Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 22:29

  anathema napisał:  
ja oczekiwałem jakiegos jasnego stanowiska,w jedną lub w drugą strone. a tu jak niegdyś ciuciubabka,zero jakiegos jasnego stanowiska,tylko lakoniczny komunikat o...dwóch Pogoniach. albo wóz,albo przewóz zaakceptuje kazdą rozsądną wizje ale cos takiego wywołuje zażenowanie.


No to masz stanowisko:
We wtorek wieczorem przedstawiciele Pogoni Szczecin i Zbigniew Drzymała spotkali się z wiceprezesem PZPN oraz przewodniczącym komisji ds. licencji dla klubów ekstraklasy Eugeniuszem Kolatorem. Władze Polskiego Związku Piłki Nożnej zostały poinformowane o planach połączenia spółek i przywrócenia miejsca Pogoni w ekstraklasie.
Ze względu na upływający czas i zbliżającą się inaugurację rozgrywek, jedynym rozwiązaniem jakie proponują władze piłkarskie jest w pierwszym etapie przeniesienie spółki Groclin Dyskobolia SSA do Szczecina i zmiana nazwy tego klubu. W kolejnym połączenie obu spółek. Stanowisko władz piłkarskich w tej kwestii będzie przedmiotem dalszych rozmów pomiędzy klubami oraz konsultacji ze środowiskami kibiców Dumy Pomorza. Kluby po analizie formalno-prawnej ostatecznie rozstrzygną losy prowadzonych od kilku dni negocjacji w najbliższy piątek.

Jerzy Pięta
rzecznik prasowy
Groclin Dyskobolia SSA

Adam Wosik
rzecznik prasowy
Pogoń Szczecin SA


Edit. Kolejny news.

Dzisiaj PZPN miał się jednoznacznie zdeklarować czy zgodzi się na połączenie klubów. Działacze dostali wstępną zgodę. Groclin ma przenieść swoją siedzibę do Szczecina i zmienić nazwę na Pogoń Szczecin. Do takiego zabiegu potrzebna jest zgoda Stowarzyszenia MKS Pogoń, które dysponuje nazwą, herbem oraz tradycją Pogoni Szczecin.
Zgodnie z naszymi informacjami Stowarzyszenie ma się zebrać w czwartek i podjąć decyzję, która jak się nieoficjalnie mówi ma być tylko formalnością. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji to wszystko wskazuje na to, że Szczecin będzie mieć drużyny w Ekstraklasie, II lidze oraz w Młodej Ekstraklasie.

Ostatnio edytowany przez: E., 24 czerwca 2008, 23:06 [7 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 22:36
czy co roku ma byc taki burdel?!?!?! poprzednio targi o to czy zezowaty sprzeda miejsce w lidze, teraz o to czy groclin bedzie w Szczecinie. Obralismy jedna droge i nie ma co z niej zbaczac.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 22:41
troche dla rozluznienia,bo sytuacja niewatpliwie napieta:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 22:42
Powtórka z Bydgoszczy?


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6715 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:14
a więc moim postem nie chciałem nikogo obrazić wyraziłem się jasno zaczęli szczekać kibice ekstraklasy ale spokojnie nie długo się wszystko wyjaśni i znikną,


  Plum napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Plum napisał:  
Dodam tylko, że Drzymała nie jest zainteresowany inwestowaniem w II ligową Pogoń...



to by wystarczyło żeby mu powiedzieć dowiedzenia

on chce się pozbyć czegoś co mu ostatnio przynosi straty szuka frajera tylko nie tędy droga nie raz zostaliśmy wyjebani.


  lub_czasopisma napisał:  
kto ma choć trochę oleju w głowie ten wyciągnie wnioski z tej fuzji, śmerdzi wałkiem na kilometr z bankrutem Drzymałą, obyśmy się nie zeszmacili już do końca!
takie ładne hasła były, chociaż niżej ale własna,jedyna słuszna droga i co z tego zostało puste slogany drugi raz juz nie przejdzie kibicować groclinowi, a jak ktoś myśli inaczej to życzę powodzenia ale bezemnie.
jeebac fuzję



to samo wczoraj powiedziałem

nie każdego można kupić.


  nowa od nowa napisał:  


wszystko cacy tylko z tym że w dwa lata powrócimy to wierze tak samo jak w organizacje ME w 2012...



zdziwisz się Euro będzie, a Pogoń - wspólnymi siłami osiągniemy największy cel



  Giza napisał:  
Tematy takie jak ten są bardzo potrzebne.
W końcu widać kto jest ku*wą bez honoru.

Ja jestem rozczarowana postawą stowarzyszenia. Moim zdaniem nie powinno nawet dojść do żadnych rozmów skoro wiadomo, że drzymała nie jest zainteresowany 2 ligą.
Oby nikt sie nie sprzedał...



dokładnie przyznam Ci racje nie interesuje go druga liga krótko żegnamy


  Endrjus napisał:  
[cytat=Kojot.]to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas

Czyli jakby jednaka była fuzja mamy odwrócić się od POGONI ??




  johny.o napisał:  

  Endrjus napisał:  
[cytat=Kojot.]to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas

Czyli jakby jednaka była fuzja mamy odwrócić się od POGONI ??



LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ POGOŃ MA JEDNOCZYĆ NIE DZIELIĆ!!
ILE RAZY ŚPIEWALIŚCIE ŻE KOCHACIE POGOŃ?!?!? TERAZ MIELIBYŚMY SIĘ ODWRÓCIĆ JEŚLI DOJDZIE DO FUZJI?

tak naprawdę kłócimy się o coś co nie ma sensu. ja na mecze regularnie chodzę od czasu gdy w Pogoni źle się działo i był jej ostatni sezon w I lidze z Gondorem, ale również chodziłem na Pogoń za Ptaka, na Pogoń Nową w B klasie, teraz na Pogoń w IV lidze i będę chodził dalej gdziekolwiek będzie grać.

kolejna pieśń mi się przypomina którą śpiewamy na meczach:
Gdziekolwiek Pogoń będzie grać blisko czy daleko stąd tam będzie z nią szczecińska brać by dopingować ją



nikt Cie się nie karze odwracać bo nie będzie od czego od groclinu chcesz sie odwrócić ??


  Rauliki napisał:  
Gdzie są moderatorzy na tym forum. Dlaczego jakiś $#^&% , który się chowa w internecie obraża innych fanów?



do mnie pijesz??


  kumpel napisał:  
[cytat=Kojot.]

Trochę mnie rozśmieszyłeś bo prawda jest taka że miejsce w ekstraklasie nam sie należy.To że gondor i ptak zrobili nam chujnie czyli rozjebali klub nie swiadczy o tym ze to samo chce zrobic drzymała-ale Ty koleżko widze wrzucasz wszystkich do jednego worka a pierdolisz w swej wypowiedzi o honorze i szacunku.Napewno tak jak wszyscy też mam obawy przed ta fuzją czy jak to tam nazwać ale wydaje mi sie ze jak gastronomicy beda dalej sami to ciągnąć-a widac ze to biedaki skoro na baraż podwyższają ceny biletów to z ich polityką do ekstraklasy nie awansujemy jeszcze przez 10 lat albo i dłużej.Po za tym pierdole patrzeć na poziom 3 ligowy gdzie przez 90 minut jest jebana kopanina a nie mecz-nie jestem do tego przyzwyczajony a jeden sezon patrzenia na to mi w zupełności wystarczył.



należy się nam ekstraklasa ale nie przy zielonym stoliku uczciwością i niczym więcej , muszę powtórzyć tu innych ale jak ty byłeś z przymusu na 4 lidze i nudziła cię ta kopanina to do Poznania pociągi jeżdżą 3 godziny i masz futbol na "poziomie"


  malcoolm napisał:  
A co zrobicie (do tych co piszą je*** fuzję) jak będzie Pogoń teraz w Ekstraklasie? Nie będziecie chodzić na mecze?

będziemy mieli swoją 2 ligową Pogoń, a drzymałowska na dwa góra 3 lata pierwszoligowy groclin Szczecin


Pamiętacie Bydgoszcz Zawisza wygrał walkę z hydro nie używając siły.

Pogoń II ligowa innego wyjścia nie ma


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7739 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:15
Czytał ktoś news na v.pl?


POGOŃ SZCZECIN MKS
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:34

  Cytat:  
Zgodnie z naszymi informacjami Stowarzyszenie ma się zebrać w czwartek i podjąć decyzję, która jak się nieoficjalnie mówi ma być tylko formalnością. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji to wszystko wskazuje na to, że Szczecin będzie mieć drużyny w Ekstraklasie, II lidze oraz w Młodej Ekstraklasie.



Oby Stowarzyszenie wiedziało jaką odpowiedzialność na siebie bierze, chyba że jest to plotka v'ki wyssana z palca ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:35
Wszystko piekne i ciesze sie ze idzie w szystko w dobrym kierunku ale jest jedno małe ''ale''. Bo bardzo mnie zaniepokoił tytuł artykułu ''Groclin(Pogoń) Szczecin'' mam nadzije ze bedziemy grali pod normalna nazwa czyli Pogoń Szczecin lub MKS Pogoń Szczecin a nie zaden Grociln Szczecin:/ Wiecie cos na ten temat???



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7386 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:38

  viper122 napisał:  
Wszystko piekne i ciesze sie ze idzie w szystko w dobrym kierunku ale jest jedno małe ''ale''. Bo bardzo mnie zaniepokoił tytuł artykułu ''Groclin(Pogoń) Szczecin'' mam nadzije ze bedziemy grali pod normalna nazwa czyli Pogoń Szczecin lub MKS Pogoń Szczecin a nie zaden Grociln Szczecin:/ Wiecie cos na ten temat???



lepiej idź już spać...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7580 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:40

  DeeMeN. napisał:  

  Cytat:  
Zgodnie z naszymi informacjami Stowarzyszenie ma się zebrać w czwartek i podjąć decyzję, która jak się nieoficjalnie mówi ma być tylko formalnością. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji to wszystko wskazuje na to, że Szczecin będzie mieć drużyny w Ekstraklasie, II lidze oraz w Młodej Ekstraklasie.



Oby Stowarzyszenie wiedziało jaką odpowiedzialność na siebie bierze, chyba że jest to plotka v'ki wyssana z palca ...



A gdzie jest napisane które to stowarzyszenie? Bo z tego co wiem stowarzyszenia są dwa. Te od kibiców i te od nazwy


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:40
i co mam sie juz smiac?? czy potem??? tylko pytam bo nie wiem....


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:41

  viper122 napisał:  
Wszystko piekne i ciesze sie ze idzie w szystko w dobrym kierunku ale jest jedno małe ''ale''. Bo bardzo mnie zaniepokoił tytuł artykułu ''Groclin(Pogoń) Szczecin'' mam nadzije ze bedziemy grali pod normalna nazwa czyli Pogoń Szczecin lub MKS Pogoń Szczecin a nie zaden Grociln Szczecin:/ Wiecie cos na ten temat???


Czym sie martwisz? Jaka to nazwa nie bedzie , i tak bedziesz kibicowal Dyskobolii. Z Pogonia ten klub wiele wspolnego nie bedzie mial.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:43
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)


Better dead than red!
viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:45

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:47

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



Nie ma sie co dziwic. Moze bedzie trzeba schowac szaliki Pogoni do szafy , a kupic nowe Groclin Szczecin lub cos podobnego. Trzeba sie przygotowac na zmiany:) Najlepiej niech zmienia nazwe na " Ekstraklasa w Szczecinie za kazda cene "


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:48

  viper122 napisał:  
Wszystko piekne i ciesze sie ze idzie w szystko w dobrym kierunku ale jest jedno małe ''ale''. Bo bardzo mnie zaniepokoił tytuł artykułu ''Groclin(Pogoń) Szczecin'' mam nadzije ze bedziemy grali pod normalna nazwa czyli Pogoń Szczecin lub MKS Pogoń Szczecin a nie zaden Grociln Szczecin:/ Wiecie cos na ten temat???



Chciałeś fuzji to masz tępaku. Właśnie przez takie numery dochodzi do jeszcze większych numerów. Będziesz miał w Szczecinie Groclin Szczecin. Zresztą ekstraklasa to ekstraklasa, nie? Bo tym tekstem właśnie udowodniles, ze Pogoń istnieje dla Ciebie tylko z nazwy...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:50

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj


Against modern wszystko!
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:50

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



idiota


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:53

  Lrd napisał:  

  viper122 napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
w ogóle się dziwię że się pyta o nazwę tak jakby w jego przypadku miało to jakieś znaczenie :)



No moim zdaniem znaczenie jest duze czy bedzie Pogoń Szczecin czy Groclin Szczecin.



a co to za różnica pajacu? Czy ten ekstraklasowy twór będzie nazywał się Pogoń Szczecin, czy Groclin Szczecin czy jeszcze inaczej i tak będzie to Dyskobolia. Jak to mówią gówno nazwane pasztetem nadal jest gównem. Pogoń jest jedna w II lidze i tego się trzymaj



A ty debil jestes czu udajesz??? widac ze skaczyłes tylko 6 klas podstawowki z ledwoscia i gadasz glupoty jak jakis przyjebany.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 23:53
jak ja nienawidzę wakacji


Better dead than red!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005