Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7027 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 14:06
Fragment wywiadu z Drzymałą z przed 2 lat :

A może, zamiast inwestować w klub na Ukrainie, przeprowadzić Dyskobolię do dużego miasta? Jak Amicę do Poznania...

- Już w Lechu byłem i więcej tego kroku nie powtórzę. A do Wrocławia, Gdańska lub Łodzi Groclinu nie przeniosę. W Grodzisku jestem u siebie, a to dla mnie olbrzymia wartość. Większa niż sukces za wszelką cenę. To mój klub, mój stadion i mogę tu robić, co chcę. Grać w piłkę albo puszczać latawce.
Nie opuszczę miejsca, w którym się urodziłem i wychowałem, nie zostawię pięknego obiektu, który zbudowałem. Jestem to winien mieszkańcom Grodziska i sobie. A w dużym mieście czułbym presję. Tam każdy oczekiwałby olbrzymich sukcesów, i to najlepiej od razu. Choć oczywiście fuzja Amiki z Lechem to od strony sportowo-marketingowej dobry ruch.

Czyli do zrażenia się do futbolu jeszcze Panu daleko...

- Po porażce zawsze chciałoby się trzasnąć drzwiami. Mija jednak dzień czy dwa i człowiek myśli już o powrocie. To piękne, ale i niebezpieczne. Bo gra bez opamiętania to już hazard. A to zły nałóg.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 14:35
Tylko krowa nie zmienia zdania, a sadze ze mowil to z nadzieja iz kibice Groclinu beda przychodzili na mecze w wiekszej ilosci.


Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 14:58
Dzrymała chce wynieść gdzieś poza Grodzisk. I jest mu już wszystko jedno czy to Szczecin, Wrocław czy inne miasto. Przecież w Grodzisku już nikt nie będzie chodził na mecze jego drużyny. On pewnie ma tego świadomość, dlatego kombinuje jak koń pod góre.Jednak moim zdaniem z tej mąki chleba nie będzie. Drzymała, nie dogada się z miastem w tak poważnej sprawie w ciągu tygodnia.


...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 15:12
poczekajmy do 18 wtedy już chyba będzie wszystko wiadomo i będzie można o tym podyskutować


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 15:17
Fragment wywiadu z Drzymałą:


  Cytat:  
Ja nie mam nic do ukrycia. Wiadomo, co oferuję - miejsce w ekstraklasie, drużynę, a przynajmniej jej trzon, oraz pieniądze z Canal+, czyli około 9 mln zł.



Czyli ze sponsorowania nici. Daje nam de facto standardowy produkt jakim jest miejsce w ekstraklasie + zespół i to wszystko. Można pod tym wywiadem dopisać śmiało "Radzcie sobie sami".


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6691 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 15:39

  eJay napisał:  
Fragment wywiadu z Drzymałą:


  Cytat:  
Ja nie mam nic do ukrycia. Wiadomo, co oferuję - miejsce w ekstraklasie, drużynę, a przynajmniej jej trzon, oraz pieniądze z Canal+, czyli około 9 mln zł.



Czyli ze sponsorowania nici. Daje nam de facto standardowy produkt jakim jest miejsce w ekstraklasie + zespół i to wszystko. Można pod tym wywiadem dopisać śmiało "Radzcie sobie sami".




  Cytat:  
Przypomnę, że Groclin wywalczył w ubiegłym sezonie 3. miejsce w ekstraklasie, nie zaczynalibyśmy więc z pułapu beniaminka.



wiec nie koniecznie..Ale dalej to troche zbyt ogolnikowe, czas na konkrety


Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 16:22
Konkrety beda juz dzis wieczorem, nie moge sie doczekac :)


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 16:32

  Halk napisał:  
Konkrety beda juz dzis wieczorem, nie moge sie doczekac :)



No zobaczymy co z tego wyjdzie, bo Drzymała w Szczecinie do mnie nie przemawia ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
ktoś24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 16:37
.

Ostatnio edytowany przez: ktoś24, 28 czerwca 2008, 23:47 [1 raz(y)]


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 16:39

  Halk napisał:  
Konkrety beda juz dzis wieczorem, nie moge sie doczekac :)



i nie tylko ty...nawet użytkowników zalogowanych więcej niż zwykle.


zch
Kastor.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5855 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 16:47
w sumie oczekiwanie budzi napięcie a jeszcze w środę były baraże o II ligę...trochę się to wszystko za szybko potoczyło.


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 18:40
liczyłem że o tej porze będzie już coś wiadomo


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 18:59

  Cytat:  
To niech władze Szczecina i PZPN będą tak miłe i dadzą nam wzamian miejce Pogonii w II lidze.


Ale ktoś wymyślił :D


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 19:06
czytam te newsy, wyiwady i odnosze wrazenie, ze ta fuzja jest juz i tak praktycznie przyklepana...


N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 19:30
Jak czytam niektóre komentarze na v-ałce, albo 24.pl to aż mnie kurwa sieka, dla jebanych lamusów liczy się tylko ekstraklasa. Chuj, że znów przejdą do nas jakieś buraki, i co taki z nich ma być kapitanem? Mam nadzieje, że w dzisiejszej debacie stowarzyszenia wyjdą z najbardziej rozsądnym rozwiązaniem.
I JESZCZE RAZ NIE DLA FUZJI I EKSTRAKLASY


PS
swiru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5968 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 19:31
Rzecznik prasowy PZPN, Zbigniew Koźmiński przyznał w rozmowie z serwisem SportoweFakty.pl, że futbolowa centrala nie ma pełnego wpływu na poczynania klubów, zwłaszcza związane z różnorakimi fuzjami.
Po nieudanym mariażu ze Śląskiem Wrocław, prezes Groclinu Zbigniew Drzymała zwrócił się w kierunku Szczecina i obecnie właśnie na Pomorzu Zachodnim chciałby ulokować swoje piłkarskie interesy. Rozmowy jednak trwają, co stwarza pewne zamieszanie wokół rozgrywek. - Nie jest to sytuacja komfortowa, ale trzeba zdawać sobie sprawę z faktu, że Polski Związek Piłki Nożnej i przepisy, które regulują jego działania, nie mają pełnego wpływu na kluby. Odkąd działają one bowiem w formie spółek prawa handlowego, to właśnie temu prawu przede wszystkim podlegają. I jeśli prezes klubu zdecyduje np., że zmienia siedzibę spółki, może to zrobić i przepisy związkowe mu nie przeszkodzą - tłumaczy Koźmiński.

Ewentualne przeniesienie Groclinu do Szczecina budzi pewne wątpliwości związane z wymogami licencyjnymi. - Wszelkie terminy na składanie wniosków licencyjnych już minęły. Trudno zatem przewidzieć, jak cała sprawa sie potoczy. Niebawem dojdzie do spotkania prezesa Drzymały z władzami PZPN i wówczas wiele powinno się wyjaśnić - dodał Koźmiński.


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 19:31

  Przema napisał:  
czytam te newsy, wyiwady i odnosze wrazenie, ze ta fuzja jest juz i tak praktycznie przyklepana...



Dokladnie tak jak mowisz, ale chce powiedziec ze Drzymała jest już w Pogoni bo informacje mam z dobrego żródła i otrzymałem ja kilka minut przed 18 :) Tylko sie cieszyc:) Pogoń powraca na piłarskie salony!!:) i walczymy o prymat w Polsce:)!!


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 19:36

  viper122 napisał:  

  Przema napisał:  
czytam te newsy, wyiwady i odnosze wrazenie, ze ta fuzja jest juz i tak praktycznie przyklepana...



Dokladnie tak jak mowisz, ale chce powiedziec ze Drzymała jest już w Pogoni bo informacje mam z dobrego żródła i otrzymałem ja kilka minut przed 18 :) Tylko sie cieszyc:) Pogoń powraca na piłarskie salony!!:) i walczymy o prymat w Polsce:)!!



skąd wiesz?


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 19:37

  johny.o napisał:  

  viper122 napisał:  

  Przema napisał:  
czytam te newsy, wyiwady i odnosze wrazenie, ze ta fuzja jest juz i tak praktycznie przyklepana...



Dokladnie tak jak mowisz, ale chce powiedziec ze Drzymała jest już w Pogoni bo informacje mam z dobrego żródła i otrzymałem ja kilka minut przed 18 :) Tylko sie cieszyc:) Pogoń powraca na piłarskie salony!!:) i walczymy o prymat w Polsce:)!!



skąd wiesz?



mam kolege w Pogoni Walczącej i mi powiedział, a on głupot nie gada:) wiec tylko kwestia czasu jak opublikuja to na portalu:) Ja sie z tego powodu bardzo ciesze:)


viper122
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 19:39
Dokladnie o 17.58 wysłał i wiadomosc na gg ''Drzymała w Pogoni''


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005