - piasno. Dziś wiadomo już, ze szanse na taki scenariusz są bardzo małe. Wszelkie watpliwości rozwiał w sam Zbigniew Drzymała, który przyznał, że o całej sprawie dowiedział się z prasy.
"Nie mam żadnych zamiarów przejęcia oraz połączenia Dyskobolii z Pogonią - powiedział Drzymała - O wszystkim dowiedziałem się z prasy. Mogę również uspokoić wszystkich kibiców Dyskobolii, że pierwsza liga na pewno pozostanie w Grodzisku i nigdzie jej nie będę przenosił"

to można konczyc temat.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 04/01/2007 15:59
już wcześniej pisał o tym chrisxx, czytaj temat.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 04/01/2007 17:52

  Zen napisał:  
Jeszcze kilka dni temu w "Przeglądzie Sportowym" pisano, że odżyła koncepcja przejęcia Pogoni przez Zbigniewa Drzymałę, właściciela klubu Dyskobolia z Grodziska Wielkopolskiego.

Co z tego wyjdzie – czas pokaże - piasno. Dziś wiadomo już, ze szanse na taki scenariusz są bardzo małe. Wszelkie watpliwości rozwiał w sam Zbigniew Drzymała, który przyznał, że o całej sprawie dowiedział się z prasy.
"Nie mam żadnych zamiarów przejęcia oraz połączenia Dyskobolii z Pogonią - powiedział Drzymała - O wszystkim dowiedziałem się z prasy. Mogę również uspokoić wszystkich kibiców Dyskobolii, że pierwsza liga na pewno pozostanie w Grodzisku i nigdzie jej nie będę przenosił"

to można konczyc temat.



a ja mam takie nieodparte wrażenie że to nie jest jeszcze koniec-wszak Polska to taki dziwny kraj gdzie co innego sie mówi co innego robi. kwestia w tym czy i co będzie sie z tego mieć...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 04/01/2007 18:25
Nie widzę, żadnych powodów by liczyć na przyjście Drzymały do Pogoni. Facet jest konsekwentny: kiedy w tamtym roku pojawiły się podobne pogłoski zaprzeczył, tak samo też i robi ostatnio. Bardziej mi to przypomina łączenie go ze Szczecinem na siłę i bez jego wiedzy. Źródłem informacji był/jest podobno bliski współpracownik Drzymały... jak widać się mylił się wtedy i myli się teraz, trochę się zdziwiłem gdy znowu PS publikuje taki doniesienia, skoro za pierwszym razem zostały one zdementowane...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:04
Wywiad z Drzymałą,"Pogoń Groclin"?

Moim zdaniem gdyby do tego doszło było by wspaniale.już teraz w 4 lidze jak patzre na te "profesjonalne"zarzxądzanie przez gostronomików Klubem i drużyna przez wielkiego "fachowca" Kaczmarka to mi smutno sie robi.a wiec niech miasto działa w sprawie Drzymały bo to dobre rozwiązanie.


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7981 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:19

  Zen napisał:  
Wywiad z Drzymałą,"Pogoń Groclin"?

Moim zdaniem gdyby do tego doszło było by wspaniale.już teraz w 4 lidze jak patzre na te "profesjonalne"zarzxądzanie przez gostronomików Klubem i drużyna przez wielkiego "fachowca" Kaczmarka to mi smutno sie robi.a wiec niech miasto działa w sprawie Drzymały bo to dobre rozwiązanie.



jak rozumiem chetnie oddasz klub w rece kogos komu wszystko jedno czy gra w Szczecinie, Grodzisku, Poznaniu czy Wroclawiu...

Co prawda to tylko PS ale z artykulu wynika jakby chodzilo o przenosiny Groclinu... ja za takie cos dziekuje. Juz to przerabialismy. Jak Drzymala chce to moze sponsorowac klub albo przejac czesc akcji.

Juz 2 razy oddalismy klub w rece wariatow i dobrze na tym nie wyszlismy. Nie mozna dopuscic aby klub byl zdany na laske albo widzimisie jednego czlowieka...


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:27
żadna fuzja nie wchodzi w grę, che moze przejać 4 ligę i zaczynać stąd inaczej nie ma szans


Better dead than red!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:30

  Zen napisał:  
Wywiad z Drzymałą,"Pogoń Groclin"?

Moim zdaniem gdyby do tego doszło było by wspaniale.już teraz w 4 lidze jak patzre na te "profesjonalne"zarzxądzanie przez gostronomików Klubem i drużyna przez wielkiego "fachowca" Kaczmarka to mi smutno sie robi.a wiec niech miasto działa w sprawie Drzymały bo to dobre rozwiązanie.



Typowy kibic I ligi... Pogoń nie dla Ciebie żadnej wartości. Jedź sobie lepiej na mecz do Poznania...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6319 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:33
Niech stowarzyszenia kibiców zajmą oficjalne stanowisko w tej sprawie i raz na zawsze wyjaśnią że NIGDY ZGODY NA FUZJE NIE BĘDZIE - bo wkurwiać zaczyna mnie gdy co dwa tygodnie czytam o przenosinach Dyskobolii do Szczecina.

Krótka piłka - żadna pierdolona fuzja albo przenosiny nie wchodzą w gre.
Przejąć może ten człowiek pewien % akcji POGONI SZCZECIN.


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:36
jak najbardziej " TAK " dla Drzymały ale tylko w spółce z obecnymi udziałowcami.
Nie rozumiem natomiast tutaj głosów krytyki obecnych władz , chyba niektórzy zapominają że ten klub powstał na troche wariackich papierach...


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:42
Jezeli prawda sa warunki Drzymaly jakie postawil miastu to przyjscie Drzymaly jest tylko kwestia czasu. Warunki nie sa wygorowane dla miasta , a szanse na kolejna kadencje Krzystka w ten sposob rosna . Nie oszukujmy sie.Krzystek probuje jak kazdy polityk zwiekszyc na klubie sportowym swoje poparcie , a kazdy sukces klubu zwieksza szanse wyborcze . Mam coraz silniejsze wrazenie , ze Gastronomicy byli podstawieni , a Krzystek dogadany z Drzymala.


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:43
a czy w innych klubach nie ma właścicieli?(chodzi mi o te 1,2 liga)a ja nie widzę większego inwestora jeśli chodzi o piłke nożna od Drzymały.oczywiście może być ze nie ostrzma 100% akcji ale juz go nie skreślajmy...teraz ruch miasta


Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 10:48

  Zen napisał:  
a czy w innych klubach nie ma właścicieli?(chodzi mi o te 1,2 liga)a ja nie widzę większego inwestora jeśli chodzi o piłke nożna od Drzymały.oczywiście może być ze nie ostrzma 100% akcji ale juz go nie skreślajmy...teraz ruch miasta



Ruchem miasta powinno byc podziękowanie temu panu. Wybraliśmy drogę IV ligową i jej mamy się trzymać.


"W życiu piękne są tylko chwile"
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 11:00

  Zen napisał:  
a czy w innych klubach nie ma właścicieli?(chodzi mi o te 1,2 liga)a ja nie widzę większego inwestora jeśli chodzi o piłke nożna od Drzymały.oczywiście może być ze nie ostrzma 100% akcji ale juz go nie skreślajmy...teraz ruch miasta



Sa, ale widać Tobie nie zależy kto na jakich zasadach będzie grał w Szczecnie. Ważne by grał. A co samego artykułu to Jahno pracuje dla PS a tam nie piszą o IV lidze, więc wymyśla jakieś dyrdymały żeby mieć o czym pisać... Pewno on jest największym zwolennikiem przenosin, bo o czym będzie pisał...?? Jeszcze mu podziękują za współprace...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6161 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 12:02

  Warzywo napisał:  

  Zen napisał:  
a czy w innych klubach nie ma właścicieli?(chodzi mi o te 1,2 liga)a ja nie widzę większego inwestora jeśli chodzi o piłke nożna od Drzymały.oczywiście może być ze nie ostrzma 100% akcji ale juz go nie skreślajmy...teraz ruch miasta



Ruchem miasta powinno byc podziękowanie temu panu. Wybraliśmy drogę IV ligową i jej mamy się trzymać.



Dobrze powiedziałeś..IV-ligową.Bo na awans to się raczej nie zanosi zbyt szybko;/.Niektórzy to mają chore podejście i tak wiadomo,że będzie kiedyś potrzebny bogaty właściciel.Bo tak to jak nastanie kiedyś I liga to Pogoń będzie jak Górnik Zabrze przed przyjściem "Alianz"zasuwać.Zobaczcie czy ktoś bez sponsora strategicznego ma wyniki w naszej lidze.NIE! Korona=Kolporter,Zagłębie L=KGHM,Legia=ITI,Wisła=Telefonika,GKS B.=PGE,Dyskobolia=Groclin...A celem jest 1 liga i niech nikt nie mówi,że dla Mnie Pogoń to tylko ekstraklasa.Ale za wiele znaczymy by pałętać się gdzieś w nizinach nikomu nie umniejszając absolutnie.


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8019 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 12:06
Nie wszystko co teraz się dzieje wokół Pogoni mi się podoba. Oczywiście też bym chciał abyśmy grali w OE, a nie w IV lidze, ale jak zobaczyłem to co się dzieje w komentarzach na v.pl to jestem po prostu przerażony. Kto tam pisze te komentarze? Jestem zszokowany...

Co do samego Drzymały to moim zdaniem jedyna możliwość to zainwestowanie w istniejący klub. Przypuśćmy zimą Drzymała pompuje troszkę kasy, robimy wzmocnienia i spokojnie awansujemy. Później przejmuje pakiet większościowy, ale na pewno nie 100% i może budować silny zespół...tylko czy starczyłoby mu chęci. To byłby test czy poważnie o tym myśli.
Na pewno nie wolno nam sie zgodzić na żadne przenosiny, bo to już totalnie ośmieszyło by nas na cała Polskę, zresztą słusznie, bo strasznie byśmy się zeszmacili godząc się na odebranie klubu kolejnemu miastu.


Dziękuję :)
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6170 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 13:30
Przenosiny na pewno nie, ale inne formy współpracy? Dlaczego nie, jeśli oczywiście wszystko będzie na jasnych zasadach, jeśli Stowarzyszenie Portowcy dogada się z Drzymałą to jestem jak najbardziej za.

A jak czytam komentarze na v.pl'ce to rzeczywiście trace wiare w ludzi w naszym mieście :/ To naprawde piszą szczecinianie?

Przykład:

"tak tak tak!!! to byla by super sprawa!! wreszcie ta wiocha by sie skonczyla! dosc wydawania na pks-y i nude na statdionie.. tylko trzeba by tak zrobic aby nie bylo zadnej nazwy "Groclin Szczecin itp." ale jak juz te cale grajki z PN nam nieodadza naszych barw,herbu itp to trudno niech bedzie i Pogon Groclin Szczecin lub cos w tym stylu! Ludzie w Szczecinie niechca ogladac tej wiochy zwana teraz Pogonia Szczecin...teraz ta Pogon co gra w 4 lidze brudzi nasza historie i nasze barwy... czas wrocic do I -ligi!!! pozdro dla normalnych kibicow Pogoni Szczecin!!!"

/ ta wiocha musi sie skonczyc /

Jeśli naprawde by do tego doszło, to nuda na stadionie będzie jeszcze gorsza bo kto im zorganizuje doping i oprawy? Bo wątpie żeby te osoby które piszą te komentarze :D:D:D Wtedy będzie dopiero wstyd, oe na boisku a na trybunach może i nawet 10 tys kibiców, ale siedzących z kiełbaską i popcornem, ewentualnie oklaskującyh kunszt naszej OE. Ehhhh...

Najgorsze jest to, że te same osoby były dumne jak paw, jak kilka lat temu kibice Pogoni odbierali nagrode "Orange Fair Play" dla najlepszych kibiców w Polsce.

Ostatnio edytowany przez: szczepaneq, 21 sierpnia 2007, 13:53 [2 raz(y)]


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6963 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 13:37

  christoph napisał:  
...ale jak zobaczyłem to co się dzieje w komentarzach na v.pl...



Zawsze jak mam dzień bez emocji to wchodzę na v.pl i czytam komentarze
wkurw gwarantowany;)

co do tematu Drzymały w Pogoni...dla mnie nie ma takiego tematu


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 13:47

  szpadelek07 napisał:  
...A celem jest 1 liga i niech nikt nie mówi,że dla Mnie Pogoń to tylko ekstraklasa.Ale za wiele znaczymy by pałętać się gdzieś w nizinach nikomu nie umniejszając absolutnie.



No tak ale dlaczego nie możemy tego zrobić NA CZYSTYCH ZASADACH tak jak tego od dawna chcieliśmy awansując z 4 ligi wyżej ???? Drzymała czemu nie ale jako SPONSOR ewentualnie inwestor ale z procentowym podziałem akcji jak jest teraz ( częśc miasto , część inne podmioty itp.)

Co do wypowiedzi na vce to normalnie jak to czytam to nie wiem czy śmiać sie czy płakać - ludzie są aż tacy głupi ???

edit : oczywiście żadne przenosiny klubu tylko jedziemy dalej od 4


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/08/2007 13:48
kur.. ledwo uwolnilismy się sie od "piętna" Pitrocovii, a wielu już się marzy kradzież kolejnego klubu..


___________________________
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005