Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 21:34

  chrisxx napisał:  

  kingaps napisał:  

  Lanser napisał:  
część osób na forum wypowiadało się za tym aby przyjąć propozycję i grać w ekstraklasie ale większość jest za tym aby pozostac w II lidze....



Jaka większość, może wypowiedziało się na obu forach ze 100 osób.
Jeśli rozmowy potoczą się tak jak chce tego Drzymałą, Gastonomicy, Miasto, to będzie fuzja. Bilety po 30-50 zł (karnety to inna sprawa). Ci co będą chcieli przychodzić to będą a ci co żałują kasy to niech sobie jeżdżą na 4 ligę lub niżej. I wreszcie będzie normalnie

Tak jest w Anglii. Kibice troszkę pokrzyczeli i nic to nie dało. Stadiony pełne, kasa z marketingu klubowego idzie pełną parą. i tego chcę u nas.



Szkoda, że zapomniałeś o poziomie polskiej piłki, rozwalających się stadionach i zarobkach Polaków...
Swoją drogą, jak myślisz, ilu kibiców sukcesu przyjdzie po 2-3 porażkach? Za 50pln wybiorą kino, wyjazd nad morze itp. Inna sprawa, że jeśli pozbędziesz się tych "co jeżdżą na 4 ligę" mecze stracą koloryt i zacznie sie narzekanie Twojej publiki: a czemu nie śpiewają, fali nie ma, baloników... więcej nie przyjdziemy, bo nudno ;)
Drzymała pokazał, że potrafi zarządzać klubem. Jeśli miałby zostać sponsorem byłoby super, ale o kolejnych fuzjach wolałbym nie myśleć...



O jakim kolorycie piszesz ? O jakiej publice i śpiewach, o jakich balonikach i racach?

Nie przyjdzie 200-300. Ale za nich przyjdzie 1000-1500. Porażek nie było w IV lidze a ilu widziałeś kibiców, podobno tych najbardziej fanatycznych i oddanych klubowi.?

Tak będzie czy tego chcesz czy nie. I nie ma znaczenia czy do Pogoni wejdzie Drzymała czy zostaną goli Gastronomicy. Tak się dzieje wszędzie gdzie kasa dochodzi do głosu.
Tak więc protest protestem ale to nie Ty wykładałeś kasę. Decyzje zapadną gdzieś indziej i bez nas.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 21:47

  kingaps napisał:  
ale to nie Ty wykładałeś kasę. Decyzje zapadną gdzieś indziej i bez nas.


Jak to nie ?? Wszyscy kibice którzy chodzili wykładali chociaż częściowo "kasę na bilety". A gdzie ta kasa szła?? Na klub.
Nas nie będzie, ale nas będą reprezentowali tacy jak np. Stowarzyszenie "Portowcy". A oni napewno nie będą chcieli złe dla klubu.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 22:42

  kontiii napisał:  
Mam pytanie skąd nagle pojawiła się taka wielka chęć gastronomików na fuzje?? przecież jeszcze nie dawno była mowa liga po lidze najpierw awans do zreformowanej 2 ligi a później krok po kroczku stopniowe wzrosty kontraktów od np. bosmana PŻM wszystko poukładane a tu nagle…niespodzianka…bez sensu.



Jak to mawia pewien traner "Kasa Misiu , kasa" Nie ma co szukac drugiego dna. Powod jest prosty.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 22:46

  Cytat:  
Wszyscy kibice którzy chodzili wykładali chociaż częściowo "kasę na bilety". A gdzie ta kasa szła?? Na klub.



Chryste o czym wy piszecie, wpływy z biletów były pewnie tak nikłe że nawet za organizację meczu się nie zwracało.


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8039 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 22:59

  kingaps napisał:  

  chrisxx napisał:  

  kingaps napisał:  

  Lanser napisał:  
część osób na forum wypowiadało się za tym aby przyjąć propozycję i grać w ekstraklasie ale większość jest za tym aby pozostac w II lidze....



Jaka większość, może wypowiedziało się na obu forach ze 100 osób.
Jeśli rozmowy potoczą się tak jak chce tego Drzymałą, Gastonomicy, Miasto, to będzie fuzja. Bilety po 30-50 zł (karnety to inna sprawa). Ci co będą chcieli przychodzić to będą a ci co żałują kasy to niech sobie jeżdżą na 4 ligę lub niżej. I wreszcie będzie normalnie

Tak jest w Anglii. Kibice troszkę pokrzyczeli i nic to nie dało. Stadiony pełne, kasa z marketingu klubowego idzie pełną parą. i tego chcę u nas.



Szkoda, że zapomniałeś o poziomie polskiej piłki, rozwalających się stadionach i zarobkach Polaków...
Swoją drogą, jak myślisz, ilu kibiców sukcesu przyjdzie po 2-3 porażkach? Za 50pln wybiorą kino, wyjazd nad morze itp. Inna sprawa, że jeśli pozbędziesz się tych "co jeżdżą na 4 ligę" mecze stracą koloryt i zacznie sie narzekanie Twojej publiki: a czemu nie śpiewają, fali nie ma, baloników... więcej nie przyjdziemy, bo nudno ;)
Drzymała pokazał, że potrafi zarządzać klubem. Jeśli miałby zostać sponsorem byłoby super, ale o kolejnych fuzjach wolałbym nie myśleć...



O jakim kolorycie piszesz ? O jakiej publice i śpiewach, o jakich balonikach i racach?

Nie przyjdzie 200-300. Ale za nich przyjdzie 1000-1500. Porażek nie było w IV lidze a ilu widziałeś kibiców, podobno tych najbardziej fanatycznych i oddanych klubowi.?

Tak będzie czy tego chcesz czy nie. I nie ma znaczenia czy do Pogoni wejdzie Drzymała czy zostaną goli Gastronomicy. Tak się dzieje wszędzie gdzie kasa dochodzi do głosu.
Tak więc protest protestem ale to nie Ty wykładałeś kasę. Decyzje zapadną gdzieś indziej i bez nas.



Z całym szacunkiem, ale czytając Twoją wizję klubu tzn. bilety po 30-50, wymiana kibiców na lepszych czyt. bogatszych, przychodzi mi na myśl tylko jedna osoba... Mariusz Walter.
Sam sobie odpowiedz czy takie działania przynoszą skutek...


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 23:18

  kontiii napisał:  
Mam pytanie skąd nagle pojawiła się taka wielka chęć gastronomików na fuzje?? przecież jeszcze nie dawno była mowa liga po lidze najpierw awans do zreformowanej 2 ligi a później krok po kroczku stopniowe wzrosty kontraktów od np. bosmana PŻM wszystko poukładane a tu nagle…niespodzianka…bez sensu.



Poprostu propozycja Drzymały jest dosyć kusząca , o to się tutaj rozchodzi. Jeżeli w tej propozycji nie ma żadnego haczyka, to może być dla nas naprawdę ogromna szansa, z której głupotą byłoby nie skorzystać.


Against modern wszystko!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 23:24
To nie jest moja wizja, to rzeczywistość. Wizję to miał Martin Luter King. A ja jestem tylko kinaps


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7739 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 23:30
hehe jeszcze niedawno byla kasa ale coz raz jest a raz jej nie ma...no własnie jesli nie ma haczyka...juz raz niby mialo nibyc i co i wszyscy wiemy...zobaczymy co jutro sie wydarzy:)


POGOŃ SZCZECIN MKS
mihalek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6211 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 00:00
Bedzie kiła troche jak beda grac u nas sami z Grodziska a zaden od nas chłopak. Poza tym ta liga moze byc nawet ciekawsza od tej Ekstraklasy w ktorej cuda na kiju sie dzieja i sami nie wiedza kto bedzie gral w przyszlym sezonie i na jakich zasadach. A nie lepiej nawet pobyc w tej lidze nawet rok dluzej, gdyby nie awansowali np. Spasc nei spadniemy tak czy siak tak mysle


MKS !
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 00:09

  mihalek napisał:  
Bedzie kiła troche jak beda grac u nas sami z Grodziska a zaden od nas chłopak. Poza tym ta liga moze byc nawet ciekawsza od tej Ekstraklasy w ktorej cuda na kiju sie dzieja i sami nie wiedza kto bedzie gral w przyszlym sezonie i na jakich zasadach. A nie lepiej nawet pobyc w tej lidze nawet rok dluzej, gdyby nie awansowali np. Spasc nei spadniemy tak czy siak tak mysle



Już odchodząc od fuzji,właśnie naszych chłopaków najbardziej szkoda,to oni walczyli o ratowanie klubu,a teraz jakieś buractwo ma zająć ich miejsce.Ropiejko,Rydzak czy Wójcik to oni dali nam szanse na lepszą przyszłość.Bez jaj,Ja się z tym nie pogodze.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 07:33
Ropiejko ma papiery na gre i kto wie, byc moze sprawdzilby sie w ekstraklasie. Pewnie trzebaby go powoli wprowadzac, ale ten chlopak byl najlepszy na boisku w srode. Lepszy niz starzy I ligowi wyjazdacze.

Ostatnio edytowany przez: Rauliki, 23 czerwca 2008, 07:41 [1 raz(y)]


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 09:35
Wie ktos mzoe o ktorej to spotkanie Drzymaly z kibicami ?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 09:57
Przeczytajcie -> http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34943,5337970,Stroje_beda_w_barwach_Pogoni.html

Drzymala nie chce nawet pakietu wiekszosciowego w Pogoni? Jesli miasto i "inni szczecinianie" mieliby 51% akcji to ja bylbym nawet za.


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 10:34

  szpadel napisał:  

  mihalek napisał:  
Bedzie kiła troche jak beda grac u nas sami z Grodziska a zaden od nas chłopak. Poza tym ta liga moze byc nawet ciekawsza od tej Ekstraklasy w ktorej cuda na kiju sie dzieja i sami nie wiedza kto bedzie gral w przyszlym sezonie i na jakich zasadach. A nie lepiej nawet pobyc w tej lidze nawet rok dluzej, gdyby nie awansowali np. Spasc nei spadniemy tak czy siak tak mysle



Już odchodząc od fuzji,właśnie naszych chłopaków najbardziej szkoda,to oni walczyli o ratowanie klubu,a teraz jakieś buractwo ma zająć ich miejsce.Ropiejko,Rydzak czy Wójcik to oni dali nam szanse na lepszą przyszłość.Bez jaj,Ja się z tym nie pogodze.



Prawda jest taka że , może trochę nie odpowiednio to zabrzmi ale jak na swoje umiejętności i tak nie raz większość tych chłopaków miała problemy z profesjonalnym i ambitnym podejściem do gry , z paroma wyjątkami oczywiście . Przy budowie nowego zespołu wziąść najzdolniejszych młodych ( Ropiejko , Rydzak i może Wójcik ) a reszte młodzików powypożyczać po niższych ligach , starszym natomiast podziękować .
Co do Drzymały , dziś wszystkiego się dowiemy jednakże gdyby udało się go namówić do sponsorowania to byłoby wyśmienicie , bo to prawdziwy profesjonalista co pokazały lata jego obencości w futbolu . Wprawdzie odchodzi z Grodziska bo ma ambicje ale nie pozostawia tam spalonej ziemi tak jak zrobił to Antoni P. w Piotrkowie . Osobiście niezbyt przychylnie patrzę na fuzje ale na samego Drzymałe jak najbardziej . Tylko żeby miasto znowu nie wplątało się w jakieś bagno z obiecanymi terenami ;)


iron szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5915 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 10:43
Panowie można zagłosowac:

http://www.proca.pl/pokaz/1492/pogon_szczecin_z_zbigniewem_drzymala


mówiłem Ci,naucz się życ na widok poznaniaka za cegłę chwyc.....
ktoś24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 11:26
.

Ostatnio edytowany przez: ktoś24, 23 czerwca 2008, 11:32 [1 raz(y)]


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 11:34
Drzymale chodzi o kase i nie chce jej stracić dlatego próbuje sprzedać groclin, jak samo świadczył powoli będzie sprzedawał swoje akcje w Pogoni jeśli dojdzie do połączenia z grodziskiem. Powiedział też że nie ma zamiaru sprzedawać wszystkich ale jednak widać nie zależy mu tak bardzo jak kiedyś, po za tym myśli że to miasto Szczecin będzie te udziały wykupywać od niego.


zch
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 13:30
czytając wywiad z Drzymałą wnioskuje że to tylko formalność. Choć wiadomo jak to jest w Polsce,przykład wrocławki pokazał żę jak nie będzie ostatecznego podpisania dokumentów wszystko należy traktować powściągliwie. Zakładając temat ponad dwa lata temu musze sie pochwalić że niejako byłem inicjatorem ściągniecia Drzymały do Szczecina ;) czy to dobry krok-czas pokaże...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7713 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 13:39

  anathema napisał:  
czytając wywiad z Drzymałą wnioskuje że to tylko formalność. Choć wiadomo jak to jest w Polsce,przykład wrocławki pokazał żę jak nie będzie ostatecznego podpisania dokumentów wszystko należy traktować powściągliwie. Zakładając temat ponad dwa lata temu musze sie pochwalić że niejako byłem inicjatorem ściągniecia Drzymały do Szczecina ;) czy to dobry krok-czas pokaże...



Jeszcze nie zadna formalnosc, nie byl bym tutaj takim optymista. Najwazniejsze spotkania sa dzisiaj od 17.00...

Drzymala moze sobie wchodzic jako sponsor II ligowej druzyny...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 23/06/2008 13:56
MM Szczecin


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005