Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 14:22

  lub_czasopisma napisał:  
bądz cierpliwy wszystko się już niedługo wyjaśni



Najlepiej do jutra wstrzymać się z rozkminianiem co będzie, czego nie będzie ;)


PS !
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 15:01
http://www.goool.pl/main.php?id=13019

Coś takiego wlaśnie wyczytalem


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 16:08
O KURCZE! MINELO KILKA DNI I JESTESMY W EKSTRAKLASIE.. CZ TO DOBRZE? SMIE WATPIC...

Ostatnio edytowany przez: Halk, 22 czerwca 2008, 16:17 [1 raz(y)]


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 16:25

  szpadel napisał:  
http://www.goool.pl/main.php?id=13019

Coś takiego wlaśnie wyczytalem



Wspominają tam o akceptacji środowiska kibiców - jakoś mi się w to wierzyć nie chce. Każdy pisał anty-fuzja, a teraz co Ekstraklasa?
Czekamy na oficjalne stanowisko, takie serwisy piszą newsy aby pisać. Choć w każdym z nich jest zawsze trochę prawdy.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 16:28
część osób na forum wypowiadało się za tym aby przyjąć propozycję i grać w ekstraklasie ale większość jest za tym aby pozostac w II lidze...miło by było znowu wrócić na salony ale moim zdaniem nie w ten sposób.


zch
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 18:13

  Lanser napisał:  
część osób na forum wypowiadało się za tym aby przyjąć propozycję i grać w ekstraklasie ale większość jest za tym aby pozostac w II lidze....



Jaka większość, może wypowiedziało się na obu forach ze 100 osób.
Jeśli rozmowy potoczą się tak jak chce tego Drzymałą, Gastonomicy, Miasto, to będzie fuzja. Bilety po 30-50 zł (karnety to inna sprawa). Ci co będą chcieli przychodzić to będą a ci co żałują kasy to niech sobie jeżdżą na 4 ligę lub niżej. I wreszcie będzie normalnie

Tak jest w Anglii. Kibice troszkę pokrzyczeli i nic to nie dało. Stadiony pełne, kasa z marketingu klubowego idzie pełną parą. i tego chcę u nas.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 18:26

  kingaps napisał:  

  Lanser napisał:  
część osób na forum wypowiadało się za tym aby przyjąć propozycję i grać w ekstraklasie ale większość jest za tym aby pozostac w II lidze....



Jaka większość, może wypowiedziało się na obu forach ze 100 osób.
Jeśli rozmowy potoczą się tak jak chce tego Drzymałą, Gastonomicy, Miasto, to będzie fuzja. Bilety po 30-50 zł (karnety to inna sprawa). Ci co będą chcieli przychodzić to będą a ci co żałują kasy to niech sobie jeżdżą na 4 ligę lub niżej. I wreszcie będzie normalnie

Tak jest w Anglii. Kibice troszkę pokrzyczeli i nic to nie dało. Stadiony pełne, kasa z marketingu klubowego idzie pełną parą. i tego chcę u nas.



To czemu to piszesz na forum Pogoni? Skoro jesteś kibicem ''wielkiej piłki'' czym tam Orange Ekstraklasy, chcesz kibicować Groclinowi albo innym miksom na Twardowskiego, to idz sobie na forum Orange, czy czegoś takiego i tam się wypowiadaj.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 18:27
.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 18:31
popieram. wole Pogoń szczecińską nawet za 5 lat w ekstraklasie niż tą groclinowską teraz.


zch
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 19:03

  kingaps napisał:  

  Lanser napisał:  
część osób na forum wypowiadało się za tym aby przyjąć propozycję i grać w ekstraklasie ale większość jest za tym aby pozostac w II lidze....



Jaka większość, może wypowiedziało się na obu forach ze 100 osób.
Jeśli rozmowy potoczą się tak jak chce tego Drzymałą, Gastonomicy, Miasto, to będzie fuzja. Bilety po 30-50 zł (karnety to inna sprawa). Ci co będą chcieli przychodzić to będą a ci co żałują kasy to niech sobie jeżdżą na 4 ligę lub niżej. I wreszcie będzie normalnie

Tak jest w Anglii. Kibice troszkę pokrzyczeli i nic to nie dało. Stadiony pełne, kasa z marketingu klubowego idzie pełną parą. i tego chcę u nas.


a ja nie... :D i co w związku z tym ??


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8039 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 19:40

  kingaps napisał:  

  Lanser napisał:  
część osób na forum wypowiadało się za tym aby przyjąć propozycję i grać w ekstraklasie ale większość jest za tym aby pozostac w II lidze....



Jaka większość, może wypowiedziało się na obu forach ze 100 osób.
Jeśli rozmowy potoczą się tak jak chce tego Drzymałą, Gastonomicy, Miasto, to będzie fuzja. Bilety po 30-50 zł (karnety to inna sprawa). Ci co będą chcieli przychodzić to będą a ci co żałują kasy to niech sobie jeżdżą na 4 ligę lub niżej. I wreszcie będzie normalnie

Tak jest w Anglii. Kibice troszkę pokrzyczeli i nic to nie dało. Stadiony pełne, kasa z marketingu klubowego idzie pełną parą. i tego chcę u nas.



Szkoda, że zapomniałeś o poziomie polskiej piłki, rozwalających się stadionach i zarobkach Polaków...
Swoją drogą, jak myślisz, ilu kibiców sukcesu przyjdzie po 2-3 porażkach? Za 50pln wybiorą kino, wyjazd nad morze itp. Inna sprawa, że jeśli pozbędziesz się tych "co jeżdżą na 4 ligę" mecze stracą koloryt i zacznie sie narzekanie Twojej publiki: a czemu nie śpiewają, fali nie ma, baloników... więcej nie przyjdziemy, bo nudno ;)
Drzymała pokazał, że potrafi zarządzać klubem. Jeśli miałby zostać sponsorem byłoby super, ale o kolejnych fuzjach wolałbym nie myśleć...


iron szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5915 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 19:45
chyba już wszystko przesądzone:

http://www.dyskobolia.org/index.php?function=show_all&no=1389


mówiłem Ci,naucz się życ na widok poznaniaka za cegłę chwyc.....
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 19:52
chuj z działaczami Portowcy jesteśmy z wami...
Pogoń to My


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 20:01
Ja mysle ze spotkanie z kibicami to pic na wode. Wedlug mnie wszystko juz jest zalatwione.

Jedyna sluszna droga Pogoń II-go ligowa !!!!


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 20:11

  iron szczecin napisał:  
chyba już wszystko przesądzone:

http://www.dyskobolia.org/index.php?function=show_all&no=1389



ten sam tekst pojawił się w innym linku podanym wcześniej przez kogoś a strona dyskobolii poprostu tą wiadomość jak podała na końcu ... ściągneła z goool.pl


zch
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7475 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 20:28

  ostry napisał:  
Ja mysle ze spotkanie z kibicami to pic na wode. Wedlug mnie wszystko juz jest zalatwione.

Jedyna sluszna droga Pogoń II-go ligowa !!!!



cytat z tego artykuly:
Dla Drzymały decyzja PZPN była jednak równie ważna jak decyzja szczecińskich kibiców, których przyzwolenie na fuzję ostatecznie uzyskał. Nie bez znaczenia jest również deklaracja pomocy władz miasta.

a jutrzejsze spotkanie z kibicami to nie pic na wode, uwierz mi...
a jak zapytasz skad wiem, to sie domysl!

P.S.
stanowczo nie potwierdzam takich informacji, ze jest jakies przyzwolenie na dziś na fuzję


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7739 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 20:39
Mam pytanie skąd nagle pojawiła się taka wielka chęć gastronomików na fuzje?? przecież jeszcze nie dawno była mowa liga po lidze najpierw awans do zreformowanej 2 ligi a później krok po kroczku stopniowe wzrosty kontraktów od np. bosmana PŻM wszystko poukładane a tu nagle…niespodzianka…bez sensu.


POGOŃ SZCZECIN MKS
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 20:41
poprostu Drzymała przyszedł i złożył propozycję stąd tyle szumu.


zch
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 20:47
Zobaczycie że nic z tego nie będzie i zostanie tak jak powinno...II liga


zch
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 20:58
wyglada na to, że wszystko już przesądzone


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005