Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Shaggy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8094 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:12

  F-16 napisał:  

  Shaggy napisał:  
fakt podział jest duży ale tam gdzie się nie dziej nic nie ma różnicy zdań nie tworzy się nic nowego. Czy gastronomicy są zdolni pociągnąć to dalej nie wydaje mi się przeliczyli się sie z siłami. Teraz potrzebny jest kompromis. Albo myślec już jak wzmocnić klub finansowo i organizacyjnie na przyszły rok a nie zostawiać to na ostanią chwile i jeszcze uzależniac to od awansu


z wypowiedzi i zapewnień klubu, Pogoń finansowo jest przygotowana na I ligę (dawniejszą II) maja zamiarawansować po następnym sezonie i nie mają żadnych obaw.



Na to są takie same gwarancje jak na Drzymałe


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:12

  nowa od nowa napisał:  

  PogońFaN napisał:  
JEDYNA SŁUSZNA DROGA - POGOŃ II LIGOWA !!! a czy Drzymała w to wejdzie czy nie to Jego problem. To jemu się spieszy żeby sprzedać miejsce w OE(zastanawialiście się kurwa dlaczego poważny inwestor na szybkiego chce coś takiego zrobić?Siedział w Grodzisku tyle lat i nagle nie może poczekać kolejnych dwóch?Trzeba być niezłym naiwniakiem, żeby w to uwierzyć. Bajki o publice itp. można do tego dojść w 2-3 lata za zdrowych zasadach(Pogoń jako klub który już się przejechał na fuzji POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD, ŻE NIE TĘDY DROGA i takie fuzje nie powinny mieć w ogóle prawa bytu)

Ps. Widzę, że niektórzy na słowo EKSTRAKLASA to tracą rozum.
Takie jest moje zdanie i nie obchodzi mnie to czy ktoś się z Nim zgadza czy nie.



wszystko cacy tylko z tym że w dwa lata powrócimy to wierze tak samo jak w organizacje ME w 2012...



Ok, może to nie beda 2 lata a np. 4. Tego nikt nie wie, dokladnie tez nie wiem co bedzie po tfuuu ewentualnej fuzji.

Jak się zdecydowaliśmy i obraliśmy SZCZECIŃSKA POGOŃ OD IV LIGI to szanujmy się i bądźmy konsekwenti.

Ps. Zgadzam się z Tobą, że niesportowo SPADLIŚMY DO IV liGI ale... znaleźliśmy się w NIEJ PRZEZ.....
F U Z J Ę


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:17

  Shaggy napisał:  

  F-16 napisał:  

  Shaggy napisał:  
fakt podział jest duży ale tam gdzie się nie dziej nic nie ma różnicy zdań nie tworzy się nic nowego. Czy gastronomicy są zdolni pociągnąć to dalej nie wydaje mi się przeliczyli się sie z siłami. Teraz potrzebny jest kompromis. Albo myślec już jak wzmocnić klub finansowo i organizacyjnie na przyszły rok a nie zostawiać to na ostanią chwile i jeszcze uzależniac to od awansu


z wypowiedzi i zapewnień klubu, Pogoń finansowo jest przygotowana na I ligę (dawniejszą II) maja zamiarawansować po następnym sezonie i nie mają żadnych obaw.



Na to są takie same gwarancje jak na Drzymałe



Tyko jek narazie Pogoń jest pewna tego co ma a po fuzji za 2 sezony nie wiadomo na czym będzie stała.


zch
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:18

  F-16 napisał:  

  Shaggy napisał:  
fakt podział jest duży ale tam gdzie się nie dziej nic nie ma różnicy zdań nie tworzy się nic nowego. Czy gastronomicy są zdolni pociągnąć to dalej nie wydaje mi się przeliczyli się sie z siłami. Teraz potrzebny jest kompromis. Albo myślec już jak wzmocnić klub finansowo i organizacyjnie na przyszły rok a nie zostawiać to na ostanią chwile i jeszcze uzależniac to od awansu


z wypowiedzi i zapewnień klubu, Pogoń finansowo jest przygotowana na I ligę (dawniejszą II) maja zamiarawansować po następnym sezonie i nie mają żadnych obaw.


A widzisz jak mocna jest obecna II liga i jaki skład mamy my?


SPR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:19

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Ale decydują Ci kibice któzi będą na spotkaniu, a to są tacy jak wyżej...pewnie w ich gronie wiernych i fanatyków nikt nie chce Ekstraklasy :) Ponad 10 tys. osób nie ma nic do powiedzenia.Dlaczego nie zrobiliście sondy ani nic?!hmmm..bo to Oni rządzą!Przykre, ale prawdziwe.



idioto kto z nas nie chce ekstraklasy kazdy chce ale nie taka droga wybralismy swoja droge i musimy nia kroczyc az do ekstraklasy za 2 lata czy za 10 JEBAC tych 500 debilow ciagle bedzie chodzilo na NASZA POGON a tych 10 000 bedzie jak do tej pory siedzialo w domu i przygladalo sie wynika nie wiem Lecha bo nie wiem co oni moga robic jak sa takimi wielkimi kibicami ktorzy chodza na kazdy mecz ekstraklasy a nie Pogoni wiec zamknij morde i pomysl


U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:19

  PogońFaN napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  PogońFaN napisał:  
JEDYNA SŁUSZNA DROGA - POGOŃ II LIGOWA !!! a czy Drzymała w to wejdzie czy nie to Jego problem. To jemu się spieszy żeby sprzedać miejsce w OE(zastanawialiście się kurwa dlaczego poważny inwestor na szybkiego chce coś takiego zrobić?Siedział w Grodzisku tyle lat i nagle nie może poczekać kolejnych dwóch?Trzeba być niezłym naiwniakiem, żeby w to uwierzyć. Bajki o publice itp. można do tego dojść w 2-3 lata za zdrowych zasadach(Pogoń jako klub który już się przejechał na fuzji POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD, ŻE NIE TĘDY DROGA i takie fuzje nie powinny mieć w ogóle prawa bytu)

Ps. Widzę, że niektórzy na słowo EKSTRAKLASA to tracą rozum.
Takie jest moje zdanie i nie obchodzi mnie to czy ktoś się z Nim zgadza czy nie.



wszystko cacy tylko z tym że w dwa lata powrócimy to wierze tak samo jak w organizacje ME w 2012...



Ok, może to nie beda 2 lata a np. 4. Tego nikt nie wie, dokladnie tez nie wiem co bedzie po tfuuu ewentualnej fuzji.

Jak się zdecydowaliśmy i obraliśmy SZCZECIŃSKA POGOŃ OD IV LIGI to szanujmy się i bądźmy konsekwenti.

Ps. Zgadzam się z Tobą, że niesportowo SPADLIŚMY DO IV liGI ale... znaleźliśmy się w NIEJ PRZEZ.....
F U Z J Ę



wtedy była troche inna sytuacja,pamiętajmy co zrobił gondor z klubem. a swoja drogą że nikt do sądu go nie podał o szkody moralne... i ludzi którzy wtedy respektowali umowy, wtedy nie musilibysmy sie niczego bac bo ludzie 5 razy by pomysleli podejmując jakies kroki. jak nie bedzie sie rozliczało ludzi z umów to bedzie tak że wszystkeigo bedziemy sie bać.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:23

  Randall McMurphy napisał:  

P.s
  Plum napisał:  

Dodatkowo Krzystek zobowiązał się do zapoczątkowania rozmów z większymi szczecińskimi firmami, które gotowe bybyły sposnorować Pogoń w Ekstraklasie.



taa skad ja to znam, no ale po co Gastronomy zapewniaja ze mamy budzet na 1 lige( czyli stara 2 liga), moze jakby tak nie gadali w kazdym wywiadzie szybciej zrobiono by jakies kroki w kierunku pozyskania nowych sponsorow,smierdzi mi to wszystko za duzo znakow zapytania w calej tej sprawie mam nadzieje na konkretne info dzis w tej sprawie i wiecej wiadomosci jak toczyly sie rozmowy...



Wiesz nie twierdzę, że tak będzie. Z tego co gada Drzymała Krzystek wiele mu naobiecywał, w tym także konkretnie rozmaiwiali stadionie. Niby łatwiej pozyskać sponsora dla klubu grającego w Ekstraklasie, niż w II lidze, ale Krzystek to polityk, więc ufać mu tak bardzo nie można. Gastro twierdzą, że jesteśmy finansowowo gotowni na grę w nowej II lidze, ale prędzej czy później będzie potrzebny jakiś inwestor...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:24

  Arathorn napisał:  

  F-16 napisał:  

  Shaggy napisał:  
fakt podział jest duży ale tam gdzie się nie dziej nic nie ma różnicy zdań nie tworzy się nic nowego. Czy gastronomicy są zdolni pociągnąć to dalej nie wydaje mi się przeliczyli się sie z siłami. Teraz potrzebny jest kompromis. Albo myślec już jak wzmocnić klub finansowo i organizacyjnie na przyszły rok a nie zostawiać to na ostanią chwile i jeszcze uzależniac to od awansu


z wypowiedzi i zapewnień klubu, Pogoń finansowo jest przygotowana na I ligę (dawniejszą II) maja zamiarawansować po następnym sezonie i nie mają żadnych obaw.


A widzisz jak mocna jest obecna II liga i jaki skład mamy my?



Nie uważam że Pogoń w tym momencie jest słabym klubem w II lidze, napewno zajdą zmiany w składzie i wątpie żebyśmy nie liczyli się w śród faworytów...


zch
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:26
Kompromisu nigdy sie nie osiagnie a decyzje i tak podejmie kto inny a wy se do gardel skaczecie !!
Dzialacze dzialaczami politycy politykami a haszcze jak rosly tak rosna ,stadion powstaje juz za kolejnego niemoty juz 7 czy tez 8 rok nie mowiac juz o hali widowiskowo-sportowej na ktora byly zbierane pieniadze 30 lat temu !!. A Pogon bedzie miala mistrza Polski chyba wtedy kiedy mnie juz tu na tym padole nie bedzie smutne ale prawdziwe .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:27

  Plum napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

P.s
  Plum napisał:  

Dodatkowo Krzystek zobowiązał się do zapoczątkowania rozmów z większymi szczecińskimi firmami, które gotowe bybyły sposnorować Pogoń w Ekstraklasie.



taa skad ja to znam, no ale po co Gastronomy zapewniaja ze mamy budzet na 1 lige( czyli stara 2 liga), moze jakby tak nie gadali w kazdym wywiadzie szybciej zrobiono by jakies kroki w kierunku pozyskania nowych sponsorow,smierdzi mi to wszystko za duzo znakow zapytania w calej tej sprawie mam nadzieje na konkretne info dzis w tej sprawie i wiecej wiadomosci jak toczyly sie rozmowy...



Wiesz nie twierdzę, że tak będzie. Z tego co gada Drzymała Krzystek wiele mu naobiecywał, w tym także konkretnie rozmaiwiali stadionie. Niby łatwiej pozyskać sponsora dla klubu grającego w Ekstraklasie, niż w II lidze, ale Krzystek to polityk, więc ufać mu tak bardzo nie można. Gastro twierdzą, że jesteśmy finansowowo gotowni na grę w nowej II lidze, ale prędzej czy później będzie potrzebny jakiś inwestor...



no i wlasnie to jest to drugie ``ale`` predzej czy pozniej bedzie potrzebny jakis inwestor i pytanie teraz czy przeczekac ten okres i liczyc na ``slowo`` Krzystka o pomocy w szukaniu lokalnych duzych firm ktore mogly by finansowac Pogoń czy poki jest okazja zwiazac sie z Drzymala...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:27

  F-16 napisał:  

  Arathorn napisał:  

  F-16 napisał:  

  Shaggy napisał:  
fakt podział jest duży ale tam gdzie się nie dziej nic nie ma różnicy zdań nie tworzy się nic nowego. Czy gastronomicy są zdolni pociągnąć to dalej nie wydaje mi się przeliczyli się sie z siłami. Teraz potrzebny jest kompromis. Albo myślec już jak wzmocnić klub finansowo i organizacyjnie na przyszły rok a nie zostawiać to na ostanią chwile i jeszcze uzależniac to od awansu


z wypowiedzi i zapewnień klubu, Pogoń finansowo jest przygotowana na I ligę (dawniejszą II) maja zamiarawansować po następnym sezonie i nie mają żadnych obaw.


A widzisz jak mocna jest obecna II liga i jaki skład mamy my?



Nie uważam że Pogoń w tym momencie jest słabym klubem w II lidze, napewno zajdą zmiany w składzie i wątpie żebyśmy nie liczyli się w śród faworytów...


Z obecnym składem podejrzewam, że maks to środek tabeli. Po zmianach w składzie, może walka o wyższe miejsca - ale żebyśmy awansowali do I ligi od razu po tym sezonie - niestety wątpię.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:29
Są dwa warianty po fuzji..abo okaże się ze była strzałem w 10 albo KOLEJNĄ porażką szczecińskiej Pogoni a tego nie chcę dopuścić do myśli więc niech Drzymała idzie sobie do Kielc.


zch
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:34
Kurwa kto wogóle wymyslił takie jaja że mozna sobie kupić ekstraklasę?!?! A gdzie w tym sport? To jakaś kpina! niech odrazu sobie kupią mistrza Polski i wszyscy będą zadowoleni!!!!!! co za bagno wogóle.


zch
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:38
http://pl.youtube.com/watch?v=tEPbJlzNpns&feature=related

to jest interesujące :D


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:39

  F-16 napisał:  
Są dwa warianty po fuzji..abo okaże się ze była strzałem w 10 albo KOLEJNĄ porażką szczecińskiej Pogoni a tego nie chcę dopuścić do myśli więc niech Drzymała idzie sobie do Kielc.



Fuzja może być tylko porażką. Morale po takim awansie byłoby zerowe, wstyd by było chodzić na taki klub.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:45

  BTR napisał:  

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
.



Ban dla cioty. Dożywotni za nick.

A demokracja jest, tylko że te 10 tys. o których wspomniałeś to kibice ''ekstraklasy''. Tak wiec spierdalaj gamoniu. Głos maja tylko kibice Pogoni.



Dlaczego chcesz gościa banować? Dlatego że ma inny pogląd na sprawę?

A jesli ci najbardziej prawdziwi z prawdziwych kibiców Pogoni (ja oczywiście wg nich nim nie jestem pomimo 28 sta żu na Pogoni) są tak bardzo przeciw wszelkiego rodzaju inwestorom, to czemu gdy powstawała Pogoń Nowa nie zebrali się razem i nie weszli w inwestycję pod nazwą Pogoń Nowa. Czemu marudzą gdu ceny biletów idą w górę?
Poprostu tą są gbolasami i życiowymi frustratami jak nasz Prezydent Kaczyński

A piłka nozna stała się biznesem jak każdy inny. Kto ma kasę ten rządzi. I tyle. My conajwyżej możemy kupić lub nie szliki, koszulki, kiełbaski i słonecznik oraz bilety lub karnety. No i oczywiście pobluzgać i powywiezać prześcieradła na płotach


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:48
kupmy sobie od razu mistrza a co tam tylko fuzja z groclinem od razu majstra i najlepiej miejsce w lidze mistrzów również wytransferujmy z chelsea albo united a co się rozdrabniac tylko na nasza lige.
wtedy sympatycy OE będą napewno zadowoleni.


Better dead than red!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:50

  kingaps napisał:  

  BTR napisał:  

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
.



Ban dla cioty. Dożywotni za nick.

A demokracja jest, tylko że te 10 tys. o których wspomniałeś to kibice ''ekstraklasy''. Tak wiec spierdalaj gamoniu. Głos maja tylko kibice Pogoni.



Dlaczego chcesz gościa banować? Dlatego że ma inny pogląd na sprawę?

A jesli ci najbardziej prawdziwi z prawdziwych kibiców Pogoni (ja oczywiście wg nich nim nie jestem pomimo 28 sta żu na Pogoni) są tak bardzo przeciw wszelkiego rodzaju inwestorom, to czemu gdy powstawała Pogoń Nowa nie zebrali się razem i nie weszli w inwestycję pod nazwą Pogoń Nowa. Czemu marudzą gdu ceny biletów idą w górę?
Poprostu tą są gbolasami i życiowymi frustratami jak nasz Prezydent Kaczyński

A piłka nozna stała się biznesem jak każdy inny. Kto ma kasę ten rządzi. I tyle. My conajwyżej możemy kupić lub nie szliki, koszulki, kiełbaski i słonecznik oraz bilety lub karnety. No i oczywiście pobluzgać i powywiezać prześcieradła na płotach



ale dlaczego przyjebałeś się do Pogoni ?? róbcie se fuzje z arkonia albo innym badziewiem czemu Pogoń pytam się jakim prawem taką fuzja chcecie niszczyć to co było budowane od b -klasy ??
a najlepiej zamilcz kibicu z 28 letnim stażem którego nikt nie zna


Better dead than red!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:50

  kingaps napisał:  

  BTR napisał:  

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
.



Ban dla cioty. Dożywotni za nick.

A demokracja jest, tylko że te 10 tys. o których wspomniałeś to kibice ''ekstraklasy''. Tak wiec spierdalaj gamoniu. Głos maja tylko kibice Pogoni.



Dlaczego chcesz gościa banować? Dlatego że ma inny pogląd na sprawę?




Dlaczego nie czytasz ze zrozumieniem? Po napisie Ban dla cioty jest uzasadnienie.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:51

  kingaps napisał:  

  BTR napisał:  

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
.



Ban dla cioty. Dożywotni za nick.

A demokracja jest, tylko że te 10 tys. o których wspomniałeś to kibice ''ekstraklasy''. Tak wiec spierdalaj gamoniu. Głos maja tylko kibice Pogoni.



Dlaczego chcesz gościa banować? Dlatego że ma inny pogląd na sprawę?

A jesli ci najbardziej prawdziwi z prawdziwych kibiców Pogoni (ja oczywiście wg nich nim nie jestem pomimo 28 sta żu na Pogoni) są tak bardzo przeciw wszelkiego rodzaju inwestorom, to czemu gdy powstawała Pogoń Nowa nie zebrali się razem i nie weszli w inwestycję pod nazwą Pogoń Nowa. Czemu marudzą gdu ceny biletów idą w górę?
Poprostu tą są gbolasami i życiowymi frustratami jak nasz Prezydent Kaczyński

A piłka nozna stała się biznesem jak każdy inny. Kto ma kasę ten rządzi. I tyle. My conajwyżej możemy kupić lub nie szliki, koszulki, kiełbaski i słonecznik oraz bilety lub karnety. No i oczywiście pobluzgać i powywiezać prześcieradła na płotach



Jesli my mozemy tylko tyle to dlaczego jeszcze Drzymaly niema w Pogoni? dlaczego dla niego najwazniejsze jest zdanie kibicow jesli jedna z grup powie nie to nie przyjdzie:] wiec chyba mozemy troche wiecej niz ci sie wydaje,a kupic bilet ,kielbaske i slonecznik to mozesz ty,widac ze ``andrzej`` jestes i wielki fan sektora pod daszkiem wsrod irytujacych kibicow suckesu.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005