Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:08
Jak pisze dzisiejszy "Przegląd Sportowy" odżyła koncepcja przejęcia Pogoni przez Zbigniewa Drzymałę, właściciela klubu Dyskobolia z Grodziska Wielkopolskiego. Co z tego wyjdzie – czas pokaże. Więc jednak cos jest na rzeczy...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7370 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:15
terefere kuku


100% PD
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7991 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:17
to zamiast Brazylijczyków, byśmy mieli Słowaków :]


Po życia kres!
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:18
obojętnie kto, bylebym już nigdy nie musiał ogladać mordy Ptaka w Szczecinie, niech zostanie w swojej brazylijskiej piaskownicy do konca zycia


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:23
Dlaczego zakładasz nowy temat skoro jest stary o takim samym tytule, w dodatku założony przez Ciebie?


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:31

  Cycek. napisał:  
Dlaczego zakładasz nowy temat skoro jest stary o takim samym tytule, w dodatku założony przez Ciebie?



wiesz co Cycek? Rozwalaja mnie tacy ludzie jak Ty-nie masz juz czego sie czepiac? Może jeszcze błędów ort? Nie mam czasu jak Ty szperać czy temat który był założony z rok temu nie został usunięty...Najlepiej nie mając nic merytorycznego do napisania czepiać sie takich detali..pozdr


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:36
Mam wyjebane na detale jak ortografia czy ilość twoich założonych tematów. Tylko później czytam jak płaczesz, że twoje tematy są kasowane, a często jest to słuszne - tak jak w tym przypadku. Za tydzień założysz temat - Drzymała jednak nie w Pogoni? Niepotrzebny burdel się robi.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:40

  Cycek. napisał:  
Mam wyjebane na detale jak ortografia czy ilość twoich założonych tematów. Tylko później czytam jak płaczesz, że twoje tematy są kasowane, a często jest to słuszne - tak jak w tym przypadku. Za tydzień założysz temat - Drzymała jednak nie w Pogoni? Niepotrzebny burdel się robi.



nie wiem w czym problem-nie podoba mi sie temat to go ignoruje to chyba logiczne.chyba ze Twoja rola jest w tym by wyłapywac i atakowac ludzi którzy wogole cos piszą..a swoja drogą miło załoze jeszcze ten temat jak Drzymała bedzie na 100% w Pogoni koszetem aresztowanego Antoniego P.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:45
Co do tematu, znowu jakies super nowosci pismakow..Drzymala w wywiadzie bodajze rok temu powiedzial ze nigdy nie zostawi klubu z Grodziska Wlkp, bo wlozyl w niego duzo pieniedzy (stadion,zaplecze) i ma tam swoja fabryke..A malo prawdopodobne zeby mial 2 kluby(zreszta chyba nawet nie moglby miec 2 klubow w tej samej klasie rozgrywkowej).


www.sectorshop.net
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:50

  Czarny napisał:  
Co do tematu, znowu jakies super nowosci pismakow..Drzymala w wywiadzie bodajze rok temu powiedzial ze nigdy nie zostawi klubu z Grodziska Wlkp, bo wlozyl w niego duzo pieniedzy (stadion,zaplecze) i ma tam swoja fabryke..A malo prawdopodobne zeby mial 2 kluby(zreszta chyba nawet nie moglby miec 2 klubow w tej samej klasie rozgrywkowej).



Polska to specyficzny kraj i przewaznie robi sie co innego niz mówi-miały byc obnizane podatki jest odwrotnie,o tanim państwie nie wspominam...a teraz jest tendencja przenoszenia klubów lub ich fuzje...juz głośno sie mówi o przejeciu przez orlen Wisły ale z Krakowa


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7704 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 10:54
osobiscie w to nie wierze i nawet nie wiem czy bym chcial! najlepszym rozwiazaniem dla Pogoni byloby wykupienie akcji przez miasto+szczecinskich biznesmenow i oparcie klubu na polakach i ludziach z regionu! a nie zeby Celeban w kazdym wywiadzie plakal ze chce odejsc z klubu Bugaj nie mogl sie skontaktowac z nikim z zarzadu itp. Jak w takim klubie ma byc dobrze? A z Drzymala jak ktos wyzejwspomnial wymienimy brazylie na slowacje


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 12:26
Przynajmniej byśmy mieli wygodne ... foteliki na stadionie.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 12:29
Jezli do tego dojdzie to idealnie bedzie pasowac powiedzenie " Zamienil stryjek siekierke na kijek"


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 12:35

  Cinek457 napisał:  
to zamiast Brazylijczyków, byśmy mieli Słowaków :]



I rzeźników z Mołdawii :D


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 13:40
Zapewne kolejna dawka extra newsów, szkoda że nieprawdziwych...

Każdy lepszy od Ptaszka, którego życiowym przeznaczeniem jest prowadzenie Centrum Treningowego w Brazylii - zajebiście przy tym profesjonalnego - i fundowanie tutejszym slumsom z Rio de Janeiro i okolic, wycieczek do Polski i z powrotem (najczęściej półrocznych).

A z drugiej strony, nie przesadzajmy, Drzymała nie robi z Groclinu przytułku dla uchodźców ze Słowacji i Mołdawii - do zezowatego mu jeszcze daleko...


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7715 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 13:56

  Mietow napisał:  
Każdy lepszy od Ptaszka...



a ja bym tak do tematu nie podchodził, bo wcześniej było "Każdy lepszy od Gondora", a jeszcze wcześniej "Każdy lepszy od Bekdasa"...
jak widać zawsze może być gorzej.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 14:01

  Helmut napisał:  

  Mietow napisał:  
Każdy lepszy od Ptaszka...



a ja bym tak do tematu nie podchodził, bo wcześniej było "Każdy lepszy od Gondora", a jeszcze wcześniej "Każdy lepszy od Bekdasa"...
jak widać zawsze może być gorzej.



może i masz rację. W każdym bądź razie to wynik irytacji, tego co wydziwia Ptak z tym klubem...

Chciałbym żeby było tu kiedyś normalnie, by miejsce zespołu było zawsze w Szczecinie i co rundę nie powracał temat Gutowa, by właścicielem była osoba kompetentna i posiadająca choć trochę oleju w głowie, by barwy i tradycja naszego MKS-u były szanowane, by skończyły się czasy, kiedy to zarząd jest marionetką w rękach biznesmena spod Rzgowa...

Rozmarzyłem się :)


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6490 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni-temat powraca - 28/12/2006 15:39

  Mietow napisał:  

  Helmut napisał:  

  Mietow napisał:  
Każdy lepszy od Ptaszka...



a ja bym tak do tematu nie podchodził, bo wcześniej było "Każdy lepszy od Gondora", a jeszcze wcześniej "Każdy lepszy od Bekdasa"...
jak widać zawsze może być gorzej.



może i masz rację. W każdym bądź razie to wynik irytacji, tego co wydziwia Ptak z tym klubem...

Chciałbym żeby było tu kiedyś normalnie, by miejsce zespołu było zawsze w Szczecinie i co rundę nie powracał temat Gutowa, by właścicielem była osoba kompetentna i posiadająca choć trochę oleju w głowie, by barwy i tradycja naszego MKS-u były szanowane, by skończyły się czasy, kiedy to zarząd jest marionetką w rękach biznesmena spod Rzgowa...

Rozmarzyłem się :)



czekamy na to wizje ;) osobiscie mysle ze bylo by lepiej jakby sie zmienil wlasciciel , ale co mozemy zrobic , a jak bedziemy znow narzekac tym razem na nowego ? Moge narzekac ,ale zeby nie bylo pataszka bo ta szkolka w Brazyli i baza szkoleniowa w Gutowie....


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/12/2006 09:28

  Helmut napisał:  

  Mietow napisał:  
Każdy lepszy od Ptaszka...



a ja bym tak do tematu nie podchodził, bo wcześniej było "Każdy lepszy od Gondora", a jeszcze wcześniej "Każdy lepszy od Bekdasa"...
jak widać zawsze może być gorzej.



dokladnie tak jak mowisz. czemu tylko to spotyka tylko(w innych miastach nie ma problemow kielce,poznan) nas troche tez jest dziwne ze jest 3 sponsorow z mniejsza lub wieksza kasa i nikt z jebanym miastem niemoze sie dogadac-to tez daje do myslenia.


Fanatycy ze stolicy
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7370 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 30/12/2006 10:23

  mks78 napisał:  

  Helmut napisał:  

  Mietow napisał:  
Każdy lepszy od Ptaszka...



a ja bym tak do tematu nie podchodził, bo wcześniej było "Każdy lepszy od Gondora", a jeszcze wcześniej "Każdy lepszy od Bekdasa"...
jak widać zawsze może być gorzej.



dokladnie tak jak mowisz. czemu tylko to spotyka tylko(w innych miastach nie ma problemow kielce,poznan) nas troche tez jest dziwne ze jest 3 sponsorow z mniejsza lub wieksza kasa i nikt z jebanym miastem niemoze sie dogadac-to tez daje do myslenia.



po czesci to ze zaden ze sponsorow nie mogl sie dogadac z miastem lezalo po stronie pieknego maryjana. jestem ciekawy jakby to wygladalo jakby teraz Bekdas przyszedl.


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005