Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:38

  Endrjus napisał:  

  Kojot. napisał:  
to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas

Czyli jakby jednaka była fuzja mamy odwrócić się od POGONI ??



LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ POGOŃ MA JEDNOCZYĆ NIE DZIELIĆ!!
ILE RAZY ŚPIEWALIŚCIE ŻE KOCHACIE POGOŃ?!?!? TERAZ MIELIBYŚMY SIĘ ODWRÓCIĆ JEŚLI DOJDZIE DO FUZJI?

tak naprawdę kłócimy się o coś co nie ma sensu. ja na mecze regularnie chodzę od czasu gdy w Pogoni źle się działo i był jej ostatni sezon w I lidze z Gondorem, ale również chodziłem na Pogoń za Ptaka, na Pogoń Nową w B klasie, teraz na Pogoń w IV lidze i będę chodził dalej gdziekolwiek będzie grać.

kolejna pieśń mi się przypomina którą śpiewamy na meczach:
Gdziekolwiek Pogoń będzie grać blisko czy daleko stąd tam będzie z nią szczecińska brać by dopingować ją


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:38
Gdzie są moderatorzy na tym forum. Dlaczego jakiś $#^&% , który się chowa w internecie obraża innych fanów?


ktoś24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:44
.

Ostatnio edytowany przez: ktoś24, 28 czerwca 2008, 23:49 [1 raz(y)]


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:48

  Kojot. napisał:  
powiem tyle zerwałem się z pracy żeby zobaczyć czy coś się wyjaśniło ale powiem tyle jeżeli będzie grał groclin w Szczecinie to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas


powiem tyle wstyd mi za ludzi którzy po poprzednich wyjebaniach nas przez rożnych ptaków gondorów dalej chcą 1 ligi


ludzie miejcie szacunek i honor do własnej osoby


do usłyszenia



Trochę mnie rozśmieszyłeś bo prawda jest taka że miejsce w ekstraklasie nam sie należy.To że gondor i ptak zrobili nam chujnie czyli rozjebali klub nie swiadczy o tym ze to samo chce zrobic drzymała-ale Ty koleżko widze wrzucasz wszystkich do jednego worka a pierdolisz w swej wypowiedzi o honorze i szacunku.Napewno tak jak wszyscy też mam obawy przed ta fuzją czy jak to tam nazwać ale wydaje mi sie ze jak gastronomicy beda dalej sami to ciągnąć-a widac ze to biedaki skoro na baraż podwyższają ceny biletów to z ich polityką do ekstraklasy nie awansujemy jeszcze przez 10 lat albo i dłużej.Po za tym pierdole patrzeć na poziom 3 ligowy gdzie przez 90 minut jest jebana kopanina a nie mecz-nie jestem do tego przyzwyczajony a jeden sezon patrzenia na to mi w zupełności wystarczył.


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7122 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:56
należy się nam się ekstraklasa ale jak wywalczymy ją w sportowej rywalizacji !! żadnych kurwa fuzji ..
jak ktoś chce na siłe ekstraklase to już nie raz na tym forum dostał propozycję wyjazdu do Poznania ..


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:02
w zeszłym roku też były takie napinki zaufaliśmy decydentom i dobrze na tym wyszliśmy czy teraz też musimy się napinać a niemożemy zaufać?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:04
A co zrobicie (do tych co piszą je*** fuzję) jak będzie Pogoń teraz w Ekstraklasie? Nie będziecie chodzić na mecze?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:08
Ci co beda chodzic na ten twór jak to napisal Kojot.

  Cytat:  
będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU



Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:16

  Endrjus napisał:  
Ci co beda chodzic na ten twór jak to napisal Kojot.

  Cytat:  
będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU



Rozumiem że Ci co się zgodzą też, razem z budowniczymi Pogoni Nowej, tak?
A gdzie wasz honor i szacunek do innych fanów Pogoni?
Żal mi takich osób, ziejących nienawiścią.
Przyznaj się, byłeś na jakimkolwiek meczu Pogoni za Ptaka? Też jesteś taki jak sam cytujesz?


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:19

  Rauliki napisał:  
Rozumiem że Ci co się zgodzą też, razem z budowniczymi Pogoni Nowej, tak?
A gdzie wasz honor i szacunek do innych fanów Pogoni?
Żal mi takich osób, ziejących nienawiścią.
Przyznaj się, byłeś na jakimkolwiek meczu Pogoni za Ptaka? Też jesteś taki jak sam cytujesz?


To nie ja nazwałem tak tych kibiców, więc nie do mnie bij.
Chodziłem na Pogoń za Ptaka, chodziłem też nieraz na Pogoń Nową.
Bo ja chodziłem na Pogoń i będę chodził nie zależnie w której lidze będziemy.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:21

  Endrjus napisał:  
Ci co beda chodzic na ten twór jak to napisal Kojot.

  Cytat:  
będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU



ochłoń gamoniu. mama wie, ze uzywasz takich niecenzuralnych wyrazow?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:21

  kumpel napisał:  

  Kojot. napisał:  
powiem tyle zerwałem się z pracy żeby zobaczyć czy coś się wyjaśniło ale powiem tyle jeżeli będzie grał groclin w Szczecinie to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas


powiem tyle wstyd mi za ludzi którzy po poprzednich wyjebaniach nas przez rożnych ptaków gondorów dalej chcą 1 ligi


ludzie miejcie szacunek i honor do własnej osoby


do usłyszenia



Trochę mnie rozśmieszyłeś bo prawda jest taka że miejsce w ekstraklasie nam sie należy.



Czemu? Dawaj koleś - Ty uzasadniaj, ja się pośmieje.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:22
kiedy będzie jakaś decyzja? bo widze że niektórych juz "przegrzewa" od czekania na news...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:23
Tak jak i ja. Jeśli będzie II ok. Jeśli ekstraklasa, też dobrze. Byle była to decyzja tylko i wyłącznie dla dobra Pogoni Szczecin.
(Przepraszam Endrjus, to z kontekstu wyrwany cytat, wyglądało jakbyś celowo go użył)


Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6489 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:27

  Endrjus napisał:  
Ci co beda chodzic na ten twór jak to napisal Kojot.

  Cytat:  
będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU





jasne, zobaczymy ilu ich bedzie, no i ciekawe czy Ty ani razu nie przyjdziesz(chociażby z ciekawości), bo przeciez bedziesz miał honor i bedziesz chodził na... no właśnie na co??
po co te hamskie napinki, poczekajmy do decyzji.


MKS
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:29

  BTR napisał:  

  kumpel napisał:  

  Kojot. napisał:  
powiem tyle zerwałem się z pracy żeby zobaczyć czy coś się wyjaśniło ale powiem tyle jeżeli będzie grał groclin w Szczecinie to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas


powiem tyle wstyd mi za ludzi którzy po poprzednich wyjebaniach nas przez rożnych ptaków gondorów dalej chcą 1 ligi


ludzie miejcie szacunek i honor do własnej osoby

to nie smieszne,to żałosne to co od kilku lat dzieje sie w naszym klubie..a ja myslałem że gorzej niz za Folbrychta,lenkiewicza czy Korneluka nie będzie...a do Drzymały nic nie mam,ale chyba troche spóźnił sie z propozycją
do usłyszenia



Trochę mnie rozśmieszyłeś bo prawda jest taka że miejsce w ekstraklasie nam sie należy.



Czemu? Dawaj koleś - Ty uzasadniaj, ja się pośmieje.



PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:30

  BTR napisał:  

  kumpel napisał:  

  Kojot. napisał:  
powiem tyle zerwałem się z pracy żeby zobaczyć czy coś się wyjaśniło ale powiem tyle jeżeli będzie grał groclin w Szczecinie to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas


powiem tyle wstyd mi za ludzi którzy po poprzednich wyjebaniach nas przez rożnych ptaków gondorów dalej chcą 1 ligi


ludzie miejcie szacunek i honor do własnej osoby


do usłyszenia



Trochę mnie rozśmieszyłeś bo prawda jest taka że miejsce w ekstraklasie nam sie należy.



Czemu? Dawaj koleś - Ty uzasadniaj, ja się pośmieje.



to nie smieszne,to żałosne to co od kilku lat dzieje sie w naszym klubie..a ja myslałem że gorzej niz za Folbrychta,lenkiewicza czy Korneluka nie będzie...a do Drzymały nic nie mam,ale chyba troche spóźnił sie z propozycją


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:31

  Kicek napisał:  
jasne, zobaczymy ilu ich bedzie, no i ciekawe czy Ty ani razu nie przyjdziesz(chociażby z ciekawości), bo przeciez bedziesz miał honor i bedziesz chodził na... no właśnie na co??
po co te hamskie napinki, poczekajmy do decyzji.


Kurde , widać jak wszyscy czytaj forum

  Kojot. napisał:  
powiem tyle zerwałem się z pracy żeby zobaczyć czy coś się wyjaśniło ale powiem tyle jeżeli będzie grał groclin w Szczecinie to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas
powiem tyle wstyd mi za ludzi którzy po poprzednich wyjebaniach nas przez rożnych ptaków gondorów dalej chcą 1 ligi
ludzie miejcie szacunek i honor do własnej osob do usłyszeni

Skończmy już to bo się robi czat zamiast forum.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:47

  nowa od nowa napisał:  
kiedy będzie jakaś decyzja? bo widze że niektórych juz "przegrzewa" od czekania na news...


Spotkanie w PZPN rozpoczeło się 0 17.00


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 17:55

  Cytat:  
Trochę mnie rozśmieszyłeś bo prawda jest taka że miejsce w ekstraklasie nam sie należy.



...a niby czemu nam się należy,za zasługi?!...dlatego że przez 39 sezonów(minus dwa za ptaszyska tj. 37) łącznie graliśmy w ekstraklasie?! Idąc twoim tokiem rozumowania to dla Stali Mielec też się ekstraklasa należy,dla Zawiszy Bydgoszcz również,dla Gksu Katowice także,Motor Lublin też ekstraklasa... można by tak wymieniać prawie w nieskończoność bo dużo jest klubów zasłużonych dla naszej kopanej... ja rozumiem chłopie twój ból bo sam zawsze marzyłem o wielkich trofeach zdobywanych przez mój ukochany klub,wspaniałych meczach przy pełnych trybunach itd. itd. zresztą kto nie marzy,każdy z nas tego chce ale kurwać nie za wszelką cenę...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005