Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 18/06/2008 23:48

  WM napisał:  
Od X lat gra z Groclinem i nagle sobie odpuści wszystko co tworzył i przerzuci sie na sponsorowanie Pogoni? Jakoś tego nie widzę. On będzie chciał FUZJI a nie zacząć sponsorować Pogoń...



Dokładnie...też tak myślę,Groclin to jego dziecko,on je wychował.Pozatym we Wrocławiu,miała być fuzja,więc u nas miałoby być inaczej...nie sądze.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
swiru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5968 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 10:59
Jak donosi Przegląd Sportowy, pomimo nieudanego mariażu ze Śląskiem Wrocław, nie jest jeszcze pewne, że Groclin zagra w ekstraklasie. Właściciel klubu Zbigniew Drzymała rozważa bowiem wycofanie się z futbolu i oddanie miejsca Pogoni Szczecin.
Władze Szczecina wypowiadają się na razie dość powściągliwie, jednak faktem jest, że Drzymała gościł na Pomorzu i prowadził rozmowy. Prezes Groclinu nie ma ochoty powracać na kolejny sezon do Grodziska. Według informacji Przeglądu Sportowego, sam Drzymała miałby wycofać się z futbolu, a miejsce w ekstraklasie oddać Pogoni. Na zasadzie wypożyczenia do Szczecina mieliby trafić również zawodnicy Dyskobolii.

Szef Groclinu nie chce nawet funkcji prezesa klubu, nie bierze też pod uwagę fuzji, pamiętając negatywne doświadczenia z Wrocławia. Nieoficjalnie mówi się, iż Drzymała wycofa się z futbolu, uzyskując na koniec wpływy ze sprzedaży zawodników oraz miejsca w ekstraklasie.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 11:13

  swiru napisał:  
Jak donosi Przegląd Sportowy, pomimo nieudanego mariażu ze Śląskiem Wrocław, nie jest jeszcze pewne, że Groclin zagra w ekstraklasie. Właściciel klubu Zbigniew Drzymała rozważa bowiem wycofanie się z futbolu i oddanie miejsca Pogoni Szczecin.
Władze Szczecina wypowiadają się na razie dość powściągliwie, jednak faktem jest, że Drzymała gościł na Pomorzu i prowadził rozmowy. Prezes Groclinu nie ma ochoty powracać na kolejny sezon do Grodziska. Według informacji Przeglądu Sportowego, sam Drzymała miałby wycofać się z futbolu, a miejsce w ekstraklasie oddać Pogoni. Na zasadzie wypożyczenia do Szczecina mieliby trafić również zawodnicy Dyskobolii.

Szef Groclinu nie chce nawet funkcji prezesa klubu, nie bierze też pod uwagę fuzji, pamiętając negatywne doświadczenia z Wrocławia. Nieoficjalnie mówi się, iż Drzymała wycofa się z futbolu, uzyskując na koniec wpływy ze sprzedaży zawodników oraz miejsca w ekstraklasie.



Widzę co raz ciekawiej się robi. Serial się zaczął. Codziennie nowe pomysły, z których zapewne nic nie wyjdzie - może i dobrze :)

Choć ten pomysł co przedstawił go Przegląd Sportowy godny rozważenia.


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6008 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 11:56

  kiko napisał:  

  swiru napisał:  
Jak donosi Przegląd Sportowy, pomimo nieudanego mariażu ze Śląskiem Wrocław, nie jest jeszcze pewne, że Groclin zagra w ekstraklasie. Właściciel klubu Zbigniew Drzymała rozważa bowiem wycofanie się z futbolu i oddanie miejsca Pogoni Szczecin.
Władze Szczecina wypowiadają się na razie dość powściągliwie, jednak faktem jest, że Drzymała gościł na Pomorzu i prowadził rozmowy. Prezes Groclinu nie ma ochoty powracać na kolejny sezon do Grodziska. Według informacji Przeglądu Sportowego, sam Drzymała miałby wycofać się z futbolu, a miejsce w ekstraklasie oddać Pogoni. Na zasadzie wypożyczenia do Szczecina mieliby trafić również zawodnicy Dyskobolii.

Szef Groclinu nie chce nawet funkcji prezesa klubu, nie bierze też pod uwagę fuzji, pamiętając negatywne doświadczenia z Wrocławia. Nieoficjalnie mówi się, iż Drzymała wycofa się z futbolu, uzyskując na koniec wpływy ze sprzedaży zawodników oraz miejsca w ekstraklasie.



Widzę co raz ciekawiej się robi. Serial się zaczął. Codziennie nowe pomysły, z których zapewne nic nie wyjdzie - może i dobrze :)

Choć ten pomysł co przedstawił go Przegląd Sportowy godny rozważenia.



Bo ja wiem... Nawet jeśli wykupiliby Ekstraklasę a Drzymała wycofałby się z futbolu, to za czyje pieniądze Pogoń by tam grała? No bo chyba nie Gastronomików...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 12:00

  Tasior napisał:  

  kiko napisał:  

  swiru napisał:  
Jak donosi Przegląd Sportowy, pomimo nieudanego mariażu ze Śląskiem Wrocław, nie jest jeszcze pewne, że Groclin zagra w ekstraklasie. Właściciel klubu Zbigniew Drzymała rozważa bowiem wycofanie się z futbolu i oddanie miejsca Pogoni Szczecin.
Władze Szczecina wypowiadają się na razie dość powściągliwie, jednak faktem jest, że Drzymała gościł na Pomorzu i prowadził rozmowy. Prezes Groclinu nie ma ochoty powracać na kolejny sezon do Grodziska. Według informacji Przeglądu Sportowego, sam Drzymała miałby wycofać się z futbolu, a miejsce w ekstraklasie oddać Pogoni. Na zasadzie wypożyczenia do Szczecina mieliby trafić również zawodnicy Dyskobolii.

Szef Groclinu nie chce nawet funkcji prezesa klubu, nie bierze też pod uwagę fuzji, pamiętając negatywne doświadczenia z Wrocławia. Nieoficjalnie mówi się, iż Drzymała wycofa się z futbolu, uzyskując na koniec wpływy ze sprzedaży zawodników oraz miejsca w ekstraklasie.



Widzę co raz ciekawiej się robi. Serial się zaczął. Codziennie nowe pomysły, z których zapewne nic nie wyjdzie - może i dobrze :)

Choć ten pomysł co przedstawił go Przegląd Sportowy godny rozważenia.



Bo ja wiem... Nawet jeśli wykupiliby Ekstraklasę a Drzymała wycofałby się z futbolu, to za czyje pieniądze Pogoń by tam grała? No bo chyba nie Gastronomików...



I z hukiem byśmy spadli z ligi...Ja dziękuję za takie pomysły z rodem z kosmosu,a gastronomicy tylko chcą po to,by się oblowić naszym kosztem,przesada.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 12:03
Jestem za tym (jak ktoś to pięknie wcześniej powiedział) aby Pogoń szła swoją własną ścieżką którą sama sobie powoli wydepta, żeby nie powtórzyła się sytuacja tak jak za ptaszyska. Wiadomo że sam Drzymała bardzo by się przydał ale nie jego drużyna z Grodziska. Bo awansować możemy z roku na rok ale kasy też trzeba mieć bo inaczej ...lipa


zch
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 12:05
Hmm wykupienie miejsca od groclinu? wykupienie ich zawodnikow? drzymala zostalby tylko sponsorem? TO JEST GODNE ROZWAZENIA


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 12:16
I potem sponsor zakreca kurek z kasa i beda efekty . Lepiej powoli z sezonu na sezon budowac Pogon na Ekstraklase .!


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 12:19

  Tasior napisał:  

  kiko napisał:  

  swiru napisał:  
Jak donosi Przegląd Sportowy, pomimo nieudanego mariażu ze Śląskiem Wrocław, nie jest jeszcze pewne, że Groclin zagra w ekstraklasie. Właściciel klubu Zbigniew Drzymała rozważa bowiem wycofanie się z futbolu i oddanie miejsca Pogoni Szczecin.
Władze Szczecina wypowiadają się na razie dość powściągliwie, jednak faktem jest, że Drzymała gościł na Pomorzu i prowadził rozmowy. Prezes Groclinu nie ma ochoty powracać na kolejny sezon do Grodziska. Według informacji Przeglądu Sportowego, sam Drzymała miałby wycofać się z futbolu, a miejsce w ekstraklasie oddać Pogoni. Na zasadzie wypożyczenia do Szczecina mieliby trafić również zawodnicy Dyskobolii.

Szef Groclinu nie chce nawet funkcji prezesa klubu, nie bierze też pod uwagę fuzji, pamiętając negatywne doświadczenia z Wrocławia. Nieoficjalnie mówi się, iż Drzymała wycofa się z futbolu, uzyskując na koniec wpływy ze sprzedaży zawodników oraz miejsca w ekstraklasie.



Widzę co raz ciekawiej się robi. Serial się zaczął. Codziennie nowe pomysły, z których zapewne nic nie wyjdzie - może i dobrze :)

Choć ten pomysł co przedstawił go Przegląd Sportowy godny rozważenia.



Bo ja wiem... Nawet jeśli wykupiliby Ekstraklasę a Drzymała wycofałby się z futbolu, to za czyje pieniądze Pogoń by tam grała? No bo chyba nie Gastronomików...



Jakoś za bardzo nie chce mi się wierzyć, że Drzymała wycofa się z futbolu. Za bardzo się w to wkręcił. Świetne lata w Grodzisku, teraz nie wyszło we Wrocławiu, to już by teraz sobie odpuścił, jeśli rzeczywiście by chciał a on dalej szuka drogi wyjścia. I zarzucił sieci na Szczecin. Zobaczymy jak to się potoczy.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8057 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 12:37
Swoją ścieżką, swoją drogą z II ligi do ekstraklasy :))) ??? - tylko nie z tymi graczami i tymi właścicielami. !!!

Gastronomicy / gastrycy to golasy, zero pomysłów na przyszłe sezony. Baz pieniędzy z miasta które stanowiły 40% z 2 mln zł by sobie nie poradzili. Trzeba zainwestować w klub, zawodników, rozwinąć marketing, zbudować stadion. Czyli generalnie kiszka.
Trzeba kogoś z wizją, z jajami. Osoby która dogada się z miastem (bez decyzji miasta nie będzie nowego stadionu).

A my to możemy conajwyżej pokrzyczeć w necie że się nie zgadzamy, bo nawet na manifestację to przyjdzie z 200-300 osób vide ile osób było na pochodzi z okazji 60-lecia klubu a podczas wyborów i tak sprawa Pogoni nie będzie miała większego znaczenia przy urnie.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 12:41
Gastronomikow nie stac na utrzymanie druzyny w ekstraklasie i dobrze zdaja sobie z tego sprawe. Poza tym ta informacje podal Przeglad Sportowy, a oni ostatnio specjalizuja sie w wymyslaniu bajek. Drzymala za duzo kasy wrzucil w pilke zeby teraz sie z tego wycofac, poza tym sam mowil, ze to jego hobby itd. bardziej ufalbym informacjom z oficjalnej strony niz tego gowna:) chociaz sam pomysl tez mi sie nie podoba.
i z prawnego punktu widzenia wykupienie licencji jakiegos klubu jest niemozliwe tak jak niedawno probowano przeforsowac pomysl wykupienia miejsca Slaska w I lidze .


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 14:37
Oświadczenie z klubu
chcą ekstraklasy...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6469 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 14:45

  Bengoro napisał:  
Oświadczenie z klubu
chcą ekstraklasy...



Chcą tego działacze Pogoni, chcą tego władze miasta, chce tego Drzymała czyli nie ma bata żeby się nie dogadali. We Wrocławiu miasto się wycofało u nas raczej tego nie będzie.

Zobaczymy co przyniesie spotkanie Drzymały z przedstawicielami kibiców.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6169 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 14:47

  kiko napisał:  

  Bengoro napisał:  
Oświadczenie z klubu
chcą ekstraklasy...



Chcą tego działacze Pogoni, chcą tego władze miasta, chce tego Drzymała czyli nie ma bata żeby się nie dogadali. We Wrocławiu miasto się wycofało u nas raczej tego nie będzie.

Zobaczymy co przyniesie spotkanie Drzymały z przedstawicielami kibiców.


Pożyjemy, zobaczymy xD Musimy być cierpliwi.


szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 15:24

  Endrjus napisał:  

  kiko napisał:  

  Bengoro napisał:  
Oświadczenie z klubu
chcą ekstraklasy...



Chcą tego działacze Pogoni, chcą tego władze miasta, chce tego Drzymała czyli nie ma bata żeby się nie dogadali. We Wrocławiu miasto się wycofało u nas raczej tego nie będzie.

Zobaczymy co przyniesie spotkanie Drzymały z przedstawicielami kibiców.


Pożyjemy, zobaczymy xD Musimy być cierpliwi.



Ja już się gubie w tym,to ma być fuzja,przejęcie miejsca przez Pogoń w ekstraklasie za Groclin czy sponsoring Drzymały...ktoś może mi to wyjaśnić?


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 15:55
Wyglada na to, ze Drzymala chce przejac Pogon (herb, barwy itd.) i od nowego sezonu na licencji Dyskobolii grac w ekstraklasie. zobaczymy, we Wroclawiu z kibicami sie dogadal, w tym sezonie i tak UEFA ma z glowy wiec jak tak bardzo chce zostac w Sczecinie to moze sie zgodzi na II lige, ale to pewnie tylko moje marzenia :(


Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 16:47
A skad ta pewnosc ze chce przejac? Moze odda poprostu miejsc Pogońi w zamian za 51% udzialow


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8039 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 16:54

  Cytat:  
Z Kolatorem zamierza się spotkać sam Drzymała i namawiać go na zmianę decyzji i zgodę na grę w Szczecinie. - Nie ma przepisów, które by na to pozwalały. Nie przewidują one też wyjątków. Z panem Drzymałą mogę się spotkać, bo nigdy nikomu nie odmówiłem, ale do takiego pomysłu jestem nastawiony sceptycznie - mówi wiceprezes PZPN. Sam Drzymała, choć we wtorek był w Szczecinie, wczoraj w Grodzisku nie chciał komentować sprawy.


GW


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 17:01
Pogubilem sie calkowicie. Kazdy mowi co innego.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6691 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/06/2008 17:48

  Halk napisał:  
A skad ta pewnosc ze chce przejac? Moze odda poprostu miejsc Pogońi w zamian za 51% udzialow



To co napisales w ogole nie trzyma sie kupy.
Co to za oddawanie miejsca Pogoni skoro za to otrzyma wiekszosc akcji i de facto Pogon będzie jego?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.34 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005