Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4156 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 11:33
Mów jednemu szczylowi z drugim, żeby nie napierdalał w podsufitki, to napierdala jeszcze mocniej a za 5 minut jest zdziwiony i osrany że odpadła. A jak już się udało ją włożyć z powrotem to znów w nią napierdala. Przykłady takich zachowań można mnożyć.

Maxymalny, weź rozbieg i pierdolnij baranka w ścianą. I stul mordę i na drugi raz zostań w domu.


Fanatycznie
vitos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8141 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 12:02

  dann napisał:  
Siedzialem na trybunach Lecha, nie przesadzajcie. Nie bylo zle, momentami zajebiscie jak pierdolneliscie Hej Pogon gol.



to chyba zależy jak blisko nas siedziałeś, przy takiej frekwencji Lecha samymi gwizdami nas zagłuszali. Moim zdaniem było git ale poniżej parę cytatów z forum KKS:

1. "Doping dobry (gospodarzy - przyp. aut. ) bywało lepiej ale było dobrze , pozytwnie prowadzący nakręcał wiare ,cały czas żył dopingiem i o to chodzi Pogoń nie istniała :) "

2. " My ciągniemy 'Leeds United', które wyszło bardzo słabo. W tym czasie przyjezdni miażdżą nas dopingiem- szczerze mówiąc wstyd. "

'3. " Z perspektywy 4 Pogoń słabo!, widac, że mają kompleks Poznania. Zawsze byli w tyle za nami i na razie tak będzie. Napinanie z ich strony słabe... "


***** Kibicuję Pogoni, reszta się nie liczy *****
Łysy z Brazzers
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5482 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 12:07
'3. " Z perspektywy 4 Pogoń słabo!, widac, że mają kompleks Poznania. Zawsze byli w tyle za nami i na razie tak będzie. Napinanie z ich strony słabe... "[/cytat]


Hahahah... co te pojebusy maja w glowach? Ałaa

Ostatnio edytowany przez: Łysy z Brazzers, 25 maja 2014, 14:30 [1 raz(y)]


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4033 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 12:12

  vitos napisał:  

  dann napisał:  
Siedzialem na trybunach Lecha, nie przesadzajcie. Nie bylo zle, momentami zajebiscie jak pierdolneliscie Hej Pogon gol.



to chyba zależy jak blisko nas siedziałeś, przy takiej frekwencji Lecha samymi gwizdami nas zagłuszali. Moim zdaniem było git ale poniżej parę cytatów z forum KKS:

1. "Doping dobry (gospodarzy - przyp. aut. ) bywało lepiej ale było dobrze , pozytwnie prowadzący nakręcał wiare ,cały czas żył dopingiem i o to chodzi Pogoń nie istniała :) "

2. " My ciągniemy 'Leeds United', które wyszło bardzo słabo. W tym czasie przyjezdni miażdżą nas dopingiem- szczerze mówiąc wstyd. "

'3. " Z perspektywy 4 Pogoń słabo!, widac, że mają kompleks Poznania. Zawsze byli w tyle za nami i na razie tak będzie. Napinanie z ich strony słabe... "



Niech się tak pyry nie napinają, bo chyba zapomnieli jak się u nas zaprezentowali ostatnio...


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5082 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 12:36
Obrazek jpg wstawiony na forum


gryfus1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4943 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 12:53

  Maxymalny napisał:  

  nieugięty napisał:  
Punkt 4 dekalogu jak zwykle notorycznie łamany. Chlanie w pierwszą stronę pomijam bo to temat rzeka, ale niektórzy robili taki rozpierdol w pociągu, że współczuję Stowarzyszeniu jak PKP wystawi rachunek. Jebane patole.



Jebane patole???? To chyba o gościach, którzy dorwali się do biletów i zamiast sprzedawać je po "cenie" dorzucają obowiązkowy gadżet.



Jak ci się gadżet nie podobał trzeba było zostać w domu nikt cię na siłę nie zapisywał


Pogoń To My
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7247 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 13:34
Odnośnie dopingu, siedziałem mniej więcej po środku między kotłem pyr a naszym sektorem i raz słyszałem jednych a raz drugich. Wręcz przeciwnie do tego co piszą pyrusy, ich doping na skalę ich kotła i liczebności nie robił wrażenia. Momenty kiedy zawyli tak, że aż się obróciłem w ich stronę może ze dwa.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4300 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 13:59
Uważam że jak na warunki atmosferyczne i długi marsz nasz doping stał na dobrym poziomie. Najwidoczniej taka akustyka w Poznaniu że przeciwległe trybuny nie słyszą siebie wzajemnie. Gadżet mi się podoba, będzie fajną pamiątką i nie rozumiem dlaczego co poniektórzy mają tutaj pretensje. Natomiast co do melanżu w pociągu - taki tutaj mamy klimat od lat. Chociaż w stronę Poznania nie było najgorzej.

pozdrawiam obecnych


Kicek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6482 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 14:16
z racji swojej pracy miałem 2 "znajomych" co siedziało na ich kotle i jednego "znajomego" co siedział na prostej.
Ci z kotła jak po meczu dzwonili to mówili ze byliśmy słyszalni co jakiś czas a za to u nich nie było rewelacji i strasznie narzekali na swojego młynowego...
z kolei ten na prostej juz w czasie meczu pisał mi sms, że nasz sektor daje rade a po meczu dzwonil i mowil ze pare razy dalismy konkretnie ale to w 2 polowie...


MKS
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4156 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 14:44
Obrazek jpg wstawiony na forum

Nie mogłem się powstrzymać :D


Fanatycznie
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5377 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 16:01

  Maxymalny napisał:  

  nieugięty napisał:  
Punkt 4 dekalogu jak zwykle notorycznie łamany. Chlanie w pierwszą stronę pomijam bo to temat rzeka, ale niektórzy robili taki rozpierdol w pociągu, że współczuję Stowarzyszeniu jak PKP wystawi rachunek. Jebane patole.



Jebane patole???? To chyba o gościach, którzy dorwali się do biletów i zamiast sprzedawać je po "cenie" dorzucają obowiązkowy gadżet.



Myślałem, że jesteś debilem ale po tym poście widzę, że obraziłem debili. Mam nadzieję, że spotka Cię zasłużona nagroda za ubliżanie SKPS.

Odnośnie dopingu - jak zwykle w Poznaniu większość przyjechała oglądać mecz i pierdolnięcie było tylko po udanej akcji a po stracie cisza. Jednemu rozkręcającemu ciężko trochę ogarniać doping na tym sektorze, ale pomimo tego nie może być tak, że po zarzuceniu przyśpiewki śpiewamy ją dwa razy i cisza... Jeżeli nie jest zarzucana następna przyśpiewka to nie znaczy, że mamy stać i dłubać w nosie. Niby oczywiste a zawsze w Poznaniu jest to samo.

Takie incydenty jak ham pod Szczecinem ciężko komentować...

Zabawnym akcentem był najebany ziemniaczek na sektorze obok :D tak się biedny zagotował, że az pani steward musiała go wypychać do domu ;)

Pozdrówki 14 wagon ;)

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 25 maja 2014, 16:52 [2 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5516 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 19:41
A ta pani steward niczego sobie Amor

Doping nie był najgorszy. Pijaństwo w 1 stronę, też chyba dość mocno ograniczone (przynajmniej nikt nie wypadał z pociągu). Dobra organizacja pociągu za co brawa dla SKPS.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4925 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 20:26

  ManeS napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  nieugięty napisał:  
Punkt 4 dekalogu jak zwykle notorycznie łamany. Chlanie w pierwszą stronę pomijam bo to temat rzeka, ale niektórzy robili taki rozpierdol w pociągu, że współczuję Stowarzyszeniu jak PKP wystawi rachunek. Jebane patole.



Jebane patole???? To chyba o gościach, którzy dorwali się do biletów i zamiast sprzedawać je po "cenie" dorzucają obowiązkowy gadżet.



Myślałem, że jesteś debilem ale po tym poście widzę, że obraziłem debili. Mam nadzieję, że spotka Cię zasłużona nagroda za ubliżanie SKPS.

Odnośnie dopingu - jak zwykle w Poznaniu większość przyjechała oglądać mecz i pierdolnięcie było tylko po udanej akcji a po stracie cisza. Jednemu rozkręcającemu ciężko trochę ogarniać doping na tym sektorze, ale pomimo tego nie może być tak, że po zarzuceniu przyśpiewki śpiewamy ją dwa razy i cisza... Jeżeli nie jest zarzucana następna przyśpiewka to nie znaczy, że mamy stać i dłubać w nosie. Niby oczywiste a zawsze w Poznaniu jest to samo.

Takie incydenty jak ham pod Szczecinem ciężko komentować...

Zabawnym akcentem był najebany ziemniaczek na sektorze obok :D tak się biedny zagotował, że az pani steward musiała go wypychać do domu ;)

Pozdrówki 14 wagon ;)




Zgadzam się ze wszystkim, zresztą pogadaliśmy sobie o tym na powrocie... :) dodam tylko, że na forum każdy mądry ale jak trzeba drzeć jape to jakoś szybko gasną...

Pozdro 14! :P


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7795 dni

****




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 21:22
Prosze szczesliwego znalazce telefonu nokia 101 z cecha charakterystyczna pekniete szkiełko wyswietlacza o zwrot karty sim do pub jocker lub o kontakt tu na forum. Telefon zostal zgubiony na 100% w specjalu. PRZEWIDZIANA JEST NAGRODA


Surowi rodzice
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4156 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 22:49
Nasz spacerek na stadion


Fanatycznie
Qwasu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4311 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 23:26

  ManeS napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  nieugięty napisał:  
Punkt 4 dekalogu jak zwykle notorycznie łamany. Chlanie w pierwszą stronę pomijam bo to temat rzeka, ale niektórzy robili taki rozpierdol w pociągu, że współczuję Stowarzyszeniu jak PKP wystawi rachunek. Jebane patole.



Jebane patole???? To chyba o gościach, którzy dorwali się do biletów i zamiast sprzedawać je po "cenie" dorzucają obowiązkowy gadżet.



Myślałem, że jesteś debilem ale po tym poście widzę, że obraziłem debili. Mam nadzieję, że spotka Cię zasłużona nagroda za ubliżanie SKPS.

Odnośnie dopingu - jak zwykle w Poznaniu większość przyjechała oglądać mecz i pierdolnięcie było tylko po udanej akcji a po stracie cisza. Jednemu rozkręcającemu ciężko trochę ogarniać doping na tym sektorze, ale pomimo tego nie może być tak, że po zarzuceniu przyśpiewki śpiewamy ją dwa razy i cisza... Jeżeli nie jest zarzucana następna przyśpiewka to nie znaczy, że mamy stać i dłubać w nosie. Niby oczywiste a zawsze w Poznaniu jest to samo.

Takie incydenty jak ham pod Szczecinem ciężko komentować...

Zabawnym akcentem był najebany ziemniaczek na sektorze obok :D tak się biedny zagotował, że az pani steward musiała go wypychać do domu ;)

Pozdrówki 14 wagon ;)


14 wagon pozdrawia.Bardzo pozytywnie,dobra zabawa była przy "a my swoje".
PS:W którym przedział przedział 8,6 ?
PS 2: Co do gamonia co mu się organizacja wyjazdu nie podoba to nie rozumiem jak można być tak niewdzięcznym ludziom którzy to ogarniają, poświęcają swój prywatny czas żeby na końcu jakiś przygłup miał pretensje z dupy.


dziś masz wiedzę, albo jesteś sterowany.
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5785 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 23:47
Co do 14 wagonu to powiem tak że dziwnie to było jak bluzgi leciały na wszystkich od żydów przez Lechie Gołębie aż po Lecha i jego zgody zabrakło chyba tylko wrzutów na odrę wodzisław ogólnie tendencja widoczna i w drodze i na stadionie że ublizanie wychodzi najlepiej niestety...i co gorsze na nie jakośsił nie brakuje


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4156 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 25/05/2014 23:59

  Woro napisał:  
Co do 14 wagonu to powiem tak że dziwnie to było jak bluzgi leciały na wszystkich od żydów przez Lechie Gołębie aż po Lecha i jego zgody zabrakło chyba tylko wrzutów na odrę wodzisław ogólnie tendencja widoczna i w drodze i na stadionie że ublizanie wychodzi najlepiej niestety...i co gorsze na nie jakośsił nie brakuje



W 9 wagonie to samo ;) a i komentarz odnośnie Odry Wodzisław także się pojawił z ust mojego kolegi.

Na szczęście ci krzykacze i patole mają tylko jedno takie święto w roku, no - może dwa. A świadectwo wystawiają tylko sobie. Na nic upominanie, kiedy szczyle czują się po 3 piwach jak by Pana Boga za nogi złapali. Mądrzy kurwa jak mają pod nos pociąg podstawiony i piwko czekające na drogę powrotną a rozpierdolony wagon zostawiają w spadku dla SKPS. Słabo to wygląda, ale z pejczem przecież nikt nie stanie i nie będzie ich napierdalał po plecach. Może kiedy minie im "wiek buntu" to nabiorą rozumu i zweryfikują swoje poczynania, jaką wiochę robili.


Fanatycznie
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8284 dni




Odp: Inwazja na Poznań! W drodze po puchary! - 26/05/2014 17:50

  nieugięty napisał:  

  Woro napisał:  
Co do 14 wagonu to powiem tak że dziwnie to było jak bluzgi leciały na wszystkich od żydów przez Lechie Gołębie aż po Lecha i jego zgody zabrakło chyba tylko wrzutów na odrę wodzisław ogólnie tendencja widoczna i w drodze i na stadionie że ublizanie wychodzi najlepiej niestety...i co gorsze na nie jakośsił nie brakuje



W 9 wagonie to samo ;) a i komentarz odnośnie Odry Wodzisław także się pojawił z ust mojego kolegi.

Na szczęście ci krzykacze i patole mają tylko jedno takie święto w roku, no - może dwa. A świadectwo wystawiają tylko sobie. Na nic upominanie, kiedy szczyle czują się po 3 piwach jak by Pana Boga za nogi złapali. Mądrzy kurwa jak mają pod nos pociąg podstawiony i piwko czekające na drogę powrotną a rozpierdolony wagon zostawiają w spadku dla SKPS. Słabo to wygląda, ale z pejczem przecież nikt nie stanie i nie będzie ich napierdalał po plecach. Może kiedy minie im "wiek buntu" to nabiorą rozumu i zweryfikują swoje poczynania, jaką wiochę robili.



to wszystko pikuś ,w 15 poza wszystkim innym to się nawet Czarnym Jasło oberwało ;)


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005