Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mam_Was_W_Dupie
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 11:56

  lub_czasopisma napisał:  

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
kto ma choć trochę oleju w głowie ten wyciągnie wnioski z tej fuzji, śmerdzi wałkiem na kilometr z bankrutem Drzymałą, obyśmy się nie zeszmacili już do końca!
takie ładne hasła były, chociaż niżej ale własna,jedyna słuszna droga i co z tego zostało puste slogany drugi raz juz nie przejdzie kibicować groclinowi, a jak ktoś myśli inaczej to życzę powodzenia ale bezemnie.
jeebac fuzję



Powiedz co bedzie za 3-4 lata? Kałużny i Smolny spierdolą bo to gówniany interes grać dla 500 osób! Kto kurwa przyjdzie i zainwestuje w takie gówno?! Teraz awansu nie będzie nie wierz w to! I co dalej kurwa?! Jedyna sluszna droga...ble ble ble, ale powiedz mi JAK BĘDZIE?! No slucham jak Ci się wydaje jak to będzie wyglądało?:) Przyjdzie nowy inwestor który sie wam spodoba czy 500 osobowa gruba kibiców będzie prowadzic klub II (może I ligowy).Pozdro dla was bo nie myslicie...Na calym swiecie kluby prowadzą milionerzy i bogacze, jakieś szejki kurwa itd.A u nas kibice?miasto?może prywatne firmy?Zostancie w tej III lidze i kiście tam dupy.JA WAM JUŻ DZIĘKUJĘ ZA EKSTRAKLASE BO BANDA DEBILI POWIE DRZYMALE NIE!


papa idioto :D:D:D




Nic lepszego nie potrafisz napisać ?:)


Jesteście żałośni.
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 11:57
Panowie nie tak nerwowo, każdy ma swoje zdanie.
Dzisiaj się napewno dowiemy co będzie dalej, więc może poczekajmy z komentarzami :)

PS NIE DLA FUZJI

Edit. Mam_Was_W_Dupie weź kurwa nie denerwuj, bez odbioru


Mam_Was_W_Dupie
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 11:59
Ale decydują Ci kibice któzi będą na spotkaniu, a to są tacy jak wyżej...pewnie w ich gronie wiernych i fanatyków nikt nie chce Ekstraklasy :) Ponad 10 tys. osób nie ma nic do powiedzenia.Dlaczego nie zrobiliście sondy ani nic?!hmmm..bo to Oni rządzą!Przykre, ale prawdziwe.


Jesteście żałośni.
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:00

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Powiedz co bedzie za 3-4 lata? Kałużny i Smolny spierdolą bo to gówniany interes grać dla 500 osób! Kto kurwa przyjdzie i zainwestuje w takie gówno?! Teraz awansu nie będzie nie wierz w to! I co dalej kurwa?! Jedyna sluszna droga...ble ble ble, ale powiedz mi JAK BĘDZIE?! No slucham jak Ci się wydaje jak to będzie wyglądało?:) Przyjdzie nowy inwestor który sie wam spodoba czy 500 osobowa gruba kibiców będzie prowadzic klub II (może I ligowy).Pozdro dla was bo nie myslicie...Na calym swiecie kluby prowadzą milionerzy i bogacze, jakieś szejki kurwa itd.A u nas kibice?miasto?może prywatne firmy?Zostancie w tej III lidze i kiście tam dupy.JA WAM JUŻ DZIĘKUJĘ ZA EKSTRAKLASE BO BANDA DEBILI POWIE DRZYMALE NIE!



Chcesz się "delektować" ekstraklasą to zapierdalaj sobie na mecze do Poznania - daleko nie masz...skąd tacy się biorą to ja nie mam pojęcia...


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:00
Olewem to cz gościu jest bankrutem,czy sra kasą niczym szejk. Nie dla fuzji - bo to kurewsko niegodne! Niedobrze mi się robi na samą myśl o tych tysiącach "kibiców",którzy z odkurznymi szalikami będą z "dumą" ganiać na mecze w OE, a 4 czy2 liga to dla nich zbyt niskie progi...


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:04

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
kto ma choć trochę oleju w głowie ten wyciągnie wnioski z tej fuzji, śmerdzi wałkiem na kilometr z bankrutem Drzymałą, obyśmy się nie zeszmacili już do końca!
takie ładne hasła były, chociaż niżej ale własna,jedyna słuszna droga i co z tego zostało puste slogany drugi raz juz nie przejdzie kibicować groclinowi, a jak ktoś myśli inaczej to życzę powodzenia ale bezemnie.
jeebac fuzję



Powiedz co bedzie za 3-4 lata? Kałużny i Smolny spierdolą bo to gówniany interes grać dla 500 osób! Kto kurwa przyjdzie i zainwestuje w takie gówno?! Teraz awansu nie będz ie nie wierz w to! I co dalej kurwa?! Jedyna sluszna droga...ble ble ble, ale powiedz mi JAK BĘDZIE?! No slucham jak Ci się wydaje jak to będzie wyglądało?:) Przyjdzie nowy inwestor który sie wam spodoba czy 500 osobowa gruba kibiców będzie prowadzic klub II (może I ligowy).Pozdro dla was bo nie myslicie...Na calym swiecie kluby prowadzą milionerzy i bogacze, jakieś szejki kurwa itd.A u nas kibice?miasto?może prywatne firmy?Zostancie w tej III lidze i kiście tam dupy.JA WAM JUŻ DZIĘKUJĘ ZA EKSTRAKLASE BO BANDA DEBILI POWIE DRZYMALE NIE!



hamuj sie,prostaku.Jak mozna oddac klub ktory byl odbudowywany jakby nie patrzec od poczatku czyli B klasy(Pogon Nowa) w lapy faceta ktoremu pilka powoli sie nudzi i patrzy na fuzje poprzez pryzmat budowy nowego stadionu? az tak ci teskno za meczami w Orange? do Poznania masz blisko no i abonament na c+ tez podobno tanieje. Czemu np. Drzymala niemoze wypozyczyc kilku pilkarzy + dac jakas kase w zamian za reklame? tylko koniecznie chce nam wcisnac miejsce w ekstraklasie? a jak mu sie znudzi za rok lub dwa? to co wtedy? pomysl troche logicznie, powinnismy byc o wiele madrzejsi , przez ostatnia lata sporo juz przeszlismy widac niektorzy niczego sie nienauczyli i slepo wierza w bogactwo,dobrobyt i sukces.

P.s kazdy z wielkim oczekiwaniem czeka na powrot naszej Pogoni do 1 ligi ale nie ta droga,przeszlismy przez najgorsze czyli 4 lige teraz moze byc juz tylko lepiej,ciekawsze mecze,wyjazdy...


P.s
  Plum napisał:  

Dodatkowo Krzystek zobowiązał się do zapoczątkowania rozmów z większymi szczecińskimi firmami, które gotowe bybyły sposnorować Pogoń w Ekstraklasie.



taa skad ja to znam, no ale po co Gastronomy zapewniaja ze mamy budzet na 1 lige( czyli stara 2 liga), moze jakby tak nie gadali w kazdym wywiadzie szybciej zrobiono by jakies kroki w kierunku pozyskania nowych sponsorow,smierdzi mi to wszystko za duzo znakow zapytania w calej tej sprawie mam nadzieje na konkretne info dzis w tej sprawie i wiecej wiadomosci jak toczyly sie rozmowy...

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 24 czerwca 2008, 12:21 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:13

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
.JA WAM JUŻ DZIĘKUJĘ ZA EKSTRAKLASE BO BANDA DEBILI POWIE DRZYMALE NIE!



1.hamuj z debilami
2. jak czytam komentarze na "v" to wiem, ze nigdy nie bede za demokracja :)
3. jebac fuzje


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
krzynu1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6320 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:16
dokładnie, niektórzy bardzo krótką pamięć mają.. były bekdase, gondorowicze, ptaki, wielkie bogacze z wielkimi wizjami i co nam zostawili..?? dlatego teraz trzeba trzeźwo myśleć, mamy swoją drogę która jest krok po kroku realizowana. jeśli drzymała nie chce pomóc II ligowej Pogoni by jeszcze szybciej i sprawniej wspiąć się wyżej to trudno.. kto chce ekstraklasy tak jak pisali poprzednicy.. zebrać paru nawet z tego forum i organizujcie sobie wycieczki na poznań.. razem bedzie wam raźniej


krzynu1
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:20

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
.



Ban dla cioty. Dożywotni za nick.

A demokracja jest, tylko że te 10 tys. o których wspomniałeś to kibice ''ekstraklasy''. Tak wiec spierdalaj gamoniu. Głos maja tylko kibice Pogoni.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:25
To straszne na Pogoni nie ma demokracji decyduje mniejszość i siła o matko jak tak może być XXI wieku :D :D :D :D :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:27

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Ale decydują Ci kibice któzi będą na spotkaniu, a to są tacy jak wyżej...pewnie w ich gronie wiernych i fanatyków nikt nie chce Ekstraklasy :) Ponad 10 tys. osób nie ma nic do powiedzenia.Dlaczego nie zrobiliście sondy ani nic?!hmmm..bo to Oni rządzą!Przykre, ale prawdziwe.



Zablokujcie tego debila


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:28
Ptakowi to medal i pomnik zamiast sediny sie należy. dokonał rzeczy niemozliwej-tak nas podzielił i poróżnił-straszne. teraz jakby kto tu nie przyszedł to sądze że byśmy nieufnie do tego podchodzili. a ta manda siedzi gdzies sobie w Brazylii i popija wspaniały trunek brazylijski i obraca latynoski. czemu to wszystko takie niesprawiedliwe?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:33

  anathema napisał:  
Ptakowi to medal i pomnik zamiast sediny sie należy. dokonał rzeczy niemozliwej-tak nas podzielił i poróżnił-straszne. teraz jakby kto tu nie przyszedł to sądze że byśmy nieufnie do tego podchodzili. a ta manda siedzi gdzies sobie w Brazylii i popija wspaniały trunek brazylijski i obraca latynoski. czemu to wszystko takie niesprawiedliwe?



Bo taki mamy kraj i Szczecińskich urzędasów.Pozatym zobaczmy: Pogoń jak jedyna z tych największych marek w Polsce NIGDY nie zdobyła Mistrza Polski.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Shaggy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8094 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:37
fakt podział jest duży ale tam gdzie się nie dziej nic nie ma różnicy zdań nie tworzy się nic nowego. Czy gastronomicy są zdolni pociągnąć to dalej nie wydaje mi się przeliczyli się sie z siłami. Teraz potrzebny jest kompromis. Albo myślec już jak wzmocnić klub finansowo i organizacyjnie na przyszły rok a nie zostawiać to na ostanią chwile i jeszcze uzależniac to od awansu


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:48
Edit.

Ostatnio edytowany przez: E., 24 czerwca 2008, 13:09 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:52
JEDYNA SŁUSZNA DROGA - POGOŃ II LIGOWA !!! a czy Drzymała w to wejdzie czy nie to Jego problem. To jemu się spieszy żeby sprzedać miejsce w OE(zastanawialiście się kurwa dlaczego poważny inwestor na szybkiego chce coś takiego zrobić?Siedział w Grodzisku tyle lat i nagle nie może poczekać kolejnych dwóch?Trzeba być niezłym naiwniakiem, żeby w to uwierzyć. Bajki o publice itp. można do tego dojść w 2-3 lata za zdrowych zasadach(Pogoń jako klub który już się przejechał na fuzji POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD, ŻE NIE TĘDY DROGA i takie fuzje nie powinny mieć w ogóle prawa bytu)

Ps. Widzę, że niektórzy na słowo EKSTRAKLASA to tracą rozum.
Takie jest moje zdanie i nie obchodzi mnie to czy ktoś się z Nim zgadza czy nie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Pawel211
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 12:54

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  

Powiedz co bedzie za 3-4 lata? Kałużny i Smolny spierdolą bo to gówniany interes grać dla 500 osób! Kto kurwa przyjdzie i zainwestuje w takie gówno?! Teraz awansu nie będzie nie wierz w to! I co dalej kurwa?! Jedyna sluszna droga...ble ble ble, ale powiedz mi JAK BĘDZIE?! No slucham jak Ci się wydaje jak to będzie wyglądało?:) Przyjdzie nowy inwestor który sie wam spodoba czy 500 osobowa gruba kibiców będzie prowadzic klub II (może I ligowy).Pozdro dla was bo nie myslicie...Na calym swiecie kluby prowadzą milionerzy i bogacze, jakieś szejki kurwa itd.A u nas kibice?miasto?może prywatne firmy?Zostancie w tej III lidze i kiście tam dupy.JA WAM JUŻ DZIĘKUJĘ ZA EKSTRAKLASE BO BANDA DEBILI POWIE DRZYMALE NIE!



Wyjdź.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:00
Czy jeśli Pogoń kupi ekstraligę na Szczecin wyjdą ludzie z szalikami i będą świętować całą noc? Wolę by grupy kibiców nas reprezentujące nie godziły się na to...za kilka sezonów awansujemy na boisku i nikt nam tej radości nie odbierze:)


zch
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:04

  PogońFaN napisał:  
JEDYNA SŁUSZNA DROGA - POGOŃ II LIGOWA !!! a czy Drzymała w to wejdzie czy nie to Jego problem. To jemu się spieszy żeby sprzedać miejsce w OE(zastanawialiście się kurwa dlaczego poważny inwestor na szybkiego chce coś takiego zrobić?Siedział w Grodzisku tyle lat i nagle nie może poczekać kolejnych dwóch?Trzeba być niezłym naiwniakiem, żeby w to uwierzyć. Bajki o publice itp. można do tego dojść w 2-3 lata za zdrowych zasadach(Pogoń jako klub który już się przejechał na fuzji POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD, ŻE NIE TĘDY DROGA i takie fuzje nie powinny mieć w ogóle prawa bytu)

Ps. Widzę, że niektórzy na słowo EKSTRAKLASA to tracą rozum.
Takie jest moje zdanie i nie obchodzi mnie to czy ktoś się z Nim zgadza czy nie.



wszystko cacy tylko z tym że w dwa lata powrócimy to wierze tak samo jak w organizacje ME w 2012...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 13:07

  Shaggy napisał:  
fakt podział jest duży ale tam gdzie się nie dziej nic nie ma różnicy zdań nie tworzy się nic nowego. Czy gastronomicy są zdolni pociągnąć to dalej nie wydaje mi się przeliczyli się sie z siłami. Teraz potrzebny jest kompromis. Albo myślec już jak wzmocnić klub finansowo i organizacyjnie na przyszły rok a nie zostawiać to na ostanią chwile i jeszcze uzależniac to od awansu


z wypowiedzi i zapewnień klubu, Pogoń finansowo jest przygotowana na I ligę (dawniejszą II) maja zamiarawansować po następnym sezonie i nie mają żadnych obaw.


zch
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005