Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8230 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:19
Mam dejavu. Fanatycy Drzymały, gdzie byliście pól roku, rok czy dwa lata temu. Jesteście jak meteoryty - wpadacie, robicie dużo hałasu i zaraz was nie ma. Podobne rzesze fanatyków widziałem już kilka razy - a potem na meczu importowanej Pogoni, gdy zdobyła wicemistrzostwo Polski było nas 5 osób. Wtedy też, tacy ja Wy głośno krzyczeli, a za pól roku po prostu sobie poszli.

Zresztą pojutrze i tak połowy z was tutaj nie będzie, szkoda pisać, szkoda czytać.


kto z nas przegrał to pokaże czas...
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:24

  viper122 napisał:  

  antyC napisał:  

  viper122 napisał:  
[cytat=antyC]dobrze ze niektórzy mają glos tylko na forach internetowych, bo jeśli była by pełna demokracja to za wielu z was wisiał bym na sznurze[/cyt

Wescie zasmiejscie sie eby mu glupio nie bylo bo zabawny chail byc.:)



a po polsku to jak będzie...



Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z tobą:) jestes za głupi zeby z tobą rozmawiać:) znacznie słów których nie rozumiesz poszukaj sobie w słowniku języka polskiego[/bdiabel_grin Ja sie juz nie wypowiadam na ten temat bo to jest chyba zbędne, co ma byc i tak będzie.



mój słownik takich słow nie obsługuje, a jeśli chodzi o percepcje twojej mentalnosci to zapraszam na sprawdzenie, który słownik jest bardziej twórczy..gg w profilu...dalej bedziesz anonimowy czy się wyróżnisz z tłumu??

DZIEKI ZA WYRÓŻNIENIE SIĘ Z TŁUMU PISZĄC SMSA Z BRAMKI INTERNETOWEJ...BUAHAHHAHAHAHA

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 25 czerwca 2008, 11:14 [4 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:30
Obrazek gif wstawiony na forum


ccccccccc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:39

  antyC napisał:  

mój słownik takich słow nie obsługuje, a jeśli chodzi o percepatie twojej mentalnosci to zapraszam na sprawdzenie, który słownik jest bardziej twórczy..691-262-540...dalej bedziesz anonimowy czy się wyróżnisz z tłumu??

MEGA LOL

...ale zeby nie byc tak calkiem OT to chcialem napisac iz Legie rowniez sobie kupimy za WLKP pieniadze...

tej :)


krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:42
Proponowałbym zamknac juz ten temat... pozdro


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
tomronaldo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:49
Jestem przekonany,że fuzja z Groclinem to bardzo dobry pomysł!Mamy zbyt słaby zespól na ekstraklase.Drzymała ma pieniądze,które Pogoni są potrzebne.koniec kropka i nie łudźcie się,że Dzrzymała zgodzi sie zostać sponsorem Pogoni bez fuzji z Groclinem.Powinniśmy się cieszyć a nie marudzić!!!!!


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:54
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEBAC EKSTRAKLASE.
na pocieszenie powiem, ze w II lidze szykuja sie ciekawsze wyjazdy niz w tej kopaninie na samej gorze
kthxbye


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:01

  tomronaldo napisał:  
Jestem przekonany,że fuzja z Groclinem to bardzo dobry pomysł!Mamy zbyt słaby zespól na ekstraklase.Drzymała ma pieniądze,które Pogoni są potrzebne.koniec kropka i nie łudźcie się,że Dzrzymała zgodzi sie zostać sponsorem Pogoni bez fuzji z Groclinem.Powinniśmy się cieszyć a nie marudzić!!!!!



Następny kibic sukcesu który loguje się na forum nie będą na żadnym meczu w 4 lidze i powrócił do kibicowania Pogoni gdy może znaleźć się w Ekstraklasie....


PS !
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6466 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:03
ile tutaj nagle komentarzy się pojawiło i kont dopiero co założonych, fani ekstraklasy nie odpuszczają.


tomronaldo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:10
SKĄD MOŻESZ WIEDZIEĆ JAKIM JESTEM FANEM?CO?TO,ŻE NIE BYŁEM WCZEŚNIEJ TUTAJ ZALOGOWANY O NICZYM NIE ŚWIADCZY...MOŻE TYLKO O TYM,ŻE OD NIEDAWNA MAM NETA.TU NIE CHODZI O SUKCES CZY EKSTRAKLASE ALE O PIENIĄDZE,KTÓRE NAPEWNO SIĘ PRZYDADZĄ.JESTEM REALISTĄ I WIEM,ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH BEZ KASY NIE MA GRY NA EUROPEJSKIM POZIOMIE...I DALEJ BEDĘ SIE TRZYMAŁ ZDANIA,ŻE DRZYMAŁA NIE ZGODZI SIE NA SPONSORING POGONI BEZ TEJ FUZJI Z GROCLINEM!


Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6315 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:12

  viper122 napisał:  

  antyC napisał:  

  viper122 napisał:  
[cytat=antyC]dobrze ze niektórzy mają glos tylko na forach internetowych, bo jeśli była by pełna demokracja to za wielu z was wisiał bym na sznurze[/cyt

Wescie zasmiejscie sie eby mu glupio nie bylo bo zabawny chail byc.:)



a po polsku to jak będzie...



Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z tobą:) jestes za głupi zeby z tobą rozmawiać:) znacznie słów których nie rozumiesz poszukaj sobie w słowniku języka polskiego:) Ja sie juz nie wypowiadam na ten temat bo to jest chyba zbędne, co ma byc i tak będzie.



Viper próbujesz zrobić karierę na tym forum czy jak?? Całe szczęście,że to nie Ty decydujesz o losach Pogoni bo pewnie oddałbyś ją za grosze,byleby oglądać I ligę w Szczecinie...


POGOŃ & LEGIA
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:12

  tomronaldo napisał:  
SKĄD MOŻESZ WIEDZIEĆ JAKIM JESTEM FANEM?CO?TO,ŻE NIE BYŁEM WCZEŚNIEJ TUTAJ ZALOGOWANY O NICZYM NIE ŚWIADCZY...MOŻE TYLKO O TYM,ŻE OD NIEDAWNA MAM NETA.TU NIE CHODZI O SUKCES CZY EKSTRAKLASE ALE O PIENIĄDZE,KTÓRE NAPEWNO SIĘ PRZYDADZĄ.JESTEM REALISTĄ I WIEM,ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH BEZ KASY NIE MA GRY NA EUROPEJSKIM POZIOMIE...I DALEJ BEDĘ SIE TRZYMAŁ ZDANIA,ŻE DRZYMAŁA NIE ZGODZI SIE NA SPONSORING POGONI BEZ TEJ FUZJI Z GROCLINEM!



Chcesz oglądać na boisku Groclin czy Pogoń w Szczecinie? Napisałbym więcej ale już wszystko było napisane w tym temacie.


PS !
tomronaldo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5852 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:19
NIC GORSZEGO NIZ "BRAZYLIANA"NAS JUZ NIE SPOTKA...A FUZJA TO INACZEJ POŁĄCZENIE-POŁĄCZENIE DWÓCH DRUŻYN A NIE WYKLUCZENIE JEDNEJ KOSZTEM DRUGIEJ...


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:20
bosh... ten temat od 5tej strony nadaje sie do marvinow :D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 01:20
Kłócicie się i kłócicie. Bluzgacie itd.
Ale na szczęście większość z was i tak ma gówno do powiedzenia. : )

Decyzję podejmą odpowiednie osoby, a nam zostanie się do niej przychylić. . ; )


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 02:11
Powiem krótko i zwięźle - nie dopuśćmy do tego, żeby cała Polska wymawiając słowo szczecinianin w głębi duszy tak naprawdę miała na myśli wyrażenie sprzedajna szmata. Zróbmy co w naszej mocy żeby uchronić się przed takim skojarzeniem...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 02:24

  Cytat:  


Powiem krótko i zwięźle - nie dopuśćmy do tego, żeby cała Polska wymawiając słowo szczecinianin w głębi duszy tak naprawdę miała na myśli wyrażenie sprzedajna szmata. Zróbmy co w naszej mocy żeby uchronić się przed takim skojarzeniem...




oby tak sie stalo jak piszesz, bo naprawde wlos sie na glowie jezy, jak widac na jakie rzadkie gowno mozna w tym miescie nalapac
"pseudokibicow" - czy wy ludzie nie macie mozgow? wystarczy troche cieplego scierwa i sute obietnice by was kupic? nie pamietacie jak
zezowaty mamil fajerwerkami i ze sceny obludnie szczerzyl zeby i machal lapami? ciekawe o czym wtedy myslal...?

po gondorach, bekdasach i ptakach nie ma w ogole mowy o jakichs kombinacjach. przekonany jestem ze stowarzyszenia raz a
dobrze utna wszelkie spekulacje i zostanie nam wlasnymi silami wywalczona II liga!


lol
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 05:03

  ktoś24 napisał:  

  energ napisał:  

  Cytat:  

4 Each Member is responsible for deciding national issues, which may
not be delegated to the leagues. Each Confederation is responsible for
deciding issues involving more than one Association concerning its own territory.
FIFA is responsible for deciding international issues involving more than one
Confederation.



Ten punkt jest furtką dla Kolatora: Each Member is responsible for deciding national issues
Tak więc poczekajmy na decyzje PZPNu a potem Walnego w Pogoni Nowej.



Mylisz się: ten punkt oznacza tylko, że każdy członek ma wprowadzić przepisy powyższe na swoim terytorium działania i tyle. I wcześniej czy później PZPN je wprowadzi - bo musi.
Furtką dla Kolatora jest tylko to, że o ile mi wiadomo, przepisy te JESZCZE nie weszły w życie (zmiana statutu FIFY z dodanym art. 19 dopiero nastąpi). Zatem może to być ostatnia fuzja w historii... Inna sprawa, że FIFA przyjmując tą zmianę jednoznacznie opowiedziała się za awansami w piłce wyłącznie na drodze sportowej, a zatem nie popiera, a wręcz neguje działania tego typu jak te mające teraz miejsce. Choć z formalnego punktu widzenia pewnie Kolator może wydać zgodę na fuzję.



Each Member is responsible for deciding -kazda federacja krajowa , jest odpowiedzialna za podejmowanie wlasnych decyzji.. Doslowne tlumaczenie...Nie ma nic ,ze ma wprowadzic...
A tak naprawde,to sa to tylko przymiarki do tych przepisow, ktore nie maja jeszcze podstaw prawnych.. Wiec jest jak do tej pory..
Wiecej w Sydney Morning Herald.

POZDROWIENIA Z SYDNEY

I jeszcze jedno, ludzie nie klocmy sie tu..Nie wypominajmy sobie jakim to jestesmy lepszym kibicem..Po co ta licytacja..Laczy nas POGON.. a jak bedzie to i tak za nas zadecyduje kto inny..


happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 05:08

  ccccccccc napisał:  

  antyC napisał:  

mój słownik takich słow nie obsługuje, a jeśli chodzi o percepatie twojej mentalnosci to zapraszam na sprawdzenie, który słownik jest bardziej twórczy..691-262-540...dalej bedziesz anonimowy czy się wyróżnisz z tłumu??

MEGA LOL

...ale zeby nie byc tak calkiem OT to chcialem napisac iz Legie rowniez sobie kupimy za WLKP pieniadze...

tej :)



Ty koles 3 kroki w bok.. Madrala sie odezwal a co z AMIKA.(gdzie jest lech)..Tez was kupila...wiec nie wtracaj sie miedzy wodke a zakaske...


dominvip
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8143 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 08:31
Styka mi....Jeżeli panowie Kałużny i Smolny sami namawiają publicznie do inwestowania p. Drzymały w Szczecinie...to chyba coś znaczy.Znaczy tyle, że obaj panowie K i S nie bardzo mają ochotę inwestować w szczecińską piłkę (o ile cokolwiek do tej pory zainwestowali). Tak więc zastanawiam się kto w nowo powstałej 2 lidze będzie wykładał fundusze (Bosman...Miasto...PŻM) aby Nasza drużyna godnie reprezentowała nasze miasto....
Tak sobie czytam owe forum na temat p.Drzymały i stwierdzam z rozczarowaniem, że własnego zdania na powyższy temat nie wypada mieć...Każda "pozytywna"wypowiedź przemawiająca za inwestycją p. D w Szczecinie kończy się w większości przypadkach, delikatnie mówiąc "pokaraniem"....


Wstaję rano, robię przedziałek i mam fajrant...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.37 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005