Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:04

  Cytat:  
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy,



Ptak i Gondor też dawali kaskę.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:07

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


  Cytat:  
Głos kibiców jest jednak najważniejszy, bo od ich wsparcia będzie zależeć przyszłość.

Inne rozwiązania spowodują tylko kolejne podziały i groźbę następnych upadków.
Warto odbudowywać Dumę Pomorza etapami.

Jakub Lisowski



Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** utrzymanie się w lidze...o zasraną pietruszke.
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy, Daje prawdziwą nadzieje na przyszłość to nie...absolutnie...wypad!Po co nam on nie? Kasa z 500 biletów starczy.Niech grają 35 latkowie! Jesteście żałośni! To samo miało się grze brazylijczyków...kogo to KUR** obchodzi kto gra? Ważne żeby był dobry...ale nie! WY chcecie Polskich, Naszych wychowanków!Proszę bardzo niech grają...zobaczymy co ugrają! Zachowujecie się jak dzieci,którym zabrano zabaweczke i stękają! Pogoń nie jest WASZA! Nigdy nie była i nie będzie! Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka!
Tak jak mam w nicku mam was w dupie,wyzywajcie mnie itd, bo ulalala POGOŃ JEST ZAJEBISTA...Pheh...ale pomyślcie ile racji jest w tym co napisałem :)
Dziękuję i pozdrawiam.



Wyjdź i nie wracaj ... Byłeś choć raz na Twardowskiego w IV lidze ?

PS: Też mamy Cię w dupie

Ostatnio edytowany przez: DeeMeN., 20 czerwca 2008, 13:23 [1 raz(y)]


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
dominvip
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8143 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:16
Z całym szacunkiem dla kibiców...sam nim jestem od 18 lat, kiedy to po raz pierwszy po treningu z L. Piaseckim, na mecz wprowadzał nas ŚP. P. Florian Krygier. Czytam wypowiedzi nie tylko te z Pogońonline ale również z innych portali i pytam się dlaczego nie p. Drzymała...? Rok temu przed rozpoczęciem sezonu, słyszałem głosy...4 liga - pełny stadion...I gdzie byli Ci fani, którzy tak obstawali za odrodzeniem się od podstaw. 200, 300,1000...prawidziw i kibice....
Siedział em na trybunie i w przerwie mogłem obliczyc z dokladnością do 2 osób ile tych zagorzałych fanów pojawiło sie na stadionie. Prawda, jest taka, ze chcemy ogladac piłkę na wysokim poziomie. Obecni panowie prezesi to "gołodubcy", przepraszam jezeli kogos urazilem ale taka jest prawda. Szczecin niestety nie ma szczecia do sponsora z prawdziwego zdarzenia...moze to wina miasta i ludzi sprawujacych wladze...ale my zwykli ludzie niestety nie mamy na to wplywu. Dlatego, mowie TAK, i trzymam kciuki, aby juz od tego sezonu obejrzec Ekstraklase w Szczecinie, kolejki przy kasach i pelne trybuny...


Wstaję rano, robię przedziałek i mam fajrant...
ktoś24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:51
.

Ostatnio edytowany przez: ktoś24, 28 czerwca 2008, 23:46 [1 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6834 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:52

  Nh napisał:  
Wiesz, Fabiniak niby ma ponad 190cm i warunki, ale dla mnie jest zbyt drewniany. Najlepszym rozwiązaniem byłby Pesko.




ja cie prosze, ale ty chyba sobie jaja robisz! typ najpierw opierdalał mecze z innymi, a pozniej wszystkich z dupy zajebał twierdząc ze był zastraszany!!! sprzedajnym konfidentom mowie stanowcze NIE!!!
sor modzi za oftopa, ale musialem:P


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:54
[cytat=Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka![/cytat]


a ja wole naszą 500 niż 15 tyś. takich jak ty


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:59

  M_ napisał:  


co za gamon,lepiej grac naszymi juniorami niz jakimis znajduchami typu rocki z Grodziska
Jebac jakies fuzje itp.



zeby grac naszymi juniorami trzeba ich miec, a i owszem, ze sa tylko kto ich przygarnie? Sam mam duzo znajomych, ktorzy sobie poradziliby w Pogoni, a wyjezdzaja do niemiec, francji, Legii, Zaglebia, bo tutaj ich nikt nie chce.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:59
PYTANIE: czy chcemy w Szczecinie ekstraklasy? czy też chcemy szczecińskiej Pogoni w ekstraklasie? Bo widzę, że co niektórzy nie widzą różnicy, a przecież sa to dwie osobne kwestie...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6834 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:03

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


  Cytat:  
Głos kibiców jest jednak najważniejszy, bo od ich wsparcia będzie zależeć przyszłość.

Inne rozwiązania spowodują tylko kolejne podziały i groźbę następnych upadków.
Warto odbudowywać Dumę Pomorza etapami.

Jakub Lisowski



Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** utrzymanie się w lidze...o zasraną pietruszke.
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy, Daje prawdziwą nadzieje na przyszłość to nie...absolutnie...wypad!Po co nam on nie? Kasa z 500 biletów starczy.Niech grają 35 latkowie! Jesteście żałośni! To samo miało się grze brazylijczyków...kogo to KUR** obchodzi kto gra? Ważne żeby był dobry...ale nie! WY chcecie Polskich, Naszych wychowanków!Proszę bardzo niech grają...zobaczymy co ugrają! Zachowujecie się jak dzieci,którym zabrano zabaweczke i stękają! Pogoń nie jest WASZA! Nigdy nie była i nie będzie! Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka!
Tak jak mam w nicku mam was w dupie,wyzywajcie mnie itd, bo ulalala POGOŃ JEST ZAJEBISTA...Pheh...ale pomyślcie ile racji jest w tym co napisałem :)
Dziękuję i pozdrawiam.




po przeczytaniu twoich wypocin jedyne co sie cisnie na klawiature to napisanie ci ze jestes jebanym frajerem! ale nie napisze ci tego:) natomiast napisze ze w dupie byles i gowno widziales, nie masz kurwa pojecia na czym polega prawdziwe kibicowanie i co to znaczy byc prawdziwym kibicem, nie wirtualnym w sieci, albo opierdalającym na dupie słonecznik na krytej! wiadomo ze nie kazdy musi chodzic na każdy mecz na 12 i na kazdym meczu zdzierac gardło, to jest zadanie dla fanatycznych...natomiast co do ciebie. taki typ jak ty nie jest nawet pchłą kibicowską, nawet pyłkiem. jesteś zwykłą jebaną dziwką niczym blachary na baletach lecącą na kazdego frajera co zamacha ci plikiem kapusty. i wlasnie dlatego tacy jak ty nie powinni mieć zadnego prawa głosu!
bez pozdro, bez nara i bez odbioru lamusie!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:14

  TeHaCe napisał:  

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


  Cytat:  
Głos kibiców jest jednak najważniejszy, bo od ich wsparcia będzie zależeć przyszłość.

Inne rozwiązania spowodują tylko kolejne podziały i groźbę następnych upadków.
Warto odbudowywać Dumę Pomorza etapami.

Jakub Lisowski



Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** utrzymanie się w lidze...o zasraną pietruszke.
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy, Daje prawdziwą nadzieje na przyszłość to nie...absolutnie...wypad!Po co nam on nie? Kasa z 500 biletów starczy.Niech grają 35 latkowie! Jesteście żałośni! To samo miało się grze brazylijczyków...kogo to KUR** obchodzi kto gra? Ważne żeby był dobry...ale nie! WY chcecie Polskich, Naszych wychowanków!Proszę bardzo niech grają...zobaczymy co ugrają! Zachowujecie się jak dzieci,którym zabrano zabaweczke i stękają! Pogoń nie jest WASZA! Nigdy nie była i nie będzie! Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka!
Tak jak mam w nicku mam was w dupie,wyzywajcie mnie itd, bo ulalala POGOŃ JEST ZAJEBISTA...Pheh...ale pomyślcie ile racji jest w tym co napisałem :)
Dziękuję i pozdrawiam.




po przeczytaniu twoich wypocin jedyne co sie cisnie na klawiature to napisanie ci ze jestes jebanym frajerem! ale nie napisze ci tego:) natomiast napisze ze w dupie byles i gowno widziales, nie masz kurwa pojecia na czym polega prawdziwe kibicowanie i co to znaczy byc prawdziwym kibicem, nie wirtualnym w sieci, albo opierdalającym na dupie słonecznik na krytej! wiadomo ze nie kazdy musi chodzic na każdy mecz na 12 i na kazdym meczu zdzierac gardło, to jest zadanie dla fanatycznych...natomiast co do ciebie. taki typ jak ty nie jest nawet pchłą kibicowską, nawet pyłkiem. jesteś zwykłą jebaną dziwką niczym blachary na baletach lecącą na kazdego frajera co zamacha ci plikiem kapusty. i wlasnie dlatego tacy jak ty nie powinni mieć zadnego prawa głosu!
bez pozdro, bez nara i bez odbioru lamusie!



1000 % POPARCIA...Nie burakom dla których liczy sie tylko ekstraklasa !. A do niektórych: GDZIEŻEŚCIE BYLI JAK MYŚMY W 4 LIDZE WALCZYLI !!!! A pozatym jeśli dla was POGOŃ SZCZECIN to tylko grajki lepsi czy gorsi,to ja nie mam już nic do powiedzienia.HWD Piknikom !!!


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6715 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:15

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** .



"...wogóle to później będą rozkminiali co i jak.."

z Gdańska jesteś ??



co do tematu to oczywiście JEEEBAC !!


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7575 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:20
nie rozumiem o co tak naprawdę niektórzy toczą tu spory ?
chcecie 1 ligi za wszelka cenę ?
to sobie zrócie fuzje z Arkonią czy Mierzynem będziecie mogli ogladać 1 ligowe szlagiery ewentualnie jezdzijcie sobie do Poznania to jedynie 3 godzinki ale
od NASZEJ 2 ligowej już POGONI to się kurwa lamusy odjebcie!!!
amen


Better dead than red!
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:22

  lub_czasopisma napisał:  
nie rozumiem o co tak naprawdę niektórzy toczą tu spory ?
chcecie 1 ligi za wszelka cenę ?
to sobie zrócie fuzje z Arkonią czy Mierzynem będziecie mogli ogladać 1 ligowe szlagiery ewentualnie jezdzijcie sobie do Poznania to jedynie 3 godzinki ale
od NASZEJ 2 ligowej już POGONI to się kurwa lamusy odjebcie!!!
amen



Nie nawidze stadionowych pikników,tylko nerwy szarpią człowiekowi !!!


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:26

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


  Cytat:  
Głos kibiców jest jednak najważniejszy, bo od ich wsparcia będzie zależeć przyszłość.

Inne rozwiązania spowodują tylko kolejne podziały i groźbę następnych upadków.
Warto odbudowywać Dumę Pomorza etapami.

Jakub Lisowski



Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** utrzymanie się w lidze...o zasraną pietruszke.
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy, Daje prawdziwą nadzieje na przyszłość to nie...absolutnie...wypad!Po co nam on nie? Kasa z 500 biletów starczy.Niech grają 35 latkowie! Jesteście żałośni! To samo miało się grze brazylijczyków...kogo to KUR** obchodzi kto gra? Ważne żeby był dobry...ale nie! WY chcecie Polskich, Naszych wychowanków!Proszę bardzo niech grają...zobaczymy co ugrają! Zachowujecie się jak dzieci,którym zabrano zabaweczke i stękają! Pogoń nie jest WASZA! Nigdy nie była i nie będzie! Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka!
Tak jak mam w nicku mam was w dupie,wyzywajcie mnie itd, bo ulalala POGOŃ JEST ZAJEBISTA...Pheh...ale pomyślcie ile racji jest w tym co napisałem :)
Dziękuję i pozdrawiam.



To ty jesteś żałosny! Myśląc twoimi kategoriami to najlepiej niech nam tu przywiozą Lecha ubiorą w koszulki Pogoni i też będzie zajebiście? Będzie widowisko prezesi dadzą chorągiewki po meczu napijemy sie piwa i jakoś będzie lecieć. Naszczęscie są jeszcze w Szczecinie ludzie którzy myślą rosądniej. Kurwa mać zerejestrował się frajer i cyrk najlepiej by na Twardowskiego sobie robił.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7165 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:32
Mam_Was_W_Dupie - szkoda, że już więcej nic tutaj nie napiszesz... Pa.

banned


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 14:43

  eJay napisał:  
Ale przecież było wiadome od dawna, że gastronomicy są tylko na jeden sezon, góra dwa. To nie są bogacze, tylko tymczasowi pasjonaci. Chwała im, że wyratowali klub i wyłożyli kase na awans.



Podejrzewam, że ja sam kupując bilety po 11 zł dałem więcej kasy niż gastronomicy. ;)

Czemu niektórzy nie rozumieją, że Drzymała NIE DA NA POGOŃ SWOJEJ KASY, TYLKO CHCE OPIERDOLIĆ MIEJSCE W 1 LIDZE !!!. Wrocław to skumał i przepędził go. A my zostaniemy w 1 lidze z golasami i BEZ KASY DRZYMAŁY !!!



PS
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 15:15

  miau ! napisał:  

  eJay napisał:  
Ale przecież było wiadome od dawna, że gastronomicy są tylko na jeden sezon, góra dwa. To nie są bogacze, tylko tymczasowi pasjonaci. Chwała im, że wyratowali klub i wyłożyli kase na awans.



Podejrzewam, że ja sam kupując bilety po 11 zł dałem więcej kasy niż gastronomicy. ;)




To raczej źle podejrzewasz. ;]


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 15:16

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


  Cytat:  
Głos kibiców jest jednak najważniejszy, bo od ich wsparcia będzie zależeć przyszłość.

Inne rozwiązania spowodują tylko kolejne podziały i groźbę następnych upadków.
Warto odbudowywać Dumę Pomorza etapami.

Jakub Lisowski



Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** utrzymanie się w lidze...o zasraną pietruszke.
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy, Daje prawdziwą nadzieje na przyszłość to nie...absolutnie...wypad!Po co nam on nie? Kasa z 500 biletów starczy.Niech grają 35 latkowie! Jesteście żałośni! To samo miało się grze brazylijczyków...kogo to KUR** obchodzi kto gra? Ważne żeby był dobry...ale nie! WY chcecie Polskich, Naszych wychowanków!Proszę bardzo niech grają...zobaczymy co ugrają! Zachowujecie się jak dzieci,którym zabrano zabaweczke i stękają! Pogoń nie jest WASZA! Nigdy nie była i nie będzie! Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka!
Tak jak mam w nicku mam was w dupie,wyzywajcie mnie itd, bo ulalala POGOŃ JEST ZAJEBISTA...Pheh...ale pomyślcie ile racji jest w tym co napisałem :)
Dziękuję i pozdrawiam.



Miedziak żyje ! :D


MW'03
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6306 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 15:31
i znów dywagacje-sezon sie zakończył wieć jak bumerang wraca temat drzymały. trzeba o czymś pisać. jakoś nic nie znajduje na ten temat ani w prasie ani na stronach groclinu-ciekawe... coś czuje że "my" bardziej potrzebujemy tego drzymały niż on nas...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 16:07

  nowa od nowa napisał:  
i znów dywagacje-sezon sie zakończył wieć jak bumerang wraca temat drzymały. trzeba o czymś pisać. jakoś nic nie znajduje na ten temat ani w prasie ani na stronach groclinu-ciekawe... coś czuje że "my" bardziej potrzebujemy tego drzymały niż on nas...



Oj nie byl bym tego taki pewien... zreszta nie ma o czym dyskutowac. Mamy swoje stowarzyszenie kibiców ktore reprezentuje nasz ogół. wiec dajmy im działać i czekajmy na efekty. PZDR


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005