Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 01:34
Ostatnio wartość spółki Drzymały spadła z 700 mln do 80, w dodatku firma ma 50 mln długu a Zbigniew Drzymała musi przeprowadzić restrukturyzację swojej firmy. Zresztą sam zapowiedział, że chce tylko 20-30 % akcji w klubie <= to podobno jest potwierdzone.Co raz mniej podoba mi się ten pomysł z Drzymałą.Myślę,że on chce nam opchnąć ten bałagan i zwiać.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 02:06

  szpadel napisał:  
Ostatnio wartość spółki Drzymały spadła z 700 mln do 80, w dodatku firma ma 50 mln długu a Zbigniew Drzymała musi przeprowadzić restrukturyzację swojej firmy. Zresztą sam zapowiedział, że chce tylko 20-30 % akcji w klubie <= to podobno jest potwierdzone.Co raz mniej podoba mi się ten pomysł z Drzymałą.Myślę,że on chce nam opchnąć ten bałagan i zwiać.



http://biznes.onet.pl/0,1492731,komentarze.html <=CAŁA PRAWDA O GROCLINIE !!!


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
-PaveL-
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 03:06

  szpadel napisał:  
Ostatnio wartość spółki Drzymały spadła z 700 mln do 80, w dodatku firma ma 50 mln długu a Zbigniew Drzymała musi przeprowadzić restrukturyzację swojej firmy. Zresztą sam zapowiedział, że chce tylko 20-30 % akcji w klubie <= to podobno jest potwierdzone.Co raz mniej podoba mi się ten pomysł z Drzymałą.Myślę,że on chce nam opchnąć ten bałagan i zwiać.



To już nie jest ten Drzymała poważny sponsor i prezes piłkarski, tylko Drzymała przedsiębiorca, który chodzi ze swoją ofertą od miasta do miasta tam gdzie jest popyt na ekstraklasę, chcąc zminimalizować straty związane z płlkarskim hobby. Jego firma kuleje, chyba nawet do 100 najbogatszych Polaków się nie zalicza, to i zabawę w wielką piłkę musi sobie odpuścić. Ale widać nie wszyscy zdają sobie sprawę z jego zamiarów i grzeją się na myśl o ekstraklasie, fuzj i całym tym gównie. Już to przerabialiśmy i nie ma sensu ryzykować tego co mamy. Może z piłkarskiego punktu widzenia mamy niewiele, ale jesteśmy na dobrej drodze aby spokojnie małymi krokami zbudować normalny klub i odzyskać szacunek utracony za ptaka. Wciskanie sie do ekstraklasy poprzez jakieś fuzje czy inne pozapiłkarske gierki na pewno nam w tym nie pomoże...


To nasza desperacja powoduje, że nasi wrogowie muszą się z nami liczyć.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7284 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 07:59

  kingaps napisał:  
nie więcej niż 500-700 tyś a i to nie na 100%



Miesięcznie wyjdzie zapewne około 300-350 tysięcy złotych. Pamiętajmy o kontraktach, które w IV lidze nie są wysokie (taki Biliński czy Parzy nie zarabiają kokosów). Dochodzą do tego pensje innych pracowników, koszty związane ze sprzętem, renowacją boiska itd. W skali roki wyjdzie grubo ponad 3 miliony złotych. Już przed sezonem mówiło się, że budżet Pogoni wyniesie ponad 2 miliony, myślę, że w tym roku mogli go przekroczyć.

Z tego co widzę, to Drzymała dostał ostatnio po dupie od życia (prawie jak Kulczyk:)) i akcje jego firmy spadły. Szkoda, że miasto tego nie bierze pod uwagę.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6154 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 10:15
Ja bym był za tym żeby Pogoń grała w II lidze o awans, a jak Drzymała chce sponsorować to niech sponsoruje, ale nie może być osobą decydującą o losie Pogoni.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5933 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 11:01

  Janek80 napisał:  
Ja bym był za tym żeby Pogoń grała w II lidze o awans, a jak Drzymała chce sponsorować to niech sponsoruje, ale nie może być osobą decydującą o losie Pogoni.



spokojnie, mówiłeś to już conajmniej 5 razy


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 11:58

  nowa od nowa napisał:  

  Arathorn napisał:  

  miau ! napisał:  

  eJay napisał:  

  miau ! napisał:  

  eJay napisał:  
Ale przecież było wiadome od dawna, że gastronomicy są tylko na jeden sezon, góra dwa. To nie są bogacze, tylko tymczasowi pasjonaci. Chwała im, że wyratowali klub i wyłożyli kase na awans.



Podejrzewam, że ja sam kupując bilety po 11 zł dałem więcej kasy niż gastronomicy. ;)




To raczej źle myślisz. Utrzymanie klubu sporo kosztuje. Nie wspominam specjalnie o transferach, bo szału nie było, a pewnie taki Ropiejko przyszedł za zestaw piłek i wapna do rysowania linii. Niewątpliwie kilka milionów gastronomicy wyłożyli.



1 miejsce


Oj widać chłopie, że kompletnie nie masz pojęcia ile kosztuje funkcjonowanie takiego klubu. ;]



no właśnie..ile?



Pogoni na pewno więcej niż każdego przeciętnego IV ligowego klubu. Trzeba też doliczyć to, że Pogoń grała bardzo często u siebie.
Na pewno wpływy za same bilety (które nota bene były raczej niskie - pamiętajcie ilu ludzi chodziło na mecze) nie starczyły by nawet w połowie na funkcjonowanie klubu.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 12:07

  Arathorn napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Arathorn napisał:  

  miau ! napisał:  

  eJay napisał:  

  miau ! napisał:  

  eJay napisał:  
Ale przecież było wiadome od dawna, że gastronomicy są tylko na jeden sezon, góra dwa. To nie są bogacze, tylko tymczasowi pasjonaci. Chwała im, że wyratowali klub i wyłożyli kase na awans.



Podejrzewam, że ja sam kupując bilety po 11 zł dałem więcej kasy niż gastronomicy. ;)




To raczej źle myślisz. Utrzymanie klubu sporo kosztuje. Nie wspominam specjalnie o transferach, bo szału nie było, a pewnie taki Ropiejko przyszedł za zestaw piłek i wapna do rysowania linii. Niewątpliwie kilka milionów gastronomicy wyłożyli.



1 miejsce


Oj widać chłopie, że kompletnie nie masz pojęcia ile kosztuje funkcjonowanie takiego klubu. ;]



no właśnie..ile?



Pogoni na pewno więcej niż każdego przeciętnego IV ligowego klubu. Trzeba też doliczyć to, że Pogoń grała bardzo często u siebie.
Na pewno wpływy za same bilety (które nota bene były raczej niskie - pamiętajcie ilu ludzi chodziło na mecze) nie starczyły by nawet w połowie na funkcjonowanie klubu.



Nawet nie przecietnego czwartoligowca. Budzet Pogoni byl o wiele wiekszy niz najbogatszego 3- ligowca.W 3 lidze zaden zespol nie zblizyl sie do granicy 2 milionow zl , a i chyba 1,5 miliona nikt nie mial , ale za to glowy nie dam. A o wplywach z biletow nawet nie ma co wspominac , bo one pewne ledwo starczyly na opacenie organizacji spotkan u siebie. W przyszlym sezonie jedynie Zaglebie bedzie dysponowalo podobnymi warunkami do nas a i sklad ciekawy chyba beda mieli bo prawie caly sezon ogrywali zespol w ME i pod koniec sezonu w Ekstraklasie wiedzac , gdzie zagraja.
Edit: Przypomnialem sobie o Lecznej. Gornik mial spory budzet w 3 lidze , ale ich historie chyba kazdy zna i wie dlaczego grali w 3 lidze.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 12:28

  Arathorn napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Arathorn napisał:  

  miau ! napisał:  

  eJay napisał:  

  miau ! napisał:  

  eJay napisał:  
Ale przecież było wiadome od dawna, że gastronomicy są tylko na jeden sezon, góra dwa. To nie są bogacze, tylko tymczasowi pasjonaci. Chwała im, że wyratowali klub i wyłożyli kase na awans.



Podejrzewam, że ja sam kupując bilety po 11 zł dałem więcej kasy niż gastronomicy. ;)




To raczej źle myślisz. Utrzymanie klubu sporo kosztuje. Nie wspominam specjalnie o transferach, bo szału nie było, a pewnie taki Ropiejko przyszedł za zestaw piłek i wapna do rysowania linii. Niewątpliwie kilka milionów gastronomicy wyłożyli.



1 miejsce


Oj widać chłopie, że kompletnie nie masz pojęcia ile kosztuje funkcjonowanie takiego klubu. ;]



no właśnie..ile?



Pogoni na pewno więcej niż każdego przeciętnego IV ligowego klubu. Trzeba też doliczyć to, że Pogoń grała bardzo często u siebie.
Na pewno wpływy za same bilety (które nota bene były raczej niskie - pamiętajcie ilu ludzi chodziło na mecze) nie starczyły by nawet w połowie na funkcjonowanie klubu.



Wpływy z biletów poza 3-4 meczami nie zwracały nawet kosztów organizacji meczu...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 18:20

  szpadel napisał:  

  szpadel napisał:  
Ostatnio wartość spółki Drzymały spadła z 700 mln do 80, w dodatku firma ma 50 mln długu a Zbigniew Drzymała musi przeprowadzić restrukturyzację swojej firmy. Zresztą sam zapowiedział, że chce tylko 20-30 % akcji w klubie <= to podobno jest potwierdzone.Co raz mniej podoba mi się ten pomysł z Drzymałą.Myślę,że on chce nam opchnąć ten bałagan i zwiać.



http://biznes.onet.pl/0,1492731,komentarze.html <=CAŁA PRAWDA O GROCLINIE !!!



Musze powiedziec, ze informacje czerpiesz z zajebistego zrodla informacji, nie ma to jak komentarze na onecie :D


kaloryfer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6229 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 18:35

  Przema napisał:  

  szpadel napisał:  

  szpadel napisał:  
Ostatnio wartość spółki Drzymały spadła z 700 mln do 80, w dodatku firma ma 50 mln długu a Zbigniew Drzymała musi przeprowadzić restrukturyzację swojej firmy. Zresztą sam zapowiedział, że chce tylko 20-30 % akcji w klubie <= to podobno jest potwierdzone.Co raz mniej podoba mi się ten pomysł z Drzymałą.Myślę,że on chce nam opchnąć ten bałagan i zwiać.



http://biznes.onet.pl/0,1492731,komentarze.html <=CAŁA PRAWDA O GROCLINIE !!!



Musze powiedziec, ze informacje czerpiesz z zajebistego zrodla informacji, nie ma to jak komentarze na onecie :D



Może powiesz,że wszystko jest wyssane z palca.Skoro taki Drzymała dobry,to czemu zrezygnowali z niego we Wrocławiu.


szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 18:38

  Przema napisał:  

  szpadel napisał:  

  szpadel napisał:  
Ostatnio wartość spółki Drzymały spadła z 700 mln do 80, w dodatku firma ma 50 mln długu a Zbigniew Drzymała musi przeprowadzić restrukturyzację swojej firmy. Zresztą sam zapowiedział, że chce tylko 20-30 % akcji w klubie <= to podobno jest potwierdzone.Co raz mniej podoba mi się ten pomysł z Drzymałą.Myślę,że on chce nam opchnąć ten bałagan i zwiać.



http://biznes.onet.pl/0,1492731,komentarze.html <=CAŁA PRAWDA O GROCLINIE !!!



Musze powiedziec, ze informacje czerpiesz z zajebistego zrodla informacji, nie ma to jak komentarze na onecie :D



Najlepiej wszystko zwalić na żydów.W każdej plotce jest ziarenko prawdy.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 21/06/2008 20:35
edit.

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 21 czerwca 2008, 22:56 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 00:11

  szpadel napisał:  

  Przema napisał:  

  szpadel napisał:  

  szpadel napisał:  
Ostatnio wartość spółki Drzymały spadła z 700 mln do 80, w dodatku firma ma 50 mln długu a Zbigniew Drzymała musi przeprowadzić restrukturyzację swojej firmy. Zresztą sam zapowiedział, że chce tylko 20-30 % akcji w klubie <= to podobno jest potwierdzone.Co raz mniej podoba mi się ten pomysł z Drzymałą.Myślę,że on chce nam opchnąć ten bałagan i zwiać.



http://biznes.onet.pl/0,1492731,komentarze.html <=CAŁA PRAWDA O GROCLINIE !!!



Musze powiedziec, ze informacje czerpiesz z zajebistego zrodla informacji, nie ma to jak komentarze na onecie :D



Najlepiej wszystko zwalić na żydów.W każdej plotce jest ziarenko prawdy.


No pewnie jest, ale wszystkiego z onetu na powaznie brac nie mozna. Chyba zdajecie sobie z tego sprawe. No chyba ze traktujecie to wybiorczo i wierzycie w to co chcecie wierzyc, a we Wroclawiu to wiecej bylo przyczyn politycznych, po prostu jedna partia bardzo chciala skompromitowac prezydenta miasta wywodzacego sie z innej partii, coz, udalo im sie.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 06:28
1. wejdz http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/inter;groclin;auto;sa,GCN,informacje.html
2. kliknij od debiutu
3. pomysl ;], dalej sadzisz, ze drzymała wciaz sra kasa?
4. link z onetu jest wiadomością z giełdowego dziennika Parkiet, wiesz lepiej niż oni?
5. miejmy nadzieje ze Z.D wyjdzie z dołka, bo widać, że jest pasjonatem futbolu i jest (był) skłonny inwestowac, w przeciwieństwie do większości najbogatszych Polaków

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 22 czerwca 2008, 06:33 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
nick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 11:15
Panowie, a co wy jesteście tacy znawc giełdy! Ktos z Was inwsetuje na giełdzie , że oceniacie czy ktoś ma kase czy nie! zaznaczam, że wartośc giełdowa spólki, a wartość rzeczywista to dwie rówze sprawy. Drzymała ma wielki majatek, tylko jest jedno ale. Ma do zrealizowania krótkoterminowe zobowiązania finansowe i potrzebujekasy na teraz. zysków nie ma bo przenosi spólkę na ukraine i wszystko wklałda w rozwój firmy. To Wszystko.


szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 12:35
Jeśli my się wpakujemy z Drzymałą znowu w to samo co z Ptakiem,to chętnie pogratuluję niektórym co tak ożywczo byli za nim.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 12:53
ale tak naprawdę nie ma znaczenia czy ten cały Drzymała jest bankrutem czy stoi świetnie finansowo, chce zainwestować w 2 ligową Pogoń nie ma problemu, fuzja-nigdy więc bez sensu są wasze rozkminki finansowe zbyszka.
i wstrzymajcie się jeszcze chwilę niedługo się dużo wyjaśni.


Better dead than red!
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 12:56

  lub_czasopisma napisał:  
ale tak naprawdę nie ma znaczenia czy ten cały Drzymała jest bankrutem czy stoi świetnie finansowo, chce zainwestować w 2 ligową Pogoń nie ma problemu, fuzja-nigdy więc bez sensu są wasze rozkminki finansowe zbyszka.
i wstrzymajcie się jeszcze chwilę niedługo się dużo wyjaśni.



W 2-ligową no ok,ale co dalej jak wejdziemy wyżej.On się wycofa po roku i zostaniemy na lodzie.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 22/06/2008 13:02
bądz cierpliwy wszystko się już niedługo wyjaśni


Better dead than red!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005