Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6293 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 23:32
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6796 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 01:05

  eJay napisał:  
Chwała im, że wyratowali klub i wyłożyli kase na awans.



Niema za co ich chwalić ;)


Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6315 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 01:10

  Animal. napisał:  
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.



Zadnych fuzji, a tak szczerze to druga liga ciekawsza od tej calej Ekstraklasy...


POGOŃ & LEGIA
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni

**




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 01:24
Moglby ktos wyjasnic jak sprawy wygladaja od strony prawnej? Chodzi mi glownie o to czy glos miasta + golasow jest wystarczajacy by przyjac taki pomysl? Ile do powiedzenia maja pozostali dzialacze Pogoni no i stowarzyszenia?


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 02:07

  Animal. napisał:  
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.



Pozatym wszyscy mówią,że szukamy SPONSORA,a NIE FUZJONISTE...


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 02:09

  Animal. napisał:  
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.


Hah - to pozdrawiam.

Uważasz, że z tym składem damy radę w II lidze?


Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7225 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 06:15

  Arathorn napisał:  

  Animal. napisał:  
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.


Hah - to pozdrawiam.

Uważasz, że z tym składem damy radę w II lidze?




No wlasnie nie umniejszam ze nasi nie dadza rade ale jakies wzmocnienia musza byc a na to potrzeba pieniedzy ,a czy gastronomicy na nie maja watpie .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 07:29

  Animal. napisał:  
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.


To po co niby ma wykładać kasę na transfery,skoro skład ma opierać się na zawodnikach co grali do tej pory?Nam nie są potrzebne uzupełnienia,tylko porządne wzmocnienia.Flota nas praktycznie rezerwami na stojąco rozwaliła,także w/g mnie potrzebni są dwaj obrońcy,trzeba zakupić dwóch pomocników i na pewno jednego napastnika,co do pozycji bramkarza też bym się zastanawiał...
Co do przyjścia Drzymały to oki,ale jak piszesz ,ale marsz w górę zaczynamy od 3 ligi(bo to jest przecież III liga)


N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 08:14

  Arathorn napisał:  

  Animal. napisał:  
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.


Hah - to pozdrawiam.

Uważasz, że z tym składem damy radę w II lidze?



Ja pierdole Ty to masz łeb... Nie chodzi tu o to żeby dali rade, ale żeby awansowali do I. A tak na marginesie z tym składem i bez Walby;P spokojnie by sobie poradzili z utrzymaniem.
P.s
Zerknij na inne drużyny, wymagające nie są.


PS
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 09:26
To w tym roku walczymy o utrzymanie w III (II) lidze ?


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 09:32
Jakie zerkanie na inne drużyny. To one niech patrzą na nas. Tylko nie ten skład. Cały napad do wymiany, środek pomocy też, jeden stary obrońca. I bramkarz z 10 cm wyższy.
No chyba że przyjmujemy zasadę jeden rok w klasie wyżej a w drugim walka o awans. Młodzi się będą ogrywać, porażki będą wkalkulowane w pobyt w danej lidze itp.
Ale jak chcemy awansować do ekstraklasy w 3 lata to nie z tym skąłdem , nie z tymi właścicielami, nie z tym stadionem


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 09:40

  kingaps napisał:  
Jakie zerkanie na inne drużyny. To one niech patrzą na nas. Tylko nie ten skład. Cały napad do wymiany, środek pomocy też, jeden stary obrońca. I bramkarz z 10 cm wyższy.
No chyba że przyjmujemy zasadę jeden rok w klasie wyżej a w drugim walka o awans. Młodzi się będą ogrywać, porażki będą wkalkulowane w pobyt w danej lidze itp.
Ale jak chcemy awansować do ekstraklasy w 3 lata to nie z tym skąłdem , nie z tymi właścicielami, nie z tym stadionem



Ziomek Ty chyba siebie nie słyszysz na chuj Ci nowy stadion do awansu? Bramkarz też zły nie jest, wzrost nie ma tu nic do znaczenia, Bogusław Wyparło o ile się nie mylę ma ledwo 180cm, a lata pod samą poprzeczkę, więc nara i się ogarnij.


PS
Rezerwista71
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7398 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 10:00
Tak w ogóle , to Drzymała chce sprzedać licencję i zawodników i robi wypad na Ukrainę,gdyż tu mu już interesy nie idą.Także raczej o sponsorowaniu mowy nie ma...Dlatego Śląskowi nie był on potrzebny,bo przecież awansowali sami.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 11:03

  Nh napisał:  

  kingaps napisał:  
Jakie zerkanie na inne drużyny. To one niech patrzą na nas. Tylko nie ten skład. Cały napad do wymiany, środek pomocy też, jeden stary obrońca. I bramkarz z 10 cm wyższy.
No chyba że przyjmujemy zasadę jeden rok w klasie wyżej a w drugim walka o awans. Młodzi się będą ogrywać, porażki będą wkalkulowane w pobyt w danej lidze itp.
Ale jak chcemy awansować do ekstraklasy w 3 lata to nie z tym skąłdem , nie z tymi właścicielami, nie z tym stadionem



Ziomek Ty chyba siebie nie słyszysz na chuj Ci nowy stadion do awansu? Bramkarz też zły nie jest, wzrost nie ma tu nic do znaczenia, Bogusław Wyparło o ile się nie mylę ma ledwo 180cm, a lata pod samą poprzeczkę, więc nara i się ogarnij.



Według wikipedii 183 cm ;)

Zobaczymy jak będzie z tym Wójikiem jak przydzie grać z lepszymi drużynami, warunki faktycznie ma nienajlepsze.


N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6088 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 11:15

  eF^ napisał:  

  Nh napisał:  

  kingaps napisał:  
Jakie zerkanie na inne drużyny. To one niech patrzą na nas. Tylko nie ten skład. Cały napad do wymiany, środek pomocy też, jeden stary obrońca. I bramkarz z 10 cm wyższy.
No chyba że przyjmujemy zasadę jeden rok w klasie wyżej a w drugim walka o awans. Młodzi się będą ogrywać, porażki będą wkalkulowane w pobyt w danej lidze itp.
Ale jak chcemy awansować do ekstraklasy w 3 lata to nie z tym skąłdem , nie z tymi właścicielami, nie z tym stadionem



Ziomek Ty chyba siebie nie słyszysz na chuj Ci nowy stadion do awansu? Bramkarz też zły nie jest, wzrost nie ma tu nic do znaczenia, Bogusław Wyparło o ile się nie mylę ma ledwo 180cm, a lata pod samą poprzeczkę, więc nara i się ogarnij.



Według wikipedii 183 cm ;)

Zobaczymy jak będzie z tym Wójikiem jak przydzie grać z lepszymi drużynami, warunki faktycznie ma nienajlepsze.



Wiesz, Fabiniak niby ma ponad 190cm i warunki, ale dla mnie jest zbyt drewniany. Najlepszym rozwiązaniem byłby Pesko.


PS
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7605 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 11:17

  Nh napisał:  

  Arathorn napisał:  

  Animal. napisał:  
Jebać fuzje i ekstraklase. Walczyliśmy własnymi siłami i mamy 2 lige. Drzymała chce inwestować? Prosze bardzo ale w 2 lidze. Niech wyloży kase na transfery, ale skład i tak powinien opierac sie na tych którzy ten awans wywalczyli.


Hah - to pozdrawiam.

Uważasz, że z tym składem damy radę w II lidze?



Ja pierdole Ty to masz łeb... Nie chodzi tu o to żeby dali rade, ale żeby awansowali do I. A tak na marginesie z tym składem i bez Walby;P spokojnie by sobie poradzili z utrzymaniem.
P.s
Zerknij na inne drużyny, wymagające nie są.



Yyyy... ale przecież jedno całkowicie wyklucza drugie.
Jak sobie nie dadzą rady, to chyba oczywiste jest, że nie awansują?
A o to właśnie mi chodzi - ten skład jest za słaby na awans - i trzeba to sobie jasno powiedzieć.
Bo inaczej obudzimy się w środku rundy jesiennej, po paru porażkach - a wtedy już nie będzie czasu na zmiany.

edit;

"z tym składem i bez Walby;P spokojnie by sobie poradzili z utrzymaniem."

A czy na tym nam zależy? Na spokojnym utrzymaniu w III lidze? Sory, ale mnie nie bawi spokojne utrzymywanie się w III lidze.

I tak - spojrzałem na inne drużyny i moim zdaniem są bardzo wymagające. Tym bardziej biorąc pod uwagę, że nasi nienajlepiej grają na wyjazdach.


monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7252 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 11:19

  Nh napisał:  
Najlepszym rozwiązaniem byłby Pesko.



Najlepszym rozwiązaniem jest Marek Walburg w pomarańczowych butach :)

jebać fuzje!


MKS Pogoń Szczecin Polska
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5984 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 11:20

  Nh napisał:  

  eF^ napisał:  

  Nh napisał:  

  kingaps napisał:  
Jakie zerkanie na inne drużyny. To one niech patrzą na nas. Tylko nie ten skład. Cały napad do wymiany, środek pomocy też, jeden stary obrońca. I bramkarz z 10 cm wyższy.
No chyba że przyjmujemy zasadę jeden rok w klasie wyżej a w drugim walka o awans. Młodzi się będą ogrywać, porażki będą wkalkulowane w pobyt w danej lidze itp.
Ale jak chcemy awansować do ekstraklasy w 3 lata to nie z tym skąłdem , nie z tymi właścicielami, nie z tym stadionem



Ziomek Ty chyba siebie nie słyszysz na chuj Ci nowy stadion do awansu? Bramkarz też zły nie jest, wzrost nie ma tu nic do znaczenia, Bogusław Wyparło o ile się nie mylę ma ledwo 180cm, a lata pod samą poprzeczkę, więc nara i się ogarnij.



Według wikipedii 183 cm ;)

Zobaczymy jak będzie z tym Wójikiem jak przydzie grać z lepszymi drużynami, warunki faktycznie ma nienajlepsze.



Wiesz, Fabiniak niby ma ponad 190cm i warunki, ale dla mnie jest zbyt drewniany. Najlepszym rozwiązaniem byłby Pesko.



pewnie, nawet mu dużo płacić by nie trzeba było, na boku dorobi...sprzeda mecz, potem kumpli - tak ,to obrotny chłopak...


Mam_Was_W_Dupie
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 12:54
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


  Cytat:  
Głos kibiców jest jednak najważniejszy, bo od ich wsparcia będzie zależeć przyszłość.

Inne rozwiązania spowodują tylko kolejne podziały i groźbę następnych upadków.
Warto odbudowywać Dumę Pomorza etapami.

Jakub Lisowski



Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** utrzymanie się w lidze...o zasraną pietruszke.
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy, Daje prawdziwą nadzieje na przyszłość to nie...absolutnie...wypad!Po co nam on nie? Kasa z 500 biletów starczy.Niech grają 35 latkowie! Jesteście żałośni! To samo miało się grze brazylijczyków...kogo to KUR** obchodzi kto gra? Ważne żeby był dobry...ale nie! WY chcecie Polskich, Naszych wychowanków!Proszę bardzo niech grają...zobaczymy co ugrają! Zachowujecie się jak dzieci,którym zabrano zabaweczke i stękają! Pogoń nie jest WASZA! Nigdy nie była i nie będzie! Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka!
Tak jak mam w nicku mam was w dupie,wyzywajcie mnie itd, bo ulalala POGOŃ JEST ZAJEBISTA...Pheh...ale pomyślcie ile racji jest w tym co napisałem :)
Dziękuję i pozdrawiam.


Jesteście żałośni.
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6895 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/06/2008 13:03

  Mam_Was_W_Dupie napisał:  
Nie patrze nawet na to co wcześniej wypisywaliście, ale i tak się domyślam.Zapewne: "fuzji mowimy NIE!" "jak feniks z dupy..." "sami odbudujemy chwałe Pogoni" "Etapami będziemy się wspinać" itd...To żałosne!Macie, prawie wszyscy takie gówno w dyniach,że teksty typu "POGOŃ JEST ZAJEBISTA I NAJLEPSZA I WOGÓLE" uważacie, że to spoko kibol, najważniejsi są KIBICE, no jasne...kur** pewnie,że WY! Dodam tu coś co jakiś pajac napisał w imieniu kibiców...


  Cytat:  
Głos kibiców jest jednak najważniejszy, bo od ich wsparcia będzie zależeć przyszłość.

Inne rozwiązania spowodują tylko kolejne podziały i groźbę następnych upadków.
Warto odbudowywać Dumę Pomorza etapami.

Jakub Lisowski



Otóż, gówno prawda!Na mecze Waszej (Naszej) ukochanej Pogoni, która tak szlachetnie wspina się po szczeblach i jak piękny feniks z popiołów i wogóle ualala...przychodzi po 500 osób! I co chcecie sobie kibicować dalej? Wiecznie będziemy grali o NIC! O jeb*** utrzymanie się w lidze...o zasraną pietruszke.
Ale jak przychodzi ktoś z kaską, daje perspektywy, Daje prawdziwą nadzieje na przyszłość to nie...absolutnie...wypad!Po co nam on nie? Kasa z 500 biletów starczy.Niech grają 35 latkowie! Jesteście żałośni! To samo miało się grze brazylijczyków...kogo to KUR** obchodzi kto gra? Ważne żeby był dobry...ale nie! WY chcecie Polskich, Naszych wychowanków!Proszę bardzo niech grają...zobaczymy co ugrają! Zachowujecie się jak dzieci,którym zabrano zabaweczke i stękają! Pogoń nie jest WASZA! Nigdy nie była i nie będzie! Wole 15tyś maruderów i emerytów na stadionie niż waszą 500'setka!
Tak jak mam w nicku mam was w dupie,wyzywajcie mnie itd, bo ulalala POGOŃ JEST ZAJEBISTA...Pheh...ale pomyślcie ile racji jest w tym co napisałem :)
Dziękuję i pozdrawiam.



1 miejsce


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.38 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005