Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
karavka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:23
dobra to i ja się odezwę JEBAĆ FUZJĘ!!!


Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej:)
Pijmy bo szkło nasiąka !!!
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6753 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:37

  karavka napisał:  
dobra to i ja się odezwę JEBAĆ FUZJĘ!!!



To jest forum nie jakas sonda. Nie rozpieralajcie tematu swoimi inteligentnymi uwagami.


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:55

  anathema napisał:  


- Zależy mi na tym, by we wtorek została przedstawiona końcowa opinia stowarzyszeń kibiców. Jeśli jedna z grup powie "nie", raczej do przenosin nie dojdzie - mówił Drzymała.



dlaczego nie ma jakiegoś oficjalnego stanowiska? co to za jakies odpowiedzi półgębkiem? ktoś tu chyba nas reprezentował wiec prosze o konkrety! albo wóz albo przewóz,a nie jakieś ściemnianie



to co podkreslilem, jest chyba najbardziej kluczowym podsumowaniem, a odpowiedzi nie ma bo decyzja konkretna nie zostala podjeta :).


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 23:31

  Plum napisał:  
Dodam tylko, że Drzymała nie jest zainteresowany inwestowaniem w II ligową Pogoń...



jesli to prawda to nawet niema o czym rozmawiac.

p.s choc z drugiej strony dobrze pamietamy sytuacje po przyjsciu Ptaka,rowniez sporo osob bylo przeciwnych tej fuzji a na mecze chodzilo po 12-18tys. i kazdy szalal ze szczescia jak walilismy w 2 lidze Cracovie 3:0 czy Arke 5:1 o ile dobrze pamietam wyniki i do tego mecze z pieknymi oprawami,pozniej wszystko sie spierdolilo i to nas czegos nauczylo,zalecam duża rozwage przy podejmowaniu decyzji.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 23 czerwca 2008, 23:41 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 23:50

  Randall McMurphy napisał:  

  Plum napisał:  
Dodam tylko, że Drzymała nie jest zainteresowany inwestowaniem w II ligową Pogoń...



jesli to prawda to nawet niema o czym rozmawiac.

p.s choc z drugiej strony dobrze pamietamy sytuacje po przyjsciu Ptaka,rowniez sporo osob bylo przeciwnych tej fuzji a na mecze chodzilo po 12-18tys. i kazdy szalal ze szczescia jak walilismy w 2 lidze Cracovie 3:0 czy Arke 5:1 o ile dobrze pamietam wyniki i do tego mecze z pieknymi oprawami,pozniej wszystko sie spierdolilo i to nas czegos nauczylo,zalecam duża rozwage przy podejmowaniu decyzji.



To prawda. Takie pytanie padło dziś na konferencji z Drzymałą, który pod dłuższej chiwli milczenia odpowiedział, że nie jest zainstersowany inwestowaniem w II ligowową Pogoń. W grę wchodzi tylko i wyłącznie fuzja. Czy będzie to przeniesienie do Szczecina całej spółki Groclin i połączenie z Pogonią, czy też wyodrębnieniene sekcji piłkarskiej i przenesienie do Szczecina to kwestia możliwości prawnych. Takie formalnośc trwają długo, a czasu jest mało. Ważne jest, że jeśli Gastro dogadają się z Drzymałą, PZPN to klepnie to bez zgody kibiców Drzymała nic tu nie zrobi...

Ostatnio edytowany przez: Plum, 24 czerwca 2008, 00:00 [4 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 00:00
Na konferencji omawiany był także temat zaangażowania miasta w fuzję. Okazało się, że miasto wyraziło deklarację włączenia się do spółki i finansowania jej w 20 procentach budżetu ze środków publicznych. Najważniejszy jednak to temat wybudowanie nowego stadionu. – O termin wybudowania stadionu proszę zapytać prezydenta – mówi Drzymała. – To główny warunek przejścia do Szczecina. W obecnych czasach nie może być piłki na najwyższym poziomie bez nowoczesnego stadionu - dodaje.
To jeden z pozytywów,bo uważam że Drzymała wywrze nacisk na włodarzy,w innym przypadku o stadionie można zapomnieć...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 00:41
To wszystko wygląda nieżle a inwestor chętny do pomocy miastu i klubowi (aż to wszystko za ładnie wygląda)...każdy wyraził swoje zdanie wrzucając post na forum. Tak naprawdę ostateczna decyzja pewnie będzie zależała od grup kibiców zeprezentujących Pogoń. Zobaczymy co zrobią...


zch
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 00:47
A ja mam złe przeczucia. Bo jeśli by nie było zgody na fuzje to po co te negocjacje i całe zamieszenie? Obym się mylił...


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 00:51

  MTS. napisał:  
A ja mam złe przeczucia. Bo jeśli by nie było zgody na fuzje to po co te negocjacje i całe zamieszenie? Obym się mylił...



Zgoda ,,ogólna,, jest, tylko czy Pogoń dostanie licencję na ekstraklasę? bo termin o jej ubieganie się zakończył, dlatego jutrzejsza wizyta w stolicy jest istotna...no i zdanie kibiców.


zch
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 01:11
[/cytat]

Zgoda ,,ogólna,, jest, tylko czy Pogoń dostanie licencję na ekstraklasę? bo termin o jej ubieganie się zakończył, dlatego jutrzejsza wizyta w stolicy jest istotna...no i zdanie kibiców.[/cytat]

o zdanie kibiców właśnie mi się rozchodzi. Reszta, w tej chwili, mi powiewa...


Stary Pogoniarz 33L
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5886 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 01:31
A ja tam chciałbym znowu zobaczyć na Twardowskiego 12-15 tysięcy kibiców. Nie można Wszystkich brać tą samą przysłowiową "łyżką". Może Drzymała to nie ptak i gondor. Z taką kadrą i takim budżetem w 2 lidze będzie baaardzo ciężko. Więc mam nadzieję że od jesieni będzie ekstraklasa.


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6134 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 08:18
Teraz mi powiedzcie, czy jeśli dojdzie do tej fuzji, to nie będziecie chodzić na mecze? Przestaniecie być kibicami Pogoni? (to takie pytanie, z niczym nie związane).

Dla mnie może być fuzja, a może jej nie być. Chciał bym zobaczyć te ponad 10tys. kibiców na Twardowskiego, bo to co się działo w IV lidze to był skandal, nagle wszyscy przestali być kibicami, dziwne. Ale z drugiej strony, dobrze by było gdybyśmy doszli do tego SAMI! Ale czy nasz spadek do IV ligi był konieczny?...


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
chicago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 08:34
A Ja też chce aby Pan Drzymała inwestował w Pogoni bo innego rozwiązania nie ma jak narazie a taka szansa na dobrego i spokojnego sponsora może nam sie nie trafic przez lata a , i powrót do Ekstraklasy moze trawać i trwać latami (Lechia Gdańsk , Cracovia...) Pozatym wieże w to ,że jak Pan Drzymała do nas przyjdzie bedzie dobra ekipa piłkarzy ,dobry poziom piłkarski, stadion nam postawią nowy . Ostatni sezon to przecie tragedia był średnia kibiców na jeden mecz wynosiła okolo 2tys.poziom piłkarski odpowiedni to klasy rozgrywek . Ja jestem na TAK! Mam nadzieje ,że się to uda a niektórych duma to przetrwa i sie przekonaja do tej fuzji o ile sie dokona. Jak nie to wiadomo walczymy z tym co mamy i się nie poddamy...


Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 08:37
Dla mnie ,to jakaś farsa.Czytam opinie niektórych internautów i nóż w kieszeni się otwiera.Widać,że niektórzy by się sprzedali za Super pierwszą ligę,no i będą mogli wyciągnąć zakurzone szaliki i z dumą pójść na "Pogoń",bo na szmaciankę ,dziadów itd. to nie bo, to wstyd chodzić na IV ligę.
Jak spojrzeć w oczy kibicom z Piotrkowa,a teraz mają być następni na rozkładzie?Może nie ma ich dużo,ale są i mają Dyskobolię w sercu jak podobno my Pogoń.Co by było jakby to na Pogoń przenieśli?Pomyśleliście o tym zwolennicy Drzymały?
Gdzie jest honor...?Czyżbyśmy już nie mieli za krzty ambicji?
Już zaczynaliśmy u kibiców innych drużyn zyskiwać szacunek,a teraz możemy być już tylko pośmiewiskiem...
P.S Nie jestem przeciwnikiem Drzymały,ale jego tekst ,że liczy się tylko ekstraklasa,mówi wszystko; i jak tu nie pić.


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7409 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 08:41
Wszystkim tym, ktorzy fuzji i Drzymale mowia TAK proponuje lekture dzisiejszej "Rzepy". Mozna sie dowiedziec dlaczego tak naprawde nie doszlo do fuzji ze Śląskiem.


Obrazek jpg wstawiony na forum
ja prezes
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 08:55
Drzymala TAK,krzykacze z12 NIE...


Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 08:55
Prawda o Drzymale:

http://rp.pl/artykul/153062.html

http://www.polskatimes.pl/gazetawroclawska/opinie/9719,to-byl-sen-o-potedze,id,t.html

On jest jednak bankrutem, bez komentarza...

Ostatnio edytowany przez: Halk, 24 czerwca 2008, 09:16 [2 raz(y)]


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 09:19
Drzymala NIE na takich warunkach - Mowie JA "krzykacz" z prasowki. Moze wejsc jako sponsor Pogoni II ligowej...

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 24 czerwca 2008, 09:25 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7978 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 09:39
Ja przewiduje taki scenariusz.

Dojdzie do fuzji, mamy ekstraklase, w "kibicach" z Szczecina (specjalnie nie pisze Pogoni) nagle na nowo odrodzi sie w sercu milosc do pilki (tez nie pisze do Pogoni, bo chodzi o ekstraklase w tym przypadku), beda przychodzic machac szalikami, bedzie tloczno i wesolo. Ale jak wiadomo Drzymala nie jest zainteresowany sponsorowaniem Pogoni, a tylko wcisnieciem klubu Groclin, juz teraz obojetnie gdzie. NIe chce sponsorowac, bo tajemnica nie jest, ze chce sie wycofac z futbolu, choc pozodstaje nadal pasjonatem pilki (czy my juz tego scenariusza nie przerabialismy?) z zyzolem. Po roku czy dwoch nudzi mu sie juz, ma klopoty finasowe i wazniejsze sprawy, Klub fuzyjny przegrywa mecz za meczem "kibice" chowaja szaliki bo im tez juz przeszlo, zaczynaja sie pustki na stadionach rosna dlugi, spadamy na leb i na szyje. Gdzie lądujemy II czy III liga, kolo sie zamyka.

Czy tego chcemy, by zadowolic kilku krzykaczy internetowych, ktorzy maja tak na prawde Pogon w dupie, gdy jest Pogonia slaba i w potrzebie, na tomiast w sercu, gdy na topie.
Smiem watpic.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 24/06/2008 09:52

  Shivan napisał:  
Ja przewiduje taki scenariusz.

Dojdzie do fuzji, mamy ekstraklase, w "kibicach" z Szczecina (specjalnie nie pisze Pogoni) nagle na nowo odrodzi sie w sercu milosc do pilki (tez nie pisze do Pogoni, bo chodzi o ekstraklase w tym przypadku), beda przychodzic machac szalikami, bedzie tloczno i wesolo. Ale jak wiadomo Drzymala nie jest zainteresowany sponsorowaniem Pogoni, a tylko wcisnieciem klubu Groclin, juz teraz obojetnie gdzie. NIe chce sponsorowac, bo tajemnica nie jest, ze chce sie wycofac z futbolu, choc pozodstaje nadal pasjonatem pilki (czy my juz tego scenariusza nie przerabialismy?) z zyzolem. Po roku czy dwoch nudzi mu sie juz, ma klopoty finasowe i wazniejsze sprawy, Klub fuzyjny przegrywa mecz za meczem "kibice" chowaja szaliki bo im tez juz przeszlo, zaczynaja sie pustki na stadionach rosna dlugi, spadamy na leb i na szyje. Gdzie lądujemy II czy III liga, kolo sie zamyka.

Czy tego chcemy, by zadowolic kilku krzykaczy internetowych, ktorzy maja tak na prawde Pogon w dupie, gdy jest Pogonia slaba i w potrzebie, na tomiast w sercu, gdy na topie.
Smiem watpic.



zawsze mozna wprowadzic odpowiedni aneks w umowie ktory na taka sytuacje nie pozwoli i odpowiednio zabezpieczy interes nasz(czyt. kibicow) jak i klubu,zeby nie powtorzyla sie sytuacja z Ptakiem,w fuzje nie warto wchodzic ale trzeba sie zastanowic nad jakakolwiek wspolpraca z Drzymala.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005