Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 20:41

  Tasior napisał:  
Dwie Pogonie? Oni chyba sobie chyba robią kurwa jaja!!! Jedyna słuszna droga - Pogoń 2-ligowa!!!


  nowa od nowa napisał:  
to chyba jest ten złoty środek,miałbys wybór na którą Pogoń chodzić. znając zycie część chodziła by i na tą i na tą..szczególnie na wyjazdy ;)



To nie byłby złoty środek, tylko ostateczny rozłam pomiędzy Szczecińskimi kibicami...



Wtedy byłby podział na prawdziwych kibiców i kibiców sukcesu.


PS !
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 20:44

  Tasior napisał:  
Dwie Pogonie? Oni chyba sobie chyba robią kurwa jaja!!! Jedyna słuszna droga - Pogoń 2-ligowa!!!


  nowa od nowa napisał:  
to chyba jest ten złoty środek,miałbys wybór na którą Pogoń chodzić. znając zycie część chodziła by i na tą i na tą..szczególnie na wyjazdy ;)



To nie byłby złoty środek, tylko ostateczny rozłam pomiędzy Szczecińskimi kibicami...



... nie rozlam, tylko zwierciadlo tego, kto jak i w co jest zaangazowany.

tak w nawiasie - rece opadaja... Mam nadzieje, ze jak Synek podrosnie, bedzie mogl podziwiac Pogon Szczecin z krwi i kosci, a nie (po)tworki typu Ptacovia czy obecnie jakas pomylona wizja Drzymalowi Dyscobolii Szczecin


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 20:45

  Nh napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Nh napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Nh napisał:  
Zbigniew Koźmiński- póki co, to jedyną możliwą formą fuzji i gry Pogoni w Ekstraklasie jest opcja przeniesienia spółki Zbigniewa Drzymały do Szczecina. W jej momencie, Stowarzyszenie musi jeszcze wydać zgodę na użyczenie loga, i nazwy Pogoń Szczecin przedsiębiorcy z Grodziska Wielkpoloskiego. Gdy te warunki zostaną spełnione, Portowcy będą mogli grać w Ekstraklasie

Taka sytuacja jest niedopuszczalna! Szczecin nie może być podzielony na dwa obozy p.ogoni w ekstraklasie i Pogoni Szczecińskiej.



to chyba jest ten złoty środek,miałbys wybór na którą Pogoń chodzić. znając zycie część chodziła by i na tą i na tą..szczególnie na wyjazdy ;)



Słuchaj LESZCZU, Pogoń jest jedna, to nie jest rzecz w supermarkecie do wyboru do koloru. Niektórzy z nas poświęcają się dla tego klubu i nie wyobrażam sobie żebym mógł wybierać pomiędzy meczami Pogoni Szczecin a groclinu.



nie leszczu tylko-napisałem w kontekscie tego o co prawdopodobnie im chodziło. a to kto i na co bedzie chodził jego sprawa dal mnie może nawet jezzic do Poznania. czytaj ze zrozumieniem zanim sie przypierdolisz.



Do poznania to ty sobie możesz jeździć. Piszesz że sie przypierdalam, to na chuj tu takie głupoty piszesz? lepiej załóż sobie forum o kibicach ekstraklasy...





Wezcie sie przestancie kłucić , bo od tego nie jest te forum -.-


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 20:47

  Tasior napisał:  
Dwie Pogonie? Oni chyba sobie chyba robią kurwa jaja!!! Jedyna słuszna droga - Pogoń 2-ligowa!!!


  nowa od nowa napisał:  
to chyba jest ten złoty środek,miałbys wybór na którą Pogoń chodzić. znając zycie część chodziła by i na tą i na tą..szczególnie na wyjazdy ;)



To nie byłby złoty środek, tylko ostateczny rozłam pomiędzy Szczecińskimi kibicami...



moze masz racje,nie mi o tym sądzić. rozłam jest juz od dawna a frekfencja jest tego dowodem. ludzie przywykli do Pogoni na wysokich szczeblach dlatego w Szczecinie tylko ona zrobiła furore. Kto wie co by ludzie zrobili gdyby mieli wybór,a z racji że go nie mają każdy chce ugrać coś pod siebie. dla jednego liczy sie honor ,barwy i tradycja,dla drugiego piłka nożna na jak mozlwie wysokim poziomie. kością niezgody właśnie jest logo Pogoni, bo tak naprzwde jakbyśmy byli zwolennikami 4 czy 5 lig to byśmy tłumnie chodzili na Arkonie,Stal czy Hutnika. a co do fuzji,już tyle w zyciu przeżyłem: Brozyniaki,Pekowskie i inne wynazki że naprawde mało co może mnie tu już zdziwić


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 20:54
Nieźle, dwie Pogonie. Co się nie stanie i tak będę chodził na mecze dwóch zespołów. Na mecze Pogoni (tej prawdziwej) dla piłkarzy i dobrej zabawy, a na tą Pogoń (Drzymało-Groclinowską), żeby popatrzeć na wyższy poziom rozgrywek, i sprawdzić jak sobie radzą. Ale to w najgorszym wypadku. Dwie Pogonie, przeginają totalnie, ten pomysł nie może wypalić!


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7976 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 20:58
Ręce opadają jak się to wszystko czyta...jakie dwie Pogonie... ludzie opanujcie się


"CSWD" i to się nie zmieni....
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 20:58
Ktoś sobie kpiny robi z tymi dwiema Pogoniami. Nasza Pogoń powinna grać normalnie w II lidze a Drzymała jak mu pozwolą to niech sobie tworzy Groclin Szczecin w ekstraklasie nie mający nic wspólnego z Pogonią.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:00
Czeski film ... Dwie Pogonie ? Czy oni ocipieli do reszty ? Prawdziwa Pogoń znajduje się teraz w II lidze ! Żadne twory Drzymałowo - Groclinowe nie mają prawa bytu !

W II lidze ale własna, Pogoń Szczecin z mego miasta !


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:04
Grociln coraz bilzej Szczecina


Be Jot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5885 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:08
ciekaw jestem...


Post napisał Be. Jot.
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:14

  WiernyPogoni napisał:  
Nieźle, dwie Pogonie. Co się nie stanie i tak będę chodził na mecze dwóch zespołów. Na mecze Pogoni (tej prawdziwej) dla piłkarzy i dobrej zabawy, a na tą Pogoń (Drzymało-Groclinowską), żeby popatrzeć na wyższy poziom rozgrywek, i sprawdzić jak sobie radzą. Ale to w najgorszym wypadku. Dwie Pogonie, przeginają totalnie, ten pomysł nie może wypalić!



Ten pomysl napewno nie wypali , wiec sie nie szykuj na Europejski puchary Drzymaly teams :P


Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:16
Wszystko mi już opada,dziecko uspane, idę zając się Kobietą,może mi jakoś się podniesie (chodzi oczywiście o morale).Dwie Pogonie -no błazenada.To jakiś koszmar,Pogoń jest do kur.. nędzy jedna- III ligowa :)


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:16

  (L)ukasz . napisał:  

  WiernyPogoni napisał:  
Nieźle, dwie Pogonie. Co się nie stanie i tak będę chodził na mecze dwóch zespołów. Na mecze Pogoni (tej prawdziwej) dla piłkarzy i dobrej zabawy, a na tą Pogoń (Drzymało-Groclinowską), żeby popatrzeć na wyższy poziom rozgrywek, i sprawdzić jak sobie radzą. Ale to w najgorszym wypadku. Dwie Pogonie, przeginają totalnie, ten pomysł nie może wypalić!



Ten pomysl napewno nie wypali , wiec sie nie szykuj na Europejski puchary Drzymaly teams :P



Obyś miał rację ;)


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7027 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:18
Ten nowotwór w pierwszej lidze nie będzie nigdy żadną Pogonią! Nasza Pogoń jest w drugiej lidze. Jeszcze tydzień temu cieszyliśmy się z awansu a od paru dni radość przerwała banda oszołomów która tylko czekała na okazje by w Szczecinie byłaby ekstraklasa. Nie ważne w jaki spośób, byleby była. Niektórzy chyba zapomnieli czasy Gondora czy Ptaka. Najpierw pośmiewisko a potem czwarta liga z której jedyny plus to że zobaczyliśmy ilu jest prawdziwych kibiców Dumy Pomorza.
Jedyna nadzieja w tym, że jest jeszcze paru ludzi przy Pogoni którzy myślą innymi kategoriami niż kasa i ekstraklasa.

II Liga II Liga MKS!!!


nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:22
jeszcze fuzje mozna był w ostateczności przełknąć, ale zmiana nazwy Groclin na Pogoń to juz cos nie tak. Jak miasto chce tak strasznie silnej Pogoni, to niech przekona Drzymała do II ligi bądź niech znajdzie takiego inwestroa który zagwarantuje przyszłość Dumy Pomorza! Ja proponuje rozwiązanie takie. Drzymała przejmuje akcje Naszej Pogoni, Groclin jest przeciez wlasności osoby prawnej jaka jest Inter Groclin! Groclin niech sobie dogorywa w Grodzisku. I tak kibiców nie bedzie miał ani w Szczecinie ,ani w Grodzisku. Przez ten rok Drzymała w Grodzisku uporządkuje sprawy finanswei tranferowe zawodników. bo wiadomo o co chodzi z tą Ekstraklasą! Za duzo Drzymała straci, jak by miał wchodzić w Nasza Pogoń wycofując z rozgrywek Groclin. A tak bedzie miał czas przez rok aby sobie ich spokojnie wytransferować tych zawodników którzy bedą tego chcieli, bądź za rok przenieść do Pogoni, którar z jego pomoca może awansować do I ligi.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:31
"Szczecińscy kibice bardzo dobrze przyjęli prezesa Drzymałę, choć mieli na uwadze wszystkie historie związane z niedoszłą fuzją ze Śląskiem Wrocław" - powiedział w rozmowie z PAP Jerzy Pięta, rzecznik prasowy Groclinu.
No propaganda niczym rodem z Prlu. Może i życzliwie przyjeli ale to co zaoferował polemizowałbym... a może "ortodoksów" zdanie sie nie liczy...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:34

  Shee napisał:  

  Tasior napisał:  
Dwie Pogonie? Oni chyba sobie chyba robią kurwa jaja!!! Jedyna słuszna droga - Pogoń 2-ligowa!!!


  nowa od nowa napisał:  
to chyba jest ten złoty środek,miałbys wybór na którą Pogoń chodzić. znając zycie część chodziła by i na tą i na tą..szczególnie na wyjazdy ;)



To nie byłby złoty środek, tylko ostateczny rozłam pomiędzy Szczecińskimi kibicami...



... nie rozlam, tylko zwierciadlo tego, kto jak i w co jest zaangazowany.

tak w nawiasie - rece opadaja... Mam nadzieje, ze jak Synek podrosnie, bedzie mogl podziwiac Pogon Szczecin z krwi i kosci, a nie (po)tworki typu Ptacovia czy obecnie jakas pomylona wizja Drzymalowi Dyscobolii Szczecin



Nawet Shee zawitała na forum... Pozdrawiam :)


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:36
a w TVP w "Sporcie" po Wiadomościach przy temacie "Groclin Szczecin" (wogole co to kurwa jest?) znowu tego kurczaka dali zamiast prawdziwy herb Pogoni. Oni są niereformowalni.

a tak co do tematu to "Nie ma skróconych dróg, nie ma..."
i tak wogóle cała ta II liga jest bardziej emocjonująca niż ta cała śmieszna ekstraklasa, gdzie nawet nie wiadomo kto jeszcze będzie grał.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 21:45
Ludzie ogranijcie się trochę, nie ma mowy od jakiś dwóch Pogoniach. Zresztą już kazdy powiedział to co miał do powiedzenia i wygdybania. Ciepliwości...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 22:13
ja oczekiwałem jakiegos jasnego stanowiska,w jedną lub w drugą strone. a tu jak niegdyś ciuciubabka,zero jakiegos jasnego stanowiska,tylko lakoniczny komunikat o...dwóch Pogoniach. albo wóz,albo przewóz zaakceptuje kazdą rozsądną wizje ale cos takiego wywołuje zażenowanie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005