Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:55

  viper122 napisał:  

  Lrd napisał:  

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj



A ty debil jestes czu udajesz widac ze skaczyłes tylko 6 klas podstawowki z ledwoscia i gadasz glupoty jak jakis przyjebany.

Inteligent sie znalazl


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:59

  Lrd napisał:  

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj



Przyjebany jakis jestes chyba:/ Kolejny ave 2 liga tak??? Puknij sie w głowe baranie. wszystkie grupy kibiców sa na tak poczynajac od portowcow do Pogońi walczacej a ty sie nczytales glupot na c-ce i teraz powtarzasz. Powiedzmi i co dalej jak Pogoń bedzie II lidze?? ktos ją musi wprowadzic do ekstraklasy tylko kto?? Bo drzymała wyraznie poiwedzial ze nie bedzie sponsorował Pogoni w II lidze, czyli kogo widzisz innego??


Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6608 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:00

  viper122 napisał:  

  Lrd napisał:  

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj



A ty debil jestes czu udajesz??? widac ze skaczyłes tylko 6 klas podstawowki z ledwoscia i gadasz glupoty jak jakis przyjebany.



Glupoty to ty pierodolisz...pojmij to.Za ekstraklase to bys wszystko dal...Honoru troche...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:00

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



Ty chcesz ekstraklase w Szczecinie wiec co za roznica jak to sie bedzie nazywac...


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:02
nie ma czegos takiego jak Pogoń Walcząca więc jak mogabyc na tak gamoniu.spać k... jego mać ;)


Better dead than red!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:02
prawda jest taka, ze tak naprawde mamy gowno do gadania, a cala moja radosc z awansu juz minela. szkoda ze drzymala nie przylazl rok temu, to jeszcze jakos bym to wszystko zniosl, ale teraz to moze sie w pyte ugryzc. z drugiej strony to nie wierze zeby tzw. gastronomicy mogliby uciagnac caly ten wozek, co wiecej watpie zeby im sie wogole chcialo.
ps. a jak sie czyta co niektore wypowiedzi to zal dupe sciska. robi sie straszny bajzel na tym forum. masz jeden z drugim cos konkretnego do napisania to napisz, a jak energia rozpiera to idz pobiegac. peace


- Tylko Pogoń -
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:02

  viper122 napisał:  

  Lrd napisał:  

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj



Przyjebany jakis jestes chyba:/ Kolejny ave 2 liga tak??? Puknij sie w głowe baranie. wszystkie grupy kibiców sa na tak poczynajac od portowcow do Pogońi walczacej a ty sie nczytales glupot na c-ce i teraz powtarzasz. Powiedzmi i co dalej jak Pogoń bedzie II lidze?? ktos ją musi wprowadzic do ekstraklasy tylko kto?? Bo drzymała wyraznie poiwedzial ze nie bedzie sponsorował Pogoni w II lidze, czyli kogo widzisz innego??



Weźcie go stąd bo go zaraz rozpierdolę.


Against modern wszystko!
viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:02

  Cris napisał:  

  viper122 napisał:  

  Lrd napisał:  

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj



A ty debil jestes czu udajesz??? widac ze skaczyłes tylko 6 klas podstawowki z ledwoscia i gadasz glupoty jak jakis przyjebany.



Glupoty to ty pierodolisz...pojmij to.Za ekstraklase to bys wszystko dal...Honoru troche...




Kolejny mądry... pytam co dalej jak bedzie nadal II liga???


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:02
dobrze ze niektórzy mają glos tylko na forach internetowych, bo jeśli była by pełna demokracja to za wielu z was wisiał bym na sznurze


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:06

  viper122 napisał:  

  Cris napisał:  

  viper122 napisał:  

  Lrd napisał:  

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj



A ty debil jestes czu udajesz??? widac ze skaczyłes tylko 6 klas podstawowki z ledwoscia i gadasz glupoty jak jakis przyjebany.



Glupoty to ty pierodolisz...pojmij to.Za ekstraklase to bys wszystko dal...Honoru troche...




Kolejny mądry... pytam co dalej jak bedzie nadal II liga???



Jajco idioto. Wypierdolcie tego znajducha bo szkoda słów. Lepiej żebyśmy grali i 5 sezonów w II lidze niż upokarzać to miasto z takimi gamoniami jak Ty i Tobie podobni. Jak napisał lub_czasopisma - wypierdalaj spać !


MW'03
viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:07
[cytat=antyC]dobrze ze niektórzy mają glos tylko na forach internetowych, bo jeśli była by pełna demokracja to za wielu z was wisiał bym na sznurze[/cyt

Wescie zasmiejscie sie eby mu glupio nie bylo bo zabawny chail byc.:)


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:07
Kolejny mądry... pytam co dalej jak bedzie nadal II liga???[/cytat]

MIalem sie nie odzywac ale kurwa jego mac ktos mi nie pozwala. A co bedzie jak drzymala wezmie Pogoń do ekstraklasy ? Pochodzisz 2 lata a pozniej drzymala rzuci Pogoń i co ? co bedzie ?.A widzisz...ja wiem co...odwrocisz sie od Pogoni i bedziesz czekal na kolejnego wlasciciela zbawiciela.Puknij sie w leb baranie.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:09
Na forum zabrania się:

1. umieszczania reklam innych stron, w tym wszelkich konkursów polegających na głosowaniu na dany zespół
2. używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów


!!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:09
to akurat nie jest smieszne ale prawdziwe.najlepiej zamknać temat lub usunąc wszystkkie posty z jednym wpisem
jeebać fuzję!!!
reszta jest zbędna ;)


Better dead than red!
viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:09

  ostry napisał:  
Kolejny mądry... pytam co dalej jak bedzie nadal II liga???



MIalem sie nie odzywac ale kurwa jego mac ktos mi nie pozwala. A co bedzie jak drzymala wezmie Pogoń do ekstraklasy ? Pochodzisz 2 lata a pozniej drzymala rzuci Pogoń i co ? co bedzie ?.A widzisz...ja wiem co...odwrocisz sie od Pogoni i bedziesz czekal na kolejnego wlasciciela zbawiciela.Puknij sie w leb baranie.[/cytat]

raczej nie....tylko poiwedz co ty zrobisz jak gastronomicy stwierddza za rok za mają juz wyjebane i nie chca Pogoni?? i co wtedy dalej..... Kupisz Pogoń zainwestujesz w nią bo chyba nie, za cienki w butach jestes.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:10

  ostry napisał:  
Kolejny mądry... pytam co dalej jak bedzie nadal II liga???



MIalem sie nie odzywac ale kurwa jego mac ktos mi nie pozwala. A co bedzie jak drzymala wezmie Pogoń do ekstraklasy ? Pochodzisz 2 lata a pozniej drzymala rzuci Pogoń i co ? co bedzie ?.A widzisz...ja wiem co...odwrocisz sie od Pogoni i bedziesz czekal na kolejnego wlasciciela zbawiciela.Puknij sie w leb baranie.[/cytat]

Wie co mówi ...podobnie chciałem napisać. Popieram


zch
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:12

  viper122 napisał:  
[cytat=antyC]dobrze ze niektórzy mają glos tylko na forach internetowych, bo jeśli była by pełna demokracja to za wielu z was wisiał bym na sznurze[/cyt

Wescie zasmiejscie sie eby mu glupio nie bylo bo zabawny chail byc.:)



a po polsku to jak będzie...


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Ero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:13

  lub_czasopisma napisał:  
jeebać fuzję!!!
reszta jest zbędna ;)



Jebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać! ;)




  malcoolm napisał:  
Na forum zabrania się:

1. umieszczania reklam innych stron, w tym wszelkich konkursów polegających na głosowaniu na dany zespół
2. używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów


!!



A ty kurwa przestan plakac ultraoptymistyczny moderatorze Hyde Parku.


krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:15
Po co Wy z nim piszecie?:) przemilczec takie przypadki swoja droga bardzo ciekawe...
Jeśli nie chce zwiazac sie z Pogonia od II ligi to bye bye. Chujowo ze to sie tak ciagnie bo powinnismy sie powoli zaczac skupiac na II lidze, w ktorej Pogon na pewno zostanie!! SZCZECIŃSKA ALBO ŻADNA !


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 25/06/2008 00:16

  antyC napisał:  

  viper122 napisał:  
[cytat=antyC]dobrze ze niektórzy mają glos tylko na forach internetowych, bo jeśli była by pełna demokracja to za wielu z was wisiał bym na sznurze[/cyt

Wescie zasmiejscie sie eby mu glupio nie bylo bo zabawny chail byc.:)



a po polsku to jak będzie...



Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z tobą:) jestes za głupi zeby z tobą rozmawiać:) znacznie słów których nie rozumiesz poszukaj sobie w słowniku języka polskiego:) Ja sie juz nie wypowiadam na ten temat bo to jest chyba zbędne, co ma byc i tak będzie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005