Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 08:59

  dominvip napisał:  
Styka mi....Jeżeli panowie Kałużny i Smolny sami namawiają publicznie do inwestowania p. Drzymały w Szczecinie...to chyba coś znaczy.Znaczy tyle, że obaj panowie K i S nie bardzo mają ochotę inwestować w szczecińską piłkę (o ile cokolwiek do tej pory zainwestowali). Tak więc zastanawiam się kto w nowo powstałej 2 lidze będzie wykładał fundusze (Bosman...Miasto...PŻM) aby Nasza drużyna godnie reprezentowała nasze miasto....
Tak sobie czytam owe forum na temat p.Drzymały i stwierdzam z rozczarowaniem, że własnego zdania na powyższy temat nie wypada mieć...Każda "pozytywna"wypowiedź przemawiająca za inwestycją p. D w Szczecinie kończy się w większości przypadkach, delikatnie mówiąc "pokaraniem"....




Parafrazując słowa panienki lekkich obyczajów: "Wyjąłeś mi to z ust".
Nikt z "prawdziwych kibiców" nie zastanowił się co to oznacza, że gastro + prezio z UM mają takie parcie na fuzję. Z tego co mi wiadomo, oznacza to brak koncepcji i środków na kolejne (tak szumnie zapowiadane) awanse.
Powtórzę jeszcze raz: taki stan rzeczy nie powinien oznaczać zgody na fuzję pod każdym warunkiem, ale jeżeli nie fuzja to trzeba powoli zastanawiać się co dalej?


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:22
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:27

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?


Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:31

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?



Ty umiessz czytac? Sponsorzy : Bosman , PŻM na przyklad ,w II lidze musza dac wiecej bo bedzie zle


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:32

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?



Obojętne, ale nie tacy co są w stanie zniszczyć klub jak Drzymała w Grodzisku niszczy, to czemu miałby w Szczecinie nie zniszczyć


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:40

  (L)ukasz . napisał:  

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?



Ty umiessz czytac? Sponsorzy : Bosman , PŻM na przyklad ,w II lidze musza dac wiecej bo bedzie zle




Bosman - marka należąca do Carlsberga, firmy sponsorującej sport na całym świecie. Carlsberg zapłaci za reklamę dokładnie tyle ile wart jest nośnik (czyli Pogoń w II lidze)
PŻM - spółka skarbu państwa, której rentowność ma się nijak do KGHM lub PGE

Podsumowując - wpływy od tych podmiotów są i będą tylko skromną częścią tego, co jest potrzebne do awansu do I ligi. W I lidze natomiast aby grac w czubie, należy mieć budżet na poziomie środka OE nie mając jednocześnie wpływów z C+. Każdy kolejny rok gry na zapleczu ekstraklasy to ogromne straty finansowe


kiks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:40

  Janek80 napisał:  

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?



Obojętne, ale nie tacy co są w stanie zniszczyć klub jak Drzymała w Grodzisku niszczy, to czemu miałby w Szczecinie nie zniszczyć



Ja proponuje Abramowicza, tylko nie wiem czy dla wszystkich na tym forum jest dość wiarygodny...


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:45

  (L)ukasz . napisał:  

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?



Ty umiessz czytac? Sponsorzy : Bosman , PŻM na przyklad ,w II lidze musza dac wiecej bo bedzie zle



Co muszą ??
Kto ich zmusi ??
Jeżeli chodzi o fuzję to stoję narazie z boku. Za duzo tu niejasności. Generalnie jestem nastawiony sceptycznie.
Inna sprawa, to fundusze na II lige. Trzeba nad tym pracować, bo wyjazdy juz spore, no i grajkowie muszą być na troche lepszym poziomie.


happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:50

  Janek80 napisał:  

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?



Obojętne, ale nie tacy co są w stanie zniszczyć klub jak Drzymała w Grodzisku niszczy, to czemu miałby w Szczecinie nie zniszczyć



A czy on niszczy klub? Przeciez jeszcze niedawno bylo modne , precz z wioskami- OE tylko w duzych miastach.. On nie jest jak Ptak nie skacze z miasta do miasta..Pamietaj pilka to tak samo business teraz i musi przynosic dochod.. ilu kibicow jest w Grodzisku..ilu bylo na sparingu z Perm.. A co powiesz na temat Amiki...? Jak to sie mowi do 3 x sztuka.. Nie kazdy ma zle zamiary..
A sponsorzy jak ich nie ma do tej pory to i nie bedzie...Bo tam wyzej bedzie potrzebna grubsza kasa... Nic nie musza.. Nikt ich nie zmusi aby dac wiecej.. to tylko dobra wola...


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:51

  tomronaldo napisał:  
SKĄD MOŻESZ WIEDZIEĆ JAKIM JESTEM FANEM?CO?TO,ŻE NIE BYŁEM WCZEŚNIEJ TUTAJ ZALOGOWANY O NICZYM NIE ŚWIADCZY...MOŻE TYLKO O TYM,ŻE OD NIEDAWNA MAM NETA.TU NIE CHODZI O SUKCES CZY EKSTRAKLASE ALE O PIENIĄDZE,KTÓRE NAPEWNO SIĘ PRZYDADZĄ.JESTEM REALISTĄ I WIEM,ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH BEZ KASY NIE MA GRY NA EUROPEJSKIM POZIOMIE...I DALEJ BEDĘ SIE TRZYMAŁ ZDANIA,ŻE DRZYMAŁA NIE ZGODZI SIE NA SPONSORING POGONI BEZ TEJ FUZJI Z GROCLINEM!



Baranowski zwąchał fuchę... ;)


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
szczepzz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:54
Ja nadal mam mieszane uczucia... ale na przykład co z fuzja Amici i Lecha? Tam doszło do fuzji, a na Bułgarską przychodzi 20tys kibiców, nie ma żadnych konfliktów, świetny doping, dobre oprawy, znakomita atmosfera... jakoś nikt prawie nie pamięta o te fuzji chyba w Poznaniu.


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 09:57

  szczepzz napisał:  
Ja nadal mam mieszane uczucia... ale na przykład co z fuzja Amici i Lecha? Tam doszło do fuzji, a na Bułgarską przychodzi 20tys kibiców, nie ma żadnych konfliktów, świetny doping, dobre oprawy, znakomita atmosfera... jakoś nikt prawie nie pamięta o te fuzji chyba w Poznaniu.



minoł dopiero rok więc nie uprzedzaj faktów


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 10:17

  szczepzz napisał:  
Ja nadal mam mieszane uczucia... ale na przykład co z fuzja Amici i Lecha? Tam doszło do fuzji, a na Bułgarską przychodzi 20tys kibiców, nie ma żadnych konfliktów, świetny doping, dobre oprawy, znakomita atmosfera... jakoś nikt prawie nie pamięta o te fuzji chyba w Poznaniu.



Tyle, że tam był troche inna sytuacja..
Połączyły sie 2 kluby 1 ligowe. 2 kluby na dobrym poziomie organizacyjnym i w dodatku z jednego regionu.
Nikt nikomu nie przywoził 1 ligi w teczce..


Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 10:21

  happy2504 napisał:  

  Janek80 napisał:  

  energ napisał:  

  (L)ukasz . napisał:  
droga bedzie prosta , walka o awans do I ligii . A kase musza wiecej sponosorzy sypnac ......



Jacy sponsorzy ? Właściciel kolejnej knajpy, a może baru z pasztecikami?



Obojętne, ale nie tacy co są w stanie zniszczyć klub jak Drzymała w Grodzisku niszczy, to czemu miałby w Szczecinie nie zniszczyć



A czy on niszczy klub? Przeciez jeszcze niedawno bylo modne , precz z wioskami- OE tylko w duzych miastach.. On nie jest jak Ptak nie skacze z miasta do miasta..Pamietaj pilka to tak samo business teraz i musi przynosic dochod.. ilu kibicow jest w Grodzisku..ilu bylo na sparingu z Perm.. A co powiesz na temat Amiki...? Jak to sie mowi do 3 x sztuka.. Nie kazdy ma zle zamiary..
A sponsorzy jak ich nie ma do tej pory to i nie bedzie...Bo tam wyzej bedzie potrzebna grubsza kasa... Nic nie musza.. Nikt ich nie zmusi aby dac wiecej.. to tylko dobra wola...


Tak niszczy,niszczy Dyskobolię,bo mu się znudziło,przecież zapałał wielką miłością do Śląska(tam go na szczęście roszyfrowali-mają mądrzejszych włodarzy od naszych i to od wielu lat)Dziś do Pogoni,jutro do Motoru etc.
Czas się obudzić.Trudno,może i z tym składem nawet spadniemy,ale honorowo.
P.S Pamiętacie co mówił jeszcze z rok temu "pinokio" Drzymała,że z Grodziska się nie ruszy i nie ma takiej opcji...Daje do myślenia...?


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 11:00

  TomY napisał:  

  szczepzz napisał:  
Ja nadal mam mieszane uczucia... ale na przykład co z fuzja Amici i Lecha? Tam doszło do fuzji, a na Bułgarską przychodzi 20tys kibiców, nie ma żadnych konfliktów, świetny doping, dobre oprawy, znakomita atmosfera... jakoś nikt prawie nie pamięta o te fuzji chyba w Poznaniu.



Tyle, że tam był troche inna sytuacja..
Połączyły sie 2 kluby 1 ligowe. 2 kluby na dobrym poziomie organizacyjnym i w dodatku z jednego regionu.
Nikt nikomu nie przywoził 1 ligi w teczce..



Prawda jest jednak taka że Poznań dostał klub bez długów , zadłużona spółka Lech przestała istnieć a Poznań przejął drużyne z całą kadrą Amiki więc wniosek jest jeden , gra tam Amika przemalowana na Lecha a to że nikt im nie przywiózł 1 ligi , że to licencja to takie tam mydlenie oczu, ale widać że chyba żaden kibic Lecha tego nie żałuje...

Jeżeli chodzi o mnie to boli mnie to że u nas odrodzenie klubu nie wyszło . Piszę teraz pod kątem kibicowskim . Zupełnie inaczej było w Katowicach gdzie na baraż o 3 ligę przyszło 12 000 tys kibiców , piłakrsko też nie ma o czym mówić bo gdybysmy rozegrali wszystkie mecze wyjazdowe to różnie mogłoby być...
Prawda jest taka że w dzisiejszych czasach trzeba myśleć perspektywicznie , może jeżeli w tym sezonie dalibyśmy radę awansować to co dalej ? Chyba nikt by nie chciał podzielić losów Stali Mielec , a do sukcesu potrzebny jest hajs . Drzymała to jeden z niewielu uczciwych którym można zaufać dlaczego by tego nie zrobić ? Czy warto przez kolejne lata oglądać taki marazm przy garstce kibiców na rozpadającym stadionie ? Może na początku będzie fajnie ale co za 2 lata , 3 ...
Szczecin zasługuje na sport na najwyzszym poziomie i nie może być inaczej .

Jako szary kibic i tak nie mam zbyt dużego wpływu na tą kwestię , jednak pozostaje mi apelować o zdrowy rozsądek i o troskę o przyszłość :)

pzdr

PS : wiadomo ze fuzja jest problematycznym procesem , najlepszym rozwiązaniem byłaby inwestycja Drzymały w obecny 2 ligowy klub , jak będzie czas pokaże . Mam nadzieje tylko ze bedzie lepiej

Ostatnio edytowany przez: BS, 25 czerwca 2008, 11:05 [1 raz(y)]


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8048 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 11:26
Z dzisiejszego Kuriera:

Problemem pozostaje nazwa spółki, po ewentualnych przenosinach Groclinu. Nie można użyć nazwy Pogoń Szczecin, bo ta - by później móc połączyć się ze spółka Zbigniewa Drzymały - musi grać w II lidze.

- Nazwę już mam: „ Pogoń Szczecin w Szczecinie” - wyjaśnia Z. Drzymała. - Przecież to tylko na jeden sezon, potem Pogoń będzie jedna.


POGOŃ TO MY !
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 11:29

  dary napisał:  
Z dzisiejszego Kuriera:

Problemem pozostaje nazwa spółki, po ewentualnych przenosinach Groclinu. Nie można użyć nazwy Pogoń Szczecin, bo ta - by później móc połączyć się ze spółka Zbigniewa Drzymały - musi grać w II lidze.

- Nazwę już mam: „ Pogoń Szczecin w Szczecinie” - wyjaśnia Z. Drzymała. - Przecież to tylko na jeden sezon, potem Pogoń będzie jedna.



O kurde z krzesła spadłem trzeba wstać i szykowac sie na 2 lige :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 11:30

  tomronaldo napisał:  
TO,ŻE NIE BYŁEM WCZEŚNIEJ TUTAJ ZALOGOWANY O NICZYM NIE ŚWIADCZY...MOŻE TYLKO O TYM,ŻE OD NIEDAWNA MAM NETA.



Promocja TP? hihi


  tomronaldo napisał:  
I DALEJ BEDĘ SIE TRZYMAŁ ZDANIA,ŻE DRZYMAŁA NIE ZGODZI SIE NA SPONSORING POGONI BEZ TEJ FUZJI Z GROCLINEM!



Jejku, jejku. Straszne, wujek Zbyszek się nie zgodzi!


P.S. Następnym razem jak będziesz chciał coś mądrego napisać, to wyłącz przynajmniej capslocka.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 11:44
W tym sezonie pójde na mecze tylko Pogoni II ligowej...


zch
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7122 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 11:52

  F-16 napisał:  
W tym sezonie pójde na mecze tylko Pogoni II ligowej...



dzięki ;) ale co to wnosi do tematu ? :) nie róbmy już tutaj burdelu


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005