Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:14

  Nh napisał:  

  viper122 napisał:  

  Przema napisał:  

  viper122 napisał:  

  Sir napisał:  
Chyba jak wiekszosc osob ktore sie wypowiedzialy, jestem za tym aby Drzymala sponsorowal Pogon od II ligi a nie przenosil tutaj Groclin.



A powiedz mi co to za różnica czy bedziesz miał ta ekstraklase z drzymałą w tym roku czy za 2 lata?? Bo ja uwazam ze zadna. Tak samo bez sensu jest gadanie o tym ze nie chca drzymały w szczecinie bo on tez moze sie wycofac za jakis czas ze sponsorowania Pogoni, rownie dobrze jak gastronomicy beda mieli taki kaprys tez sie wycofaja ze sponsorowania.



Jest roznica, bo tak bedziemy grac na koszt Grodziska. Zabieramy druzyne tamtejszym kibicom, moze i bylo ich malo, ale byli.
Mi ta cala fuzja sie nie podoba, jestem jej przeciwnikiem i tez wolalbym zeby Drzymala teraz wszedl w Pogon jako sponsor. W ciagu 2 lat weszlibysmy do ekstraklasy na pewno, ale trzeba byc realista, takie rozwiazanie jest malo prawdopodobne. Obecni wlasciciele zrobili sporo dla Pogoni, awans jest awansem, pieniadze kiedy trzeba wylozyli, byli gotowi pociagnac klub w II lidze poki szansa byla, ale nie wyobrazam sobie, ze dwojka 'gastronomikow' wprowadzi Dume Pomorza do ekstraklasy. Nie widze osob, ktore bylyby gotowe zainwestowac w Pogon. Wiec jak nie Drzymala to kto? Sporo jest watpliwosci i mieszanych uczuc, zobaczymy jakie beda konkrety. Ja tam wiadomosciom na gg nie wierze:P czekam na oficjalny komunikat :)



heh a myslisz ze nawet jak drzymała zostawi druzyne w grodzisku to ci zawodnicy tam zostana?? bo ja mysle ze 3/4 sobie odejdze.A i nie uwazam zeby wogole było brane pod uwage to ze drzymała ma byc z Pogonia w II lice gdyz ten człowiek juz wiele razy mowil ze go interesuje wyłącznie wysokie miejsce w ekstraklasie i gra w europejskich pucharach na których mozna zarobic. teraz tak wszysy gadaj ze chca drzymałe w II lidze ale jak bedzie miał Pogoń w ekstraklasie i przykładowo załapimy sie na puchary to uwiez mi nagle wszyscy zmienia zdanie ze tak było by lepiej.:)



Z Ptakiem było podobnie...Europejskie puchary, szampan, mistrz polski, itp. Weż lepiej zasięgnij literatury bo analfabetyzm w różnych formach się szerzy...

Wlasnie k**** gdzie jest nasz najlepszy brazylijski szampan? :D


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:14
może coś zaśpiewamy żeby było weselej?:)
Fuzja Nie


szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:15

  Endrjus napisał:  

  ostry napisał:  
Wystarczy spojrzec na ilosc osob zalogowanych ;).


Może polecimy na rekord :)



A tak wogóle z jakiej okazji był ten ostatni,bo nie pamiętam?


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:16

  viper122 napisał:  

  Nh napisał:  

  viper122 napisał:  

  Przema napisał:  

  viper122 napisał:  

  Sir napisał:  
Chyba jak wiekszosc osob ktore sie wypowiedzialy, jestem za tym aby Drzymala sponsorowal Pogon od II ligi a nie przenosil tutaj Groclin.



A powiedz mi co to za różnica czy bedziesz miał ta ekstraklase z drzymałą w tym roku czy za 2 lata?? Bo ja uwazam ze zadna. Tak samo bez sensu jest gadanie o tym ze nie chca drzymały w szczecinie bo on tez moze sie wycofac za jakis czas ze sponsorowania Pogoni, rownie dobrze jak gastronomicy beda mieli taki kaprys tez sie wycofaja ze sponsorowania.



Jest roznica, bo tak bedziemy grac na koszt Grodziska. Zabieramy druzyne tamtejszym kibicom, moze i bylo ich malo, ale byli.
Mi ta cala fuzja sie nie podoba, jestem jej przeciwnikiem i tez wolalbym zeby Drzymala teraz wszedl w Pogon jako sponsor. W ciagu 2 lat weszlibysmy do ekstraklasy na pewno, ale trzeba byc realista, takie rozwiazanie jest malo prawdopodobne. Obecni wlasciciele zrobili sporo dla Pogoni, awans jest awansem, pieniadze kiedy trzeba wylozyli, byli gotowi pociagnac klub w II lidze poki szansa byla, ale nie wyobrazam sobie, ze dwojka 'gastronomikow' wprowadzi Dume Pomorza do ekstraklasy. Nie widze osob, ktore bylyby gotowe zainwestowac w Pogon. Wiec jak nie Drzymala to kto? Sporo jest watpliwosci i mieszanych uczuc, zobaczymy jakie beda konkrety. Ja tam wiadomosciom na gg nie wierze:P czekam na oficjalny komunikat :)



heh a myslisz ze nawet jak drzymała zostawi druzyne w grodzisku to ci zawodnicy tam zostana?? bo ja mysle ze 3/4 sobie odejdze.A i nie uwazam zeby wogole było brane pod uwage to ze drzymała ma byc z Pogonia w II lice gdyz ten człowiek juz wiele razy mowil ze go interesuje wyłącznie wysokie miejsce w ekstraklasie i gra w europejskich pucharach na których mozna zarobic. teraz tak wszysy gadaj ze chca drzymałe w II lidze ale jak bedzie miał Pogoń w ekstraklasie i przykładowo załapimy sie na puchary to uwiez mi nagle wszyscy zmienia zdanie ze tak było by lepiej.:)



Z Ptakiem było podobnie...Europejskie puchary, szampan, mistrz polski, itp. Weż lepiej zasięgnij literatury bo analfabetyzm w różnym formach się szerzy...




No tak tylko soryy co zdobył Ptak?? mistrasz polski z Łksem i co jeszce??? no to chyba wszystko. A co zdobył drzymała??? nie to zeby kilka razy wicemistrzpolski i zeby co roku grał w uefa. Ale co tam lepiej grac cały czas w II lidze prawda??



Ja pierdole Ty w ogóle coś ogarniasz? Gdzie byłeś jak rozum rozdawano? Sportem nazywasz kupowanie miejsca w ekstraklasie, wierzysz każdym obiecankom i na słowo EKSTRAKLASA zbytnio sie jarasz. Prawdziwi kibice, którzy przy Pogoni są blisko i tworzą koloryt na stadionach wiedzą o co chodzi.


PS
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:17

  Nh napisał:  

  viper122 napisał:  

  Nh napisał:  

  viper122 napisał:  

  Przema napisał:  

  viper122 napisał:  

  Sir napisał:  
Chyba jak wiekszosc osob ktore sie wypowiedzialy, jestem za tym aby Drzymala sponsorowal Pogon od II ligi a nie przenosil tutaj Groclin.



A powiedz mi co to za różnica czy bedziesz miał ta ekstraklase z drzymałą w tym roku czy za 2 lata?? Bo ja uwazam ze zadna. Tak samo bez sensu jest gadanie o tym ze nie chca drzymały w szczecinie bo on tez moze sie wycofac za jakis czas ze sponsorowania Pogoni, rownie dobrze jak gastronomicy beda mieli taki kaprys tez sie wycofaja ze sponsorowania.



Jest roznica, bo tak bedziemy grac na koszt Grodziska. Zabieramy druzyne tamtejszym kibicom, moze i bylo ich malo, ale byli.
Mi ta cala fuzja sie nie podoba, jestem jej przeciwnikiem i tez wolalbym zeby Drzymala teraz wszedl w Pogon jako sponsor. W ciagu 2 lat weszlibysmy do ekstraklasy na pewno, ale trzeba byc realista, takie rozwiazanie jest malo prawdopodobne. Obecni wlasciciele zrobili sporo dla Pogoni, awans jest awansem, pieniadze kiedy trzeba wylozyli, byli gotowi pociagnac klub w II lidze poki szansa byla, ale nie wyobrazam sobie, ze dwojka 'gastronomikow' wprowadzi Dume Pomorza do ekstraklasy. Nie widze osob, ktore bylyby gotowe zainwestowac w Pogon. Wiec jak nie Drzymala to kto? Sporo jest watpliwosci i mieszanych uczuc, zobaczymy jakie beda konkrety. Ja tam wiadomosciom na gg nie wierze:P czekam na oficjalny komunikat :)



heh a myslisz ze nawet jak drzymała zostawi druzyne w grodzisku to ci zawodnicy tam zostana?? bo ja mysle ze 3/4 sobie odejdze.A i nie uwazam zeby wogole było brane pod uwage to ze drzymała ma byc z Pogonia w II lice gdyz ten człowiek juz wiele razy mowil ze go interesuje wyłącznie wysokie miejsce w ekstraklasie i gra w europejskich pucharach na których mozna zarobic. teraz tak wszysy gadaj ze chca drzymałe w II lidze ale jak bedzie miał Pogoń w ekstraklasie i przykładowo załapimy sie na puchary to uwiez mi nagle wszyscy zmienia zdanie ze tak było by lepiej.:)



Z Ptakiem było podobnie...Europejskie puchary, szampan, mistrz polski, itp. Weż lepiej zasięgnij literatury bo analfabetyzm w różnym formach się szerzy...




No tak tylko soryy co zdobył Ptak?? mistrasz polski z Łksem i co jeszce??? no to chyba wszystko. A co zdobył drzymała??? nie to zeby kilka razy wicemistrzpolski i zeby co roku grał w uefa. Ale co tam lepiej grac cały czas w II lidze prawda??



Ja pierdole Ty w ogóle coś ogarniasz? Gdzie byłeś jak rozum rozdawano? Sportem nazywasz kupowanie miejsca w ekstraklasie, wierzysz każdym obiecankom i na słowo EKSTRAKLASA zbytnio sie jarasz. Prawdziwi kibice, którzy przy Pogoni są blisko i tworzą koloryt na stadionach wiedzą o co chodzi.



Nie karmić TROLLA !!!:D


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:21

  Nh napisał:  

Ja pierdole Ty w ogóle coś ogarniasz? Gdzie byłeś jak rozum rozdawano? Sportem nazywasz kupowanie miejsca w ekstraklasie, wierzysz każdym obiecankom i na słowo EKSTRAKLASA zbytnio sie jarasz. Prawdziwi kibice, którzy przy Pogoni są blisko i tworzą koloryt na stadionach wiedzą o co chodzi.


Dla Ciebie to są wartości dla mnie to są wartości ale nie dla wszystkich
ja wierze w obradujących i co nie ustala mają moje poparcie


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:21
No wlasnie widze jak ogarniasz, klapki na oczy i aleluje II liga na zawsze!! Powiem Ci tak percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji:)

http://sjp.pwn.pl/lista.php
Tu masz link do słownika abys mogł sie dowiedziec co znacza słowa których nie rozumiesz:)


N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:22
KLIK

Na uspokojenie ;p


PS
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:24
niektórzy tłumaczą sbie to w ten sposób,że spadek do 4 ligi był w wyniku takim jaki był,więc teraz to ma być rekompensata,szkoda że do tego nie doszło dwa lata temu wtedy ja osobiście nie widziałbym "problemu Drzymały" teraz mam troche ambwiwalentne odczucia. kiedy będzie coś wiadomo? a tak wodóle temat mocno budzi emocje,bo juz dawno nie widziałem tylu ludzi tu zalogowanych :)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:24

  Nh napisał:  
KLIK

Na uspokojenie ;p



Moze faktycznie sie uspkujmy:P:P pewnie juz nie dlugo sie dowiem jak potocza sie losy Pogoni:)


N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:24

  viper122 napisał:  
No wlasnie widze jak ogarniasz, klapki na oczy i aleluje II liga na zawsze!! Powiem Ci tak percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji:)

http://sjp.pwn.pl/lista.php
Tu masz link do słownika abys mogł sie dowiedziec co znacza słowa których nie rozumiesz:)



Kogoś mi przypominasz... Miedziak ty żyjesz :D


PS
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:25

  viper122 napisał:  
No wlasnie widze jak ogarniasz, klapki na oczy i aleluje II liga na zawsze!! Powiem Ci tak percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji:)

http://sjp.pwn.pl/lista.php
Tu masz link do słownika abys mogł sie dowiedziec co znacza słowa których nie rozumiesz:)



Wyjdz. Oczywiscie...lepiej miec ekstraklase a za 3 lata powrocic do 4 ligi no nie ? Opanuj sie czlowieku bo to sie zalosne robi.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:25

  viper122 napisał:  
No wlasnie widze jak ogarniasz, klapki na oczy i aleluje II liga na zawsze!! Powiem Ci tak percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji:)



A kto mówi, że na zawsze? Juz pół roku temu byli tu tacy co marudzili, że "IV liga na zawsze", a dzisiaj mamy już wyższą klasę rozgrywkową. Można? Można. Nie uczysz się na błędach chłopcze, miałeś już jedną fuzję która prawie rozpierdoliła Pogoń. Chcesz powtórki z rozrywki? Będziesz o nią walczył?


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:25

  viper122 napisał:  
No wlasnie widze jak ogarniasz, klapki na oczy i aleluje II liga na zawsze!! Powiem Ci tak percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji:)

http://sjp.pwn.pl/lista.php
Tu masz link do słownika abys mogł sie dowiedziec co znacza słowa których nie rozumiesz:)



A kto powiedział,że na zawsze,jeśli tak wierzysz w swoją drużyne to gratuluje.Pozatym Pogoń to nie tylko wyniki,w głównej mierze to coś więcej...O WIELE WIĘCEJ !


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:26

  szpadel napisał:  

  viper122 napisał:  
No wlasnie widze jak ogarniasz, klapki na oczy i aleluje II liga na zawsze!! Powiem Ci tak percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji:)

http://sjp.pwn.pl/lista.php
Tu masz link do słownika abys mogł sie dowiedziec co znacza słowa których nie rozumiesz:)



A kto powiedział,że na zawsze,jeśli tak wierzysz w swoją drużyne to gratuluje.Pozatym Pogoń to nie tylko wyniki,w głównej mierze to coś więcej...O WIELE WIĘCEJ !



POGOŃ TO MY!!


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:27

  nowa od nowa napisał:  
...bo juz dawno nie widziałem tylu ludzi tu zalogowanych :)


Wszystkim na sercu los Pogoni...mam nadzieję że szczecińskiej...


zch
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:27

  Nh napisał:  

  viper122 napisał:  
No wlasnie widze jak ogarniasz, klapki na oczy i aleluje II liga na zawsze!! Powiem Ci tak percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji:)

http://sjp.pwn.pl/lista.php
Tu masz link do słownika abys mogł sie dowiedziec co znacza słowa których nie rozumiesz:)



Kogoś mi przypominasz... Miedziak ty żyjesz :D



Miedziak jest jak Elvis. ELVIS ŻYJE !!!


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
kacper01
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7924 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:28
powiem krotko
co w Szczecinie jest najbardziej rozpoznawalnego w kraju? Pogon! no moze czasam ktos skojarzy ze lezy nad morzem albo ze paprykarz..... takze im dluzej Pogon bedzie grala na wiochach tym bradziej miasto , wizerunek , rozwoj bedzie schylkowac . Takze przestancie gadac ze za dwa , trzy lata step by step. Z kim? kto zainwestuje kase na wiosce? najwieksze miasta buduja lub rozbudowuja stadiony - czy w Szczecinie miasto jest to samo w stanie zrobic ? zapomnijcie! takze witamy p. Drzymala w Szczecinie ! i miejmy nadzieje ze wraz z szacunkiem dla klubu zrobi pan tutaj niezly buisness ! A dla rzadzacych tym miastem jest robota do zrobienia - przypilnowac wreszcie k...wa umowy !
a dla niektorych z forum: pamietajcie pilka nozna to buisness a nie tylko i wylacznie sentyment , a szacunek owszem.


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7409 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:28

  viper122 napisał:  
To tylko sport wiec wszystko jest mozliwe....i nie mow ze nie.



Wlasnie, to tylko SPORT wiec dlaczego nie mamy sobie wywalczyc miejsca Ekstraklasie w rywalizacji czytso SPORTOWEJ, na boisku tylko przez jakies szemrane fuzje, przenoszenie klubow itp. Mysle ze komu jak komu ale nam juz wystarczy takich "zbawcow". Jezeli ktos mysli, ze teraz bedzie inaczej niz za Bekdasa, Gondora czy Ptaka to jest naiwny jak dziecko. Szanujmy sie kurwa, zaczelismy od zera, pierwszy krok juz za nami, przed nami kolejne, napewno latwo nie bedzie ale damy rade:)


Obrazek jpg wstawiony na forum
iron szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5915 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 20:29
kurde napięcie takie jakby Polska grała finał na Euro


mówiłem Ci,naucz się życ na widok poznaniaka za cegłę chwyc.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005