Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:04

  royek napisał:  
Drzymała chciał oszukać Wrocław?

http://rp.pl/artykul/153062.html



Niech się tylko w bagno nie wpierdola, nie ufam Drzymale...do początku do końca.

Ostatnio edytowany przez: SL, 24 czerwca 2008, 15:10 [1 raz(y)]


zch
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:06
Dziwi mnie trochę to, że w ciągu miesiąca pojawiło się wielu nowych forumowiczów. Czyżby przyszli kibice sukcesu którzy po usłyszeniu że Pogoń może zagrać w Ekstraklasie nagle zaczęli interesować się Pogonią?


PS !
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:08

  Krzaku napisał:  
Dziwi mnie trochę to, że w ciągu miesiąca pojawiło się wielu nowych forumowiczów. Czyżby przyszli kibice sukcesu którzy po usłyszeniu że Pogoń może zagrać w Ekstraklasie nagle zaczęli interesować się Pogonią?



To samo mialem napisac gdy wszedlem na to forum przed chwila ale wyjales mi to z ust. Gdzie byliscie kiedy Pogoń zaczynala od zera ?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:11

  energ napisał:  

Co sedna sprawy: brawo dla Pogoni Nowej, że odpowiednimi zapisami w umowie spółki zagwarantowali sobie decydujące zdanie w przypadku fuzji (pomimo mniejszościowego udziału).
Do wyboru są dwie opcje:
- spokojna praca u podstaw
- skok do OE

Co do pierwszej jak i drugiej opcji są ogromne wątpliwości:

Jeżeli mamy nadzieję, że awansujemy do OE własnymi siłami, to trzeba postawić sobie pytanie jaki budżetem będzie dysponował klub w kolejnych sezonach, pytanie o źródła dochodów? Czy zdajemy sobie sprawę, że kluby grające obecnie w OE odjadą nam pod względem finansowym? Czy mamy plan na pozyskanie takiego inwestora, który te wątpliwości rozwieje?

Jeżeli zwiążemy się z Drzymałą, to czy uda się w umowie zawrzeć gwarancje o zwrocie niezadłużonego klubu w II lidze? Przy tej opcji nie zastanawiałbym się, czy taki awans jest OK czy nie - 10 czy 20 lat temu nie zgodziłbym się na to, ale wobec obecnego cyrku, gdzie w polskiej piłce wszystko się kupuje i sprzedaje (od meczy, po oceny sędziów i całe kluby) nie można być naiwnym idealistą bo zjedzą nas - tak to wyglada nieststy i w piłce i w innych dziedzinach życia

Podsumowując - nie zazdroszczę odpowiedzialności jaka spoczywa na chłopakach z PN - mam tylko jeden apel - uszanujmy wszyscy bez wyjatku decyzje jakie zostaną podjęte i licznie stawiajmy się na Twardowskiego. Amen.



Kto ma i w jakim czasie wypracować takie gwarancje? Bo na pewno nie My. Stowarzyszenie PSN już wypracowało rok temu takie a nie
inne zapisy o braku możliwości awansu przy zielonym stoliku - wtedy akceptowalne przez wszystkich dookoła, choć przy ich negocjowaniu byliśmy odsądzani od czci i wiary, a udało sie wtedy uzyskać parytet akcji 50-50, zamiast proponowane śmieszne procenty. Pracowało nad tym społecznie mnóstwo zaangażowanych ludzi, nie tylko z PN ale i np PŻM, poświęcając na to swój prywatny czas. O tych zapisach przypominałem wszystkim decydentom, w momencie kiedy pojawiały się pogłoski o możliwych fuzjach, kupnach miejsca itp itd.

I pytam się po co??

Narzuca mi się tu nieodparcie pewien cytat:

"Cieszy mię ten rym: Polak mądry po szkodzie.
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."


To tyle ode mnie.

Ewentualne decyzje podejmie nie RAFek czy Grzesiek Matlak, tylko Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia PSN.

a dla dociekliwych - wyimek z 58 Kongresu FIFA w Sydney 29-30maja 2008 przedstawiony wczoraj na spotkaniu i przyjęty z wielkim zdziwieniem:

VIII. SPORTING INTEGRITY (NEW)

Art. 19 – Principle of promotion and relegation (new)

1 A club’s entitlement to take part in a domestic league championship shall
depend principally on sporting merit. A club shall qualify for a domestic league
championship by remaining in a certain division or by being promoted or
relegated to another at the end of a season.

2 In addition to qualifi cation on sporting merit, a club’s participation in a
domestic league championship may be subject to other criteria within the scope
of the licensing procedure, whereby the emphasis is on sporting, infrastructural,
administrative, legal and fi nancial considerations. Licensing decisions must be
able to be examined by the Member’s body of appeal.

3 Altering the legal form or company structure of a club to facilitate its
qualifi cation on sporting merit and/or its receipt of a licence for a domestic
league championship, to the detriment of the integrity of a sports competition, is
prohibited. This includes, for example, changing the headquarters, changing the
name or transferring stakeholdings between different clubs.
Prohibitive decisions
must be able to be examined by the Member’s body of appeal.


4 Each Member is responsible for deciding national issues, which may
not be delegated to the leagues. Each Confederation is responsible for
deciding issues involving more than one Association concerning its own territory.
FIFA is responsible for deciding international issues involving more than one
Confederation.

Ostatnio edytowany przez: RAFek, 24 czerwca 2008, 15:18 [2 raz(y)]


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:15

  ostry napisał:  

  Krzaku napisał:  
Dziwi mnie trochę to, że w ciągu miesiąca pojawiło się wielu nowych forumowiczów. Czyżby przyszli kibice sukcesu którzy po usłyszeniu że Pogoń może zagrać w Ekstraklasie nagle zaczęli interesować się Pogonią?



To samo mialem napisac gdy wszedlem na to forum przed chwila ale wyjales mi to z ust. Gdzie byliscie kiedy Pogoń zaczynala od zera ?



Na stadionie kolego, na stadionie - pisanie/nie pisanie na forum Ponon-online nie świadczy o tym jakim jestem/jesteś kibicem.
Zresztą jak widzę, na tym forum panuje moda na udowadnianie tego, jakim to jestem "zajebistszym" kibicem od tego, który pisze/nie pisze, siedzi na krytej/nie siedzi, je słonecznik/nie je - ogarnijcie się trochę, bo w ten sposób nie krzewicie mody na bycie kibicem (czy choćby piknikiem) - a od ilości kibiców i pikników pośrednio zalezy budżet klubu i jego poziom sportowy


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:15

  energ napisał:  

  Cytat:  
Uważasz że skoro inni kupują mecze, sędziów, kluby itp. to też tak należy robić i akceptować to. Ludzi honorowych uważasz za naiwniaków. Myśle że bardzo nisko upadłeś robiąc z siebie bezwolnego pajaca.



Musisz być albo bardzo młody albo bardzo naiwny - w życiu nic nie jest do końca jednoznaczne.
Musisz zaakceptować, że piłką zawodową (a Pogoń ma chyba być klubem zawodowym) żądzą pieniądze i ludzie którzy je mają lub mają pomysł jak je zdobyć.
Pytanie jakie dzisiaj stoi: w jaki sposób zdobędziemy kasę na funkcjonowanie zawodowej drużyny? Najgorsze co byśmy mogli zrobić, to wcale nie rozpatrywać możliwości jakie się pojawiają. Ja nie chcę wyrokować co nalezy wybrać, ale strasznie głupią postawa jest "nie bo nie"



mądrze prawisz..czym byłaby Wisła bez Cupiała, Korona bez Kolportera czy Craxa bez Filipiaka. Pamiętam chyba 97 rok jak Wisał po rundzie jesiennej była na skraju przepaści chyba w strefie spadkowej,w przerwie przejął ją Cupiał i praktycznie do dnia dzisiejszego mamy ich hegemonie. Korona i Craxa miały fakta że trafili na pasjonatów z terenu. Ale spójrzmy na działania Lecha. prawda jest taka że bez kasy awansów nie będzie. I pisze to nie w konteksie Drzymały tylko tego że w Szczecinie brakuje filantropów choć takich posiadamy vide Golema


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:16

  ostry napisał:  

  Krzaku napisał:  
Dziwi mnie trochę to, że w ciągu miesiąca pojawiło się wielu nowych forumowiczów. Czyżby przyszli kibice sukcesu którzy po usłyszeniu że Pogoń może zagrać w Ekstraklasie nagle zaczęli interesować się Pogonią?



To samo mialem napisac gdy wszedlem na to forum przed chwila ale wyjales mi to z ust. Gdzie byliscie kiedy Pogoń zaczynala od zera ?



To że na tym forym od 10 dni to nie znaczy że z Pogonią od wczoraj...


zch
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:23

  Cytat:  

4 Each Member is responsible for deciding national issues, which may
not be delegated to the leagues. Each Confederation is responsible for
deciding issues involving more than one Association concerning its own territory.
FIFA is responsible for deciding international issues involving more than one
Confederation.



Ten punkt jest furtką dla Kolatora: Each Member is responsible for deciding national issues
Tak więc poczekajmy na decyzje PZPNu a potem Walnego w Pogoni Nowej.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:25
Drzymała i jego latajacy po Polsce cyrk tylko rozbudził istniejące w Szczecinie nadzieje na szybki powrót na salony. Dziwię się, że początkowo tak łądnie przywitano go we Wrocławi, gdzie parktycznie był już awans do Ekstraklasy. W Szczecinie trafił na jeszcze bardziej podatny grunt. Bo tak na dobrą sprawę Drzymała jawi się w Szczecinie niczym cudtwróca, który niczego nie chce wzamian. Daje Szczecinowi kasę, ligę, piłkarzy i nic nie chce w zamian? W normlanym przypadku doszukiwanie się tu haczyka było by przesadą, ale nie po doświadczeniach z ostatnich lat.
Inna sprawa, że niedługo trzeba będzie się zastanawiać nad znalezieniem funduszy na sportowe awanse do I ligi i daalej do Ekstraklasy, póki co mamy II ligę i na niej się skupmy.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:43

  anathema napisał:  
jeszcze raz sie powtórze,co sie z nami porobiło? zamiast dysputować o transferach itp my kopiemy sie po jajach w większosci prezentująć mierny poziom merytoryczny, zarówno tych za i przeciw. czasem mam wrażenie że komuś tam tylko chodziło o to by nas skłócić, zniszczyc Pogoń, ośmieszyć. i chyba im sie to udało a my jeszcze w tym pomagamy. przykre....



przestańmy się kłócić
Śpiewamy na stadionie:
Nasza wiara nie zachwiana bo jest w Tobie zakochana
Teraz tą wiarę co mamy w POGOŃ obdarzmy decydentów


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:43
Niech ktos jeszcze powie ze Drzymala to inwestor ktoremu mozna zaufac:


  Cytat:  
Umowę o fuzji podpisano 20 maja.Tymczasem po sześciu dniach do Wrocławia dotarła kluczowa informacja. Wynikało z niej, że biznesmen z Grodziska zataił, iż na nieruchomościach, które miało wykupić od niego miasto (jest właścicielem piłkarskiego klubu Śląsk Wrocław), ciąży wielomilionowa hipoteka.
[..]
„Rz” sprawdziła w księgach wieczystych w Grodzisku, że chodzi o ponad 9 mln zł, a wpis istnieje od czerwca zeszłego roku. Za te nieruchomości Zbigniew Drzymała miał otrzymać od Wrocławia 20 mln zł.
[...]
Dlaczego miasto na własną rękę nie sprawdziło stanu prawnego tych nieruchomości? – Czekaliśmy na wycenę z zaufaniem, jakim darzy się rzetelnego partnera – podkreśla Garcarz.


zrodlo: http://rp.pl/artykul/153062.html

// wiem ze ten link pojawil sie wyzej, ale wsrod tylu postow mogl go ktos ominac, a mysle ze to najciekawsze info o Drzymale jakie w tym temacie sie pojawilo.


będę pamiętał.
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:49
Czy możemy się powstrzymać z tymi wszystkim komentarzami do Ogłoszenia Decyzji??
Za parę godzin będzie wszystko jasne, a my tu się kłócimy nie potrzebnie.
Co ma być to będzie, ja wierze ze "Portowcy" podejmą dla nas jak najlepsza decyzję :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:52
Cóż ja bym się nie godził na oddanie Pogoni Drzymale na jego łaskę czy nie bo ma pieniądze. Co będzie zobaczymy.


ktoś24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:55
.

Ostatnio edytowany przez: ktoś24, 28 czerwca 2008, 23:49 [1 raz(y)]


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:17

  ktoś24 napisał:  

  energ napisał:  

  Cytat:  

4 Each Member is responsible for deciding national issues, which may
not be delegated to the leagues. Each Confederation is responsible for
deciding issues involving more than one Association concerning its own territory.
FIFA is responsible for deciding international issues involving more than one
Confederation.



Ten punkt jest furtką dla Kolatora: Each Member is responsible for deciding national issues
Tak więc poczekajmy na decyzje PZPNu a potem Walnego w Pogoni Nowej.



Mylisz się: ten punkt oznacza tylko, że każdy członek ma wprowadzić przepisy powyższe na swoim terytorium działania i tyle. I wcześniej czy później PZPN je wprowadzi - bo musi.
Furtką dla Kolatora jest tylko to, że o ile mi wiadomo, przepisy te JESZCZE nie weszły w życie (zmiana statutu FIFY z dodanym art. 19 dopiero nastąpi). Zatem może to być ostatnia fuzja w historii... Inna sprawa, że FIFA przyjmując tą zmianę jednoznacznie opowiedziała się za awansami w piłce wyłącznie na drodze sportowej, a zatem nie popiera, a wręcz neguje działania tego typu jak te mające teraz miejsce. Choć z formalnego punktu widzenia pewnie Kolator może wydać zgodę na fuzję.



Zdanie "Each Member is responsible for deciding national issues" jest bardzo precyzyjne i nie mówi o wprowadzeniu w życie. Cały punkt 4. precyzuje, kto rozstrzyga poszczególne przypadki - dla druzyn z Polski jest to PZPN (bez prawa delegowania prawa dla innego podmiotu), dla druzyn z jednej konfederacji ta konfederacja (czyli UEFA dla druzyn europejskich), no i w końcu FIFA dla podmiotów z różnych konfederacji


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6715 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:26
powiem tyle zerwałem się z pracy żeby zobaczyć czy coś się wyjaśniło ale powiem tyle jeżeli będzie grał groclin w Szczecinie to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas


powiem tyle wstyd mi za ludzi którzy po poprzednich wyjebaniach nas przez rożnych ptaków gondorów dalej chcą 1 ligi


ludzie miejcie szacunek i honor do własnej osoby


do usłyszenia


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:29

  Kojot. napisał:  
to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas

Czyli jakby jednaka była fuzja mamy odwrócić się od POGONI ??


Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:33

  Endrjus napisał:  

  Kojot. napisał:  
to ludzie chodzący na ten twór będą zwykłymi KURWAMI BEZ HONORU swoje zdanie w tym temacie napisze wieczorem jak znajdę czas

Czyli jakby jednaka była fuzja mamy odwrócić się od POGONI ??



Skoro według Ciebie po fuzji ten klub to będzie dalej ta sama Pogoń co wcześniej przed fuzją, to gratuluję dobrego samopoczucia ;]


PS do końca życia !
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7122 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:36
mamy Pogoń w II lidze i tego sie trzymajmy żadnych fuzji raz mieliśmy i dość wstydu się najedliśmy ..


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 16:36
Zaapelujmy do reprezentujących nas grup kibiców...pewnie czytają te fora. NIE DLA DZRZYMAŁY!!!


zch
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005