Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:52
Konferencja prasowa Zbigniewa Drzymały i prezesów Pogoni


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:54
W ogóle co to za radość ze zdobycia ekstraklasy przy zielonym stoliku, tak rok w rok awanse na pewno będą większą frajdą i dla samych kibiców i dla zespołu, trenera.
A do tego teraz liga staje się znacznie ciekawsza od IV którą wygraliśmy więc jako kibice nie mamy na co narzekać.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:09

  Randall McMurphy napisał:  

Jesli my mozemy tylko tyle to dlaczego jeszcze Drzymaly niema w Pogoni? dlaczego dla niego najwazniejsze jest zdanie kibicow jesli jedna z grup powie nie to nie przyjdzie:] wiec chyba mozemy troche wiecej niz ci sie wydaje,a kupic bilet ,kielbaske i slonecznik to mozesz ty,widac ze ``andrzej`` jestes i wielki fan sektora pod daszkiem wsrod irytujacych kibicow suckesu.



On i gastronomicy "liczą " się ze zdaniem kibiców tylko dlatego że są udziałowcami Pogoni. i tylko dlatego. Gdyby nie było takiego zapisu w umowie już byłaby fuzja.
Pod dachem to może w całej kibicowskiej karierze siedziałem z 5 razy więc odpóść. A na gadżety i jedzono mam nadzieję że będzie mnie stać tak jak obecnie :) i chyba lepiej być "Andrzejem" niż "frajerem"


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:13

  kingaps napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

Jesli my mozemy tylko tyle to dlaczego jeszcze Drzymaly niema w Pogoni? dlaczego dla niego najwazniejsze jest zdanie kibicow jesli jedna z grup powie nie to nie przyjdzie:] wiec chyba mozemy troche wiecej niz ci sie wydaje,a kupic bilet ,kielbaske i slonecznik to mozesz ty,widac ze ``andrzej`` jestes i wielki fan sektora pod daszkiem wsrod irytujacych kibicow suckesu.



On i gastronomicy "liczą " się ze zdaniem kibiców tylko dlatego że są udziałowcami Pogoni. i tylko dlatego. Gdyby nie było takiego zapisu w umowie już byłaby fuzja.
Pod dachem to może w całej kibicowskiej karierze siedziałem z 5 razy więc odpóść. A na gadżety i jedzono mam nadzieję że będzie mnie stać tak jak obecnie :) i chyba lepiej być "Andrzejem" niż "frajerem"



jakos w moich wpisach niz frajerskiego niewidze w przeciwienstwie do twoich wypocin...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:17

  Randall McMurphy napisał:  

  kingaps napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

Jesli my mozemy tylko tyle to dlaczego jeszcze Drzymaly niema w Pogoni? dlaczego dla niego najwazniejsze jest zdanie kibicow jesli jedna z grup powie nie to nie przyjdzie:] wiec chyba mozemy troche wiecej niz ci sie wydaje,a kupic bilet ,kielbaske i slonecznik to mozesz ty,widac ze ``andrzej`` jestes i wielki fan sektora pod daszkiem wsrod irytujacych kibicow suckesu.



On i gastronomicy "liczą " się ze zdaniem kibiców tylko dlatego że są udziałowcami Pogoni. i tylko dlatego. Gdyby nie było takiego zapisu w umowie już byłaby fuzja.
Pod dachem to może w całej kibicowskiej karierze siedziałem z 5 razy więc odpóść. A na gadżety i jedzono mam nadzieję że będzie mnie stać tak jak obecnie :) i chyba lepiej być "Andrzejem" niż "frajerem"



jakos w moich wpisach niz frajerskiego niewidze w przeciwienstwie do twoich wypocin...



No to utwierdzaj się tym przekonaniu dalej


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:20
jeszcze raz sie powtórze,co sie z nami porobiło? zamiast dysputować o transferach itp my kopiemy sie po jajach w większosci prezentująć mierny poziom merytoryczny, zarówno tych za i przeciw. czasem mam wrażenie że komuś tam tylko chodziło o to by nas skłócić, zniszczyc Pogoń, ośmieszyć. i chyba im sie to udało a my jeszcze w tym pomagamy. przykre....


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:31
@lub_czasopisma: Moim skromnym zdaniem jesteś zbyt agresywny w rozmowie z kibicami tej samej Pogoni która tak kochasz - ja chodzę na wszystkie mecze od 1981 roku i znam kilka pokoleń kibiców - uwierz, nie tylko ludzie w tak młodym wieku jak Ty kibicuja naszemu klubowi.

Co sedna sprawy: brawo dla Pogoni Nowej, że odpowiednimi zapisami w umowie spółki zagwarantowali sobie decydujące zdanie w przypadku fuzji (pomimo mniejszościowego udziału).
Do wyboru są dwie opcje:
- spokojna praca u podstaw
- skok do OE

Co do pierwszej jak i drugiej opcji są ogromne wątpliwości:

Jeżeli mamy nadzieję, że awansujemy do OE własnymi siłami, to trzeba postawić sobie pytanie jaki budżetem będzie dysponował klub w kolejnych sezonach, pytanie o źródła dochodów? Czy zdajemy sobie sprawę, że kluby grające obecnie w OE odjadą nam pod względem finansowym? Czy mamy plan na pozyskanie takiego inwestora, który te wątpliwości rozwieje?

Jeżeli zwiążemy się z Drzymałą, to czy uda się w umowie zawrzeć gwarancje o zwrocie niezadłużonego klubu w II lidze? Przy tej opcji nie zastanawiałbym się, czy taki awans jest OK czy nie - 10 czy 20 lat temu nie zgodziłbym się na to, ale wobec obecnego cyrku, gdzie w polskiej piłce wszystko się kupuje i sprzedaje (od meczy, po oceny sędziów i całe kluby) nie można być naiwnym idealistą bo zjedzą nas - tak to wyglada nieststy i w piłce i w innych dziedzinach życia

Podsumowując - nie zazdroszczę odpowiedzialności jaka spoczywa na chłopakach z PN - mam tylko jeden apel - uszanujmy wszyscy bez wyjatku decyzje jakie zostaną podjęte i licznie stawiajmy się na Twardowskiego. Amen.


Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7072 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:32
Tematy takie jak ten są bardzo potrzebne.
W końcu widać kto jest ku*wą bez honoru.

Ja jestem rozczarowana postawą stowarzyszenia. Moim zdaniem nie powinno nawet dojść do żadnych rozmów skoro wiadomo, że drzymała nie jest zainteresowany 2 ligą.
Oby nikt sie nie sprzedał...


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:39
energ nie jestem agreywny ale jak czytam co poniektórych to szlak mnie trafia
i już na sam koniec ostatnia moja wypocina:RAFek wierzę w Ciebie :))))
jeebać fuzję


Better dead than red!
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:43

  energ napisał:  



Jeżeli zwiążemy się z Drzymałą, to czy uda się w umowie zawrzeć gwarancje o zwrocie niezadłużonego klubu w II lidze?



NIE, bo niby jakim prawem ? 2 ligą włada PZPN. Znowu trzeba byłoby zaczynać od 4 ligi (jeśli ZZPN się zgodzi), która w tym momencie będzie faktycznie piątą ligą.

Nie wierzę w opcję łączenia Groclin SA z KS Pogoń Szczecin SA, która ma kilku udziałowców. Do tego potrzeba pewnie masy papierkowej roboty a został miesiąc czasu.

Domyślam się co będzie - Drzymała przeniesie tutaj Groclin SA i łaskawie ODDA jakieś ochłapy procentowe gastronomikom lub miastu (chociaż to pewnie to samo) + stołki dla MKS Pogoń za prawo do nazwy i herbu. Czyli Piotrcovia BIS.


PS
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:45

  Giza napisał:  
Tematy takie jak ten są bardzo potrzebne.
W końcu widać kto jest ku*wą bez honoru.

Ja jestem rozczarowana postawą stowarzyszenia. Moim zdaniem nie powinno nawet dojść do żadnych rozmów skoro wiadomo, że drzymała nie jest zainteresowany 2 ligą.
Oby nikt sie nie sprzedał...



No i właśnie to jest ten ciężar, jaki bierze na siebie Stowarzyszenie. Jakiej decyzji nie podejmą to nie zadowolą całego środowiska. Dlatego do tych co narzekają, że banda ich reprezentuje na rozmowach itp. powinni się zastanowić czy również byliby w stanie wziąć odpowiedzialność swoim nazwiskiem za taką decyzję. Bo krzykaczy internetowych było wielu, a i tak gówno zdziałali.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:45

  lub_czasopisma napisał:  
energ nie jestem agreywny ale jak czytam co poniektórych to szlak mnie trafia
i już na sam koniec ostatnia moja wypocina:RAFek wierzę w Ciebie :))))
jeebać fuzję



A ja wierzę, że "namaszczeni" do prowadzenie rozmów nie będą kierowali się emocjami i wezmą wszystkie argumenty za i przeciw.

Wybierając dalszą drogę przez 2 i 1 ligę wezmą pod uwagę barierę finansową nie do przeskoczenia, która pojawi się albo w tym a najdalej w przyszłym sezonie - mowie o barierze w postaci kosztów awansu do OE - nie od dzisiaj wiadomo, że wiekszym wysiłkiem finansowym jest awans niż utrzymanie się w OE

Wybierając Drzymałę wezmą pod uwagę ryzyko wycofania się/odsprzedaży akcji (co przy gastro tez istnieje)


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:47

  Niebuszewiak napisał:  

  Giza napisał:  
Tematy takie jak ten są bardzo potrzebne.
W końcu widać kto jest ku*wą bez honoru.

Ja jestem rozczarowana postawą stowarzyszenia. Moim zdaniem nie powinno nawet dojść do żadnych rozmów skoro wiadomo, że drzymała nie jest zainteresowany 2 ligą.
Oby nikt sie nie sprzedał...



No i właśnie to jest ten ciężar, jaki bierze na siebie Stowarzyszenie. Jakiej decyzji nie podejmą to nie zadowolą całego środowiska. Dlatego do tych co narzekają, że banda ich reprezentuje na rozmowach itp. powinni się zastanowić czy również byliby w stanie wziąć odpowiedzialność swoim nazwiskiem za taką decyzję. Bo krzykaczy internetowych było wielu, a i tak gówno zdziałali.



No właśnie Niebuszewiak - dlatego powtarzam: dajmy na parę godzin na luz a potem uszanujmy decyzje jakie zapadną - mozna byc tylko dumnym, że nasi przedstawiciele mająrealny wpływ na przyszłość klubu


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:49

  energ napisał:  
@lub_czasopisma: Moim skromnym zdaniem jesteś zbyt agresywny w rozmowie z kibicami tej samej Pogoni która tak kochasz - ja chodzę na wszystkie mecze od 1981 roku i znam kilka pokoleń kibiców - uwierz, nie tylko ludzie w tak młodym wieku jak Ty kibicuja naszemu klubowi.

Co sedna sprawy: brawo dla Pogoni Nowej, że odpowiednimi zapisami w umowie spółki zagwarantowali sobie decydujące zdanie w przypadku fuzji (pomimo mniejszościowego udziału).
Do wyboru są dwie opcje:
- spokojna praca u podstaw
- skok do OE

Co do pierwszej jak i drugiej opcji są ogromne wątpliwości:

Jeżeli mamy nadzieję, że awansujemy do OE własnymi siłami, to trzeba postawić sobie pytanie jaki budżetem będzie dysponował klub w kolejnych sezonach, pytanie o źródła dochodów? Czy zdajemy sobie sprawę, że kluby grające obecnie w OE odjadą nam pod względem finansowym? Czy mamy plan na pozyskanie takiego inwestora, który te wątpliwości rozwieje?

Jeżeli zwiążemy się z Drzymałą, to czy uda się w umowie zawrzeć gwarancje o zwrocie niezadłużonego klubu w II lidze? Przy tej opcji nie zastanawiałbym się, czy taki awans jest OK czy nie - 10 czy 20 lat temu nie zgodziłbym się na to, ale wobec obecnego cyrku, gdzie w polskiej piłce wszystko się kupuje i sprzedaje (od meczy, po oceny sędziów i całe kluby) nie można być naiwnym idealistą bo zjedzą nas - tak to wyglada nieststy i w piłce i w innych dziedzinach życia

Podsumowując - nie zazdroszczę odpowiedzialności jaka spoczywa na chłopakach z PN - mam tylko jeden apel - uszanujmy wszyscy bez wyjatku decyzje jakie zostaną podjęte i licznie stawiajmy się na Twardowskiego. Amen.



Uważasz że skoro inni kupują mecze, sędziów, kluby itp. to też tak należy robić i akceptować to. Ludzi honorowych uważasz za naiwniaków. Myśle że bardzo nisko upadłeś robiąc z siebie bezwolnego pajaca.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:51
Skoro Drzymała nie chce sponsorować Pogoni w drugiej lidze, to nie ma co tu szukać.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:51
Ciężkie czasy są w Pogoni i jeszcze cięższe nadchodzą...którykolwiek z wariantów nie zostałby wybrany...


zch
pabl.o
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8378 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:52
A mogła być konstruktywna dyskusja ze wszystkimi za i przeciw, ja narazie niemam zdania tak jak pewnie wiekszość. Ale widać że tu wszyscy są prorokami i specjalistami od własnego wizerunku.

Zamiast się wyzywać może warto jednak rozmawiać?????????


royek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 14:54
Drzymała chciał oszukać Wrocław?

http://rp.pl/artykul/153062.html


Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7072 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:02

  Niebuszewiak napisał:  

  Giza napisał:  
Tematy takie jak ten są bardzo potrzebne.
W końcu widać kto jest ku*wą bez honoru.

Ja jestem rozczarowana postawą stowarzyszenia. Moim zdaniem nie powinno nawet dojść do żadnych rozmów skoro wiadomo, że drzymała nie jest zainteresowany 2 ligą.
Oby nikt sie nie sprzedał...



No i właśnie to jest ten ciężar, jaki bierze na siebie Stowarzyszenie. Jakiej decyzji nie podejmą to nie zadowolą całego środowiska. Dlatego do tych co narzekają, że banda ich reprezentuje na rozmowach itp. powinni się zastanowić czy również byliby w stanie wziąć odpowiedzialność swoim nazwiskiem za taką decyzję. Bo krzykaczy internetowych było wielu, a i tak gówno zdziałali.



Stowarzyszenie ma reprezentować Nas, kibiców Pogoni. Smolny ze swoją ekipą mogą zadowalać resztę "środowiska".
Pozwolę sobie zacytować fragment ze statutu stowarzyszenia: "Prowadzenie działalności mającej na celu szeroko rozumianego szerzenia dobrego imienia i wizerunku Klubu i jego sympatyków."
Czy trzeba dodawać coś więcej?


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 15:03

  Cytat:  
Uważasz że skoro inni kupują mecze, sędziów, kluby itp. to też tak należy robić i akceptować to. Ludzi honorowych uważasz za naiwniaków. Myśle że bardzo nisko upadłeś robiąc z siebie bezwolnego pajaca.



Musisz być albo bardzo młody albo bardzo naiwny - w życiu nic nie jest do końca jednoznaczne.
Musisz zaakceptować, że piłką zawodową (a Pogoń ma chyba być klubem zawodowym) żądzą pieniądze i ludzie którzy je mają lub mają pomysł jak je zdobyć.
Pytanie jakie dzisiaj stoi: w jaki sposób zdobędziemy kasę na funkcjonowanie zawodowej drużyny? Najgorsze co byśmy mogli zrobić, to wcale nie rozpatrywać możliwości jakie się pojawiają. Ja nie chcę wyrokować co nalezy wybrać, ale strasznie głupią postawa jest "nie bo nie"


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005