Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:58

  Lrd napisał:  
Mialo się wyjaśnić tak wiele, a nie wyjaśniło się nic. Z tego co powiedział Pan Drzymała wiadomo właściwie tylko tyle, że ma obiecany stadion w Szczecinie. Nie podoba mi się również jego podejście. Przychodzi na zasadzie "dobrego wujka". Nie chce pieniędzy, nie chce terenów, chce tylko, żeby było fajnie. Coś mi w tym śmierdzi, może to tylko przewrażliwienie, w końcu aż tak za darmo tu nie przychodzi (w Szczecinie na pewno będą większe wpływy z biletów) no ale jednak dobrych wujków to my już mieliśmy kilku. Trzeba wziąć pod uwagę też fakt, że jeżeli będziemy grali na licencji Groclinu, a Groclin jest umoczony (w co wątpię) to my będziemy mieli tego konsekwencje. Na czym to stanie? Dowiemy się jutro po spotkaniu w PZPNie.



Jeśli chodzi o zgodę PZPNu

Zbigniew Drzymała po ostatnich rozmowach z Eugeniuszem Kolatorem otrzymał przyzwolenie na połączenie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski z Pogonią Szczecin.

goool.pl/dyskobolia.org


Pogon_To_My!!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6430 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:02
O której te rozmowy się niby mają zakończyć?


II Liga II Liga MKS!!!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6463 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:03
"Chociaż niżej, ale własna Pogoń Szczecin z mego miasta". Mam nadzieje, że nie będzie kolejnej plamy w historii naszego klubu...


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:11

  kiko napisał:  

  Lrd napisał:  
Mialo się wyjaśnić tak wiele, a nie wyjaśniło się nic. Z tego co powiedział Pan Drzymała wiadomo właściwie tylko tyle, że ma obiecany stadion w Szczecinie. Nie podoba mi się również jego podejście. Przychodzi na zasadzie "dobrego wujka". Nie chce pieniędzy, nie chce terenów, chce tylko, żeby było fajnie. Coś mi w tym śmierdzi, może to tylko przewrażliwienie, w końcu aż tak za darmo tu nie przychodzi (w Szczecinie na pewno będą większe wpływy z biletów) no ale jednak dobrych wujków to my już mieliśmy kilku. Trzeba wziąć pod uwagę też fakt, że jeżeli będziemy grali na licencji Groclinu, a Groclin jest umoczony (w co wątpię) to my będziemy mieli tego konsekwencje. Na czym to stanie? Dowiemy się jutro po spotkaniu w PZPNie.



Jeśli chodzi o zgodę PZPNu

Zbigniew Drzymała po ostatnich rozmowach z Eugeniuszem Kolatorem otrzymał przyzwolenie na połączenie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski z Pogonią Szczecin.

goool.pl/dyskobolia.org



Jutro jest kolejne spotkanie, w którym rozmawiać będą między innymi o przyznaniu licencji.


  Pogon_To_My!! napisał:  
O której te rozmowy się niby mają zakończyć?



już się zakończyły


Against modern wszystko!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:13
Pilka nozna to nie koszykowa, gdzie na porzadku dziennym sa coraz to nowe nazwy klubu, czy wykup licencji (dzikich kart) na wystepy w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Jak awans to na boisku, a nie przy stoliku. Drzymala w Pogoni tak, ale w II lidze i na zdrowych zasadach.


www.sectorshop.net
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:13
Ja mam taki mały apel do niektórych użytkowników tego forum, aby przystopowali z ilością odpowiedzi w tym temacie. Wyglądacie na tych co chcą jako pierwsi jakiekolwiek info skomentować. Ochłońcie i poczekajcie na oficjalne stanowisko.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
ktoś24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:14
.

Ostatnio edytowany przez: ktoś24, 28 czerwca 2008, 23:48 [1 raz(y)]


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:15

  Niebuszewiak napisał:  
Ja mam taki mały apel do niektórych użytkowników tego forum, aby przystopowali z ilością odpowiedzi w tym temacie. Wyglądacie na tych co chcą jako pierwsi jakiekolwiek info skomentować. Ochłońcie i poczekajcie na oficjalne stanowisko.



popieram i proszę przestańmy się kłócić zaufajmy tym co obradują.
POGOŃ JEDNOCZY nie dzieli


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:29

  viper122 napisał:  

  kacper01 napisał:  
powiem krotko
co w Szczecinie jest najbardziej rozpoznawalnego w kraju? Pogon! no moze czasam ktos skojarzy ze lezy nad morzem albo ze paprykarz..... takze im dluzej Pogon bedzie grala na wiochach tym bradziej miasto , wizerunek , rozwoj bedzie schylkowac . Takze przestancie gadac ze za dwa , trzy lata step by step. Z kim? kto zainwestuje kase na wiosce? najwieksze miasta buduja lub rozbudowuja stadiony - czy w Szczecinie miasto jest to samo w stanie zrobic ? zapomnijcie! takze witamy p. Drzymala w Szczecinie ! i miejmy nadzieje ze wraz z szacunkiem dla klubu zrobi pan tutaj niezly buisness ! A dla rzadzacych tym miastem jest robota do zrobienia - przypilnowac wreszcie k...wa umowy !
a dla niektorych z forum: pamietajcie pilka nozna to buisness a nie tylko i wylacznie sentyment , a szacunek owszem.



Zgadzam sie, masz racje!!:) To chyba powinno przkonac wszystkich do Drzymały:)!!



Ogarnijcie się ...

Kacper powiedz mi od kiedy Szczecin leży nad morzem ?


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:34
No tak niby nic nie wiadomo ale jutro rozmowy o licencji mają być... czyli tak jakby jednak było przyklepane oczy
...cóż pozostaje czekać do jutra... noc nieprzespana


tie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6276 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:41
Biznesmen z Wielkopolski za zamkniętymi drzwiami spotkał się z kibicami, by namówić ich do zaakceptowania występów nowej Pogoni w ekstraklasie. Rozmowy trwały ponad trzy godziny.

Fot. Cezary Aszkiełowicz / AG
Drzymała (w centrum, w pasiastej koszuli) na spotkanie przyszedł wyluzowanyPierwsi kibice w budynku klubowym pojawili się na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Większość nie chciała udzielać wypowiedzi. Na oficjalny komentarz zdecydował się jedynie Józef Nowak z Pogoni Walczącej: - Jeśli pan Drzymała chce się związać z Pogonią na dłużej, to nie będziemy mieli nic przeciwko fuzji. Jeżeli inwestor ma się wycofać po krótkim czasie, to ekstraklasa nas nie interesuje. Samym odsprzedaniem licencji i przenosinom drużyny mówimy ,,nie". Chcemy, by Drzymała związał się z klubem na długo. Jak na razie słyszymy, że Drzymała chce przenieść tu spółkę i szybko jej się pozbyć.

Na te słowa szybko zareagował Adam Wosik, rzeczni prasowy Pogoni. - To tylko plotki. Właśnie dlatego organizujemy dziś spotkanie, by wyjaśnić wątpliwości. Pan Drzymała chce się związać z klubem na długo.

Właściciel Groclinu Grodzisk do sali, w której odbywały się rozmowy wszedł tuż przed godz. 17. Uśmiechnięty, wyluzowany przywitał się z kibicami. Przy stole nie było jednak wszystkich. Spóźnili się przedstawiciele Pogoni Nowej. Jeszcze przed spotkaniem stali przed klubowym budynkiem i omawiali taktykę rozmów.

- Miało być całkiem prywatnie, a widzę tutaj jakichś mecenasów - denerwował się Grzegorz Matlak, wciąż udziałowiec Pogoni SA ze strony PN.

Mało rozmowny był także szef PN Rafał Chlasta: - Teraz znamy tylko stanowisko przedstawione nam przez Grzegorza Smolnego i Artura Kałużnego. Od Zbigniewa Drzymały chcemy usłyszeć jego ofertę. Mamy mnóstwo pytań o scenariusz fuzji.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wydzielenie sekcji piłki nożnej ze spółki Inter Groclin i przeniesienie jej do Szczecina. Kolejnym krokiem byłoby połączenie obu spółek (Drzymały i ,,gastronomików") i powstanie nowego tworu prawnego pod nazwą Pogoń Szczecin. Korzyści dla Szczecina wynikające z fuzji to licencja na grę w ekstraklasie (a co za tym idzie - wpływy m.in. z Canal Plus, czyli ok. 8-9 mln), piłkarze i sztab trenerski. Większościowy pakiet akcji nowej spółki posiadałby Zbigniew Drzymała. Drugim rozwiązaniem jest przeniesienie całego Groclinu SA. Podczas wczorajszych obrad - większą przychylność miała mieć pierwsza opcja. Do chwili zamknięcia "Gazety" żadna ze stron nie wydała oficjalnego komunikatu.

- Wszystko jest do zrobienia, a którą z opcji będziemy musieli wybrać - powiedzą nam w Warszawie oraz nasi prawnicy. Lepszą jest przeniesienie całej spółki - twierdził właściciel Groclinu. - Wydzielenie sekcji może napotkać na kłopoty proceduralna. To znacznie większy problem czasowy, a ten nas goni. W 80 procentach jestem optymistą, powinno dojść do połączenia. Wszystko zależy od PZPN. Rozumiem kibiców, którzy mają opory. Co warte podkreślenia - jest wstępna akceptacja miasta, by weszło do spółki. Ja pozostanę większościowym akcjonariuszem, przynajmniej do czasu zbudowania stadionu.

Co na to kibice?

- Nie podjęliśmy żadnych decyzji - zaznaczył Jarosław Stępski ze Stowarzyszenia "Portowcy". - I tak wszystko będzie zależeć od decyzji Pogoni Nowej, która jest udziałowcem Pogoni SA i w umowie założycielskiej spółki wykluczyła niesportowe awanse. Poczekajmy też na zdanie PZPN.

Przedstawiciele Pogoni Nowej po naradach z Drzymałą nie chcieli się wypowiadać.

W nieskończoność nie mogą jednak unikać decyzji.

- Zależy mi na tym, by we wtorek została przedstawiona końcowa opinia stowarzyszeń kibiców. Jeśli jedna z grup powie "nie", raczej do przenosin nie dojdzie - mówił Drzymała.

Bardziej rozmowni byli za to większościowi akcjonariusze Pogoni SA.

- Myślę, że problemy formalne zostaną rozwiązane z korzyścią dla Szczecina. Największym zmartwieniem jest stanowisko kibiców, którzy obawiają się, że Groclin zostanie przemalowany na Pogoń. Na razie nie powiedzieli jednak nie - stwierdził Artur Kałużny, prezes drugoligowej dziś Pogoni.

Polski Związek Piłki Nożnej raczej nie będzie blokował takiego manewru, choć i tam zdania są podzielone.

- Będzie duży problem, bo minął już termin ubiegania się o licencję na grę w ekstraklasie. Decyzję będzie musiał podjąć zarząd związku. Na dziś nie jestem w stanie powiedzieć jaka ona będzie - uważa Zbigniew Koźmiński, rzecznik prasowy PZPN.

- W grę wchodzi tylko przeniesienie spółki pana Drzymały do Szczecina i zmiana nazwy z Groclin na Pogoń. Spółka panów Smolnego i Kałużnego nie może uzyskać miejsca w ekstraklasie. Właścicielem licencji jest Groclin i to on dysponuje prawem do gry w ekstraklasie - tłumaczy Eugeniusz Kolator, wiceprezes PZPN.

W szczecińskim środowisku piłkarskim mówiło się, że na drodze ewentualnej fuzji może stanąć FIFA. Spekulowano, że światowa federacja w maju podjęła uchwałę, że promocje do wyższych lig mogą odbywać się tylko na zasadzie awansów sportowych.

- Na zjeździe w Sydney odbyła się tylko szeroka dyskusja na ten temat. Żadne wiążące decyzje czy uchwały jednak nie zapadły - wyjaśnia Koźmiński.

Wszystko ma się wyjaśnić dziś w stolicy. W siedzibie PZPN dojdzie do spotkania obecnych właścicieli Pogoni, Drzymały i władz PZPN.


- Czekamy na propozycję wszystkich stron i szybko podejmiemy decyzję - mówi Koźmiński.







KOMENTARZ

Chciałem się dostać na spotkanie Drzymały z zaproszonymi przedstawicielami kibiców. Niestety, część stowarzyszeń kibicowskich nie dała mi zgody na przysłuchiwanie się rozmowom. Dziwię się, że w tak ważnej dla Szczecina sprawie - brakuje pełnej jawności. Zwykli kibice, którzy nie działają w żadnych grupach, też mają prawo poznać szczegóły rozmów i ewentualnej fuzji. Rolą mediów jest dostarczenie takich informacji, a zamykanie spotkań wprowadza tylko niepotrzebny niepokój.

Marcin Nieradka


Źródło: Gazeta Wyborcza Szczecin


szalikNa miescie jest tłok w tramwaju jest tłok kibice na Pogoń jada....raca
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:48
Dodam tylko, że Drzymała nie jest zainteresowany inwestowaniem w II ligową Pogoń...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:51
Mieliśmy jaja żeby zacząć od zera.. Teraz tych jaj może zabraknąć, by odmówić. Bądźmy konsekwentni i SZANUJMY SIĘ!


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:55
jeebać fuzje...


Better dead than red!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 21:58

  lub_czasopisma napisał:  
jeebać fuzje...



Dokładnie ! Wybraliśmy drogę IV ligową ( teraz już II ligową ) i tego się trzymajmy ! Stopniowe awanse i niedługo powrócimy na salony bez żadnych "wspomagaczy".


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:07

  DeeMeN. napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  
jeebać fuzje...



Dokładnie ! Wybraliśmy drogę IV ligową ( teraz już II ligową ) i tego się trzymajmy ! Stopniowe awanse i niedługo powrócimy na salony bez żadnych "wspomagaczy".



Pełne poparcie !!


PS !
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:08
Zależy mi na tym, by we wtorek została przedstawiona końcowa opinia stowarzyszeń kibiców. Jeśli jedna z grup powie "nie", raczej do przenosin nie dojdzie - mówił Drzymała.


mam nadzieje ze tak wlasnie sie stanie


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:10
II Liga II Liga MKS !!!


zch
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:12

  tie napisał:  
Biznesmen z Wielkopolski za zamkniętymi drzwiami spotkał się z kibicami, by namówić ich do zaakceptowania występów nowej Pogoni w ekstraklasie. Rozmowy trwały ponad trzy godziny.

Fot. Cezary Aszkiełowicz / AG
Drzymała (w centrum, w pasiastej koszuli) na spotkanie przyszedł wyluzowanyPierwsi kibice w budynku klubowym pojawili się na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Większość nie chciała udzielać wypowiedzi. Na oficjalny komentarz zdecydował się jedynie Józef Nowak z Pogoni Walczącej: - Jeśli pan Drzymała chce się związać z Pogonią na dłużej, to nie będziemy mieli nic przeciwko fuzji. Jeżeli inwestor ma się wycofać po krótkim czasie, to ekstraklasa nas nie interesuje. Samym odsprzedaniem licencji i przenosinom drużyny mówimy ,,nie". Chcemy, by Drzymała związał się z klubem na długo. Jak na razie słyszymy, że Drzymała chce przenieść tu spółkę i szybko jej się pozbyć.

Na te słowa szybko zareagował Adam Wosik, rzeczni prasowy Pogoni. - To tylko plotki. Właśnie dlatego organizujemy dziś spotkanie, by wyjaśnić wątpliwości. Pan Drzymała chce się związać z klubem na długo.

Właściciel Groclinu Grodzisk do sali, w której odbywały się rozmowy wszedł tuż przed godz. 17. Uśmiechnięty, wyluzowany przywitał się z kibicami. Przy stole nie było jednak wszystkich. Spóźnili się przedstawiciele Pogoni Nowej. Jeszcze przed spotkaniem stali przed klubowym budynkiem i omawiali taktykę rozmów.

- Miało być całkiem prywatnie, a widzę tutaj jakichś mecenasów - denerwował się Grzegorz Matlak, wciąż udziałowiec Pogoni SA ze strony PN.

Mało rozmowny był także szef PN Rafał Chlasta: - Teraz znamy tylko stanowisko przedstawione nam przez Grzegorza Smolnego i Artura Kałużnego. Od Zbigniewa Drzymały chcemy usłyszeć jego ofertę. Mamy mnóstwo pytań o scenariusz fuzji.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wydzielenie sekcji piłki nożnej ze spółki Inter Groclin i przeniesienie jej do Szczecina. Kolejnym krokiem byłoby połączenie obu spółek (Drzymały i ,,gastronomików") i powstanie nowego tworu prawnego pod nazwą Pogoń Szczecin. Korzyści dla Szczecina wynikające z fuzji to licencja na grę w ekstraklasie (a co za tym idzie - wpływy m.in. z Canal Plus, czyli ok. 8-9 mln), piłkarze i sztab trenerski. Większościowy pakiet akcji nowej spółki posiadałby Zbigniew Drzymała. Drugim rozwiązaniem jest przeniesienie całego Groclinu SA. Podczas wczorajszych obrad - większą przychylność miała mieć pierwsza opcja. Do chwili zamknięcia "Gazety" żadna ze stron nie wydała oficjalnego komunikatu.

- Wszystko jest do zrobienia, a którą z opcji będziemy musieli wybrać - powiedzą nam w Warszawie oraz nasi prawnicy. Lepszą jest przeniesienie całej spółki - twierdził właściciel Groclinu. - Wydzielenie sekcji może napotkać na kłopoty proceduralna. To znacznie większy problem czasowy, a ten nas goni. W 80 procentach jestem optymistą, powinno dojść do połączenia. Wszystko zależy od PZPN. Rozumiem kibiców, którzy mają opory. Co warte podkreślenia - jest wstępna akceptacja miasta, by weszło do spółki. Ja pozostanę większościowym akcjonariuszem, przynajmniej do czasu zbudowania stadionu.

Co na to kibice?

- Nie podjęliśmy żadnych decyzji - zaznaczył Jarosław Stępski ze Stowarzyszenia "Portowcy". - I tak wszystko będzie zależeć od decyzji Pogoni Nowej, która jest udziałowcem Pogoni SA i w umowie założycielskiej spółki wykluczyła niesportowe awanse. Poczekajmy też na zdanie PZPN.

Przedstawiciele Pogoni Nowej po naradach z Drzymałą nie chcieli się wypowiadać.

W nieskończoność nie mogą jednak unikać decyzji.

- Zależy mi na tym, by we wtorek została przedstawiona końcowa opinia stowarzyszeń kibiców. Jeśli jedna z grup powie "nie", raczej do przenosin nie dojdzie - mówił Drzymała.

Bardziej rozmowni byli za to większościowi akcjonariusze Pogoni SA.

- Myślę, że problemy formalne zostaną rozwiązane z korzyścią dla Szczecina. Największym zmartwieniem jest stanowisko kibiców, którzy obawiają się, że Groclin zostanie przemalowany na Pogoń. Na razie nie powiedzieli jednak nie - stwierdził Artur Kałużny, prezes drugoligowej dziś Pogoni.

Polski Związek Piłki Nożnej raczej nie będzie blokował takiego manewru, choć i tam zdania są podzielone.

- Będzie duży problem, bo minął już termin ubiegania się o licencję na grę w ekstraklasie. Decyzję będzie musiał podjąć zarząd związku. Na dziś nie jestem w stanie powiedzieć jaka ona będzie - uważa Zbigniew Koźmiński, rzecznik prasowy PZPN.

- W grę wchodzi tylko przeniesienie spółki pana Drzymały do Szczecina i zmiana nazwy z Groclin na Pogoń. Spółka panów Smolnego i Kałużnego nie może uzyskać miejsca w ekstraklasie. Właścicielem licencji jest Groclin i to on dysponuje prawem do gry w ekstraklasie - tłumaczy Eugeniusz Kolator, wiceprezes PZPN.

W szczecińskim środowisku piłkarskim mówiło się, że na drodze ewentualnej fuzji może stanąć FIFA. Spekulowano, że światowa federacja w maju podjęła uchwałę, że promocje do wyższych lig mogą odbywać się tylko na zasadzie awansów sportowych.

- Na zjeździe w Sydney odbyła się tylko szeroka dyskusja na ten temat. Żadne wiążące decyzje czy uchwały jednak nie zapadły - wyjaśnia Koźmiński.

Wszystko ma się wyjaśnić dziś w stolicy. W siedzibie PZPN dojdzie do spotkania obecnych właścicieli Pogoni, Drzymały i władz PZPN.


- Czekamy na propozycję wszystkich stron i szybko podejmiemy decyzję - mówi Koźmiński.







KOMENTARZ

Chciałem się dostać na spotkanie Drzymały z zaproszonymi przedstawicielami kibiców. Niestety, część stowarzyszeń kibicowskich nie dała mi zgody na przysłuchiwanie się rozmowom. Dziwię się, że w tak ważnej dla Szczecina sprawie - brakuje pełnej jawności. Zwykli kibice, którzy nie działają w żadnych grupach, też mają prawo poznać szczegóły rozmów i ewentualnej fuzji. Rolą mediów jest dostarczenie takich informacji, a zamykanie spotkań wprowadza tylko niepotrzebny niepokój.

Marcin Nieradka


Źródło: Gazeta Wyborcza Szczecin



dlaczego nie ma jakiegoś oficjalnego stanowiska? co to za jakies odpowiedzi półgębkiem? ktoś tu chyba nas reprezentował wiec prosze o konkrety! albo wóz albo przewóz,a nie jakieś ściemnianie


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 22:22

  Cytat:  


Na osiągnięcie tego celu pozostało mało czasu. Podkreślają to prezesi klubów, którym na takim rozwiązaniu zależy.

Po spotkaniu z kibicami nie zapadły żadne konkretne decyzje. Stowarzyszenia poprosiły o czas do namysłu, a że są częścią spółki akcyjnej muszą wyrazić zgodę na fuzję. Prawdopodobnie nastąpi to jutro w Warszawie.

- Po dzisiejszym spotkaniu zobaczyłem, jaka jest skala problemu – mówi Zbigniew Drzymała. – Mamy mało czasu, a jest szereg uwarunkowań statutowo – prawnych, które trzeba wypełnić i żeby to osiągnąć potrzeba będzie wielu kompromisów i dużo dobrej woli – dodał. - Jesteśmy na to gotowi.

Prezes Groclinu i właściciele Pogoni podkreślają, że bardzo ważna, jest budowa nowego stadionu.

- Jeśli Pogoń ma się stać klubem kultowym musi powstać nowy stadion. To jest najważniejsza sprawa. Obecny obiekt może otrzymać zaledwie licencję warunkową, a z ekonomicznego punktu widzenia jego modernizacja jest nieopłacalna – powiedział Drzymała.

Prezes dodał, że prezydent Szczecina obiecał powstanie nowego 30-tysięcznego obiektu w Dąbiu.

Kibice najbardziej obawiają się o nazwę i barwy klubowe po ewentualnej fuzji.

- Po fuzji klub będzie się nazywał „ Pogoń Szczecin” – powiedział Artur Kałużny.

Jak się dowiedzieliśmy, szczeciński zespół w OE miałby około 20-milionowy budżet. 9 milionów z Canalu+, reszta to pieniądze Drzymały, sponsorów oraz wpływy z biletów.

- To pozwoliłoby na walkę o środek tabeli - mówi Drzymała.

A co jeśli do fuzji nie dojdzie?

Prezes Groclinu podkreślił, że nie zamierza inwestować w Pogoń grającą w nowej II lidze.

- My jesteśmy organizacyjnie i finansowo przygotowani na walkę w II lidze. W zespole dojdzie wtedy też do dużych zmian - powiedział Kałużny.

A Drzymała nie chciał zdradzić swoich ewentualnych planów. - Zawsze jest plan b, ale to tajemnica.

Więcej dowiemy się jutro, po spotkaniu włodarzy Pogoni i Groclinu z władzami PZPN.



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005