Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Drzymała w Pogoni << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 17:32
biorąc pod wzgląd utopijnosc tego tematu jestem ciekaw refleksji i komentarzy kibiców biorących udział w polemice na forum...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7475 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 17:42

  anathema napisał:  
biorąc pod wzgląd utopijnosc tego tematu jestem ciekaw refleksji i komentarzy kibiców biorących udział w polemice na forum...



niech moim wstepem do tego tematu bedzie taka mala uwaga, wszelkie informacje o Drzymale w Pogoni zaczerpniete sa z komentarzy przede wszystkim z v.pl i ofi
jakby na zlosc Ptakowi ktos sieje zamet, plotka nawet w 1% nie jest prawdziwa, a jak jest jakis material to prosze o wrzutke, oczywiscie mowie tu o wielkopolskiej prasie

dorzucam jeszcze komentarze z newsa Piłkarze Dyskobolii po rozmowach z prezesem - www.groclin-dyskobolia.prv.pl - ponownie znow watek komentarzy-plotek, takze ze szczecinskiej strony jak widac


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 17:53

  Cobra_S napisał:  

  anathema napisał:  
biorąc pod wzgląd utopijnosc tego tematu jestem ciekaw refleksji i komentarzy kibiców biorących udział w polemice na forum...



niech moim wstepem do tego tematu bedzie taka mala uwaga, wszelkie informacje o Drzymale w Pogoni zaczerpniete sa z komentarzy przede wszystkim z v.pl i ofi
jakby na zlosc Ptakowi ktos sieje zamet, plotka nawet w 1% nie jest prawdziwa, a jak jest jakis material to prosze o wrzutke, oczywiscie mowie tu o wielkopolskiej prasie



naprawde uwazasz ze sama oficjalka siała by taki zamęt? nie sądze... jak napisałem jest to plotka a w każdej plotce jest ziarno prawdy wiec ciekaw jestem kto tak naprawde wymyślił Drzymałe w Pogoni.. Ja osobiscie w to nie wierze czytałem nawet wywiad z samym zainteresowanym i on stanowczo zaprzeczył..ale juz sam fakt ze takie pytanie padło może zastanawiac ze cos na rzeczy jednak jest... a swoją drogą nie tylko na v.pl mozna było zauwazyc "zainteresowanie" osobą Drzymały bo juz na potralach internetowych juz nie raz cos takiego zauwazyłem...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7334 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 18:24
Szczerze mówiąc to nie dziwię się, że powstała taka plotka - w pewnym sensie jest to złoty środek na uszczęśliwienie wszystkich dookoła, może za wyjątkiem kibiców z Grodziska Wielkopolskiego.
Drzymała byłby szczęśliwy, bo już dawno doszedł do wniosku że w Grodzisku nie zrobi wielkiej piłki i chyba przymierza się do spakowania walizek - do Lecha się nie załapał, najbardziej logicznym kierunkiem ewentualnego odlotu jest więc teraz Szczecin. Ptak byłby szczęśliwy, bo ma dość piłki, kiepską prasę, dialog z miastem przypomina rozmowę głuchego z ślepym, a przy okazji pewnie odzyskałby sporą część zainwestowanych w klub pieniędzy. Kibice Pogoni też by się chyba nie obrazili na taką zamianę.
Kto wie? Może coś w tym jest?


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 18:31
Drzymała napewno wie że w małym miasteczku sukcesu sie nie zrobi.Choć awansował do pucharu uefa to i tak nic dalej sie nie działo.Jesli by przyszedł do Szczecina to.Więcej kasy za bilety w grodzisku ludzi przychodzi ok 2000-3000 tyś.a w Szczecinie ok,10 tys albo i więcej.jedyny problem to misasto.no cóż.zobaczymy jak to sie ułozy.drzymała jest bardziej rozsądny(mam nadzieje) niz Ptak i wie czego chce.hjak by przyszedł to było by dobrze.pozyjemy,zobaczmy.najpierw dostańmy licencją,potem zobaczmy ile w tym prawdy jest z drzymałą...


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 18:51
No napewno przyjscie Drzymaly do Pogoni bylo by lepsze niz czasy pod skrzydlami Ptakow. Drzymala w Grodzisku nie strzelal zadnych fochow poprostu lozyl kase na klub sciagal dosc dobrych zawodnikow chociarz kibicow i tak bylo malo. ale i tak nie uwierze dopoki nie zobacze! Antos tak latwo nie odejdzie...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 18:59
wiec ja może tylko jeszcze przytocze co powiedział prezes Drzymała w wywiadzie dla jednej ze stron zespołu z Grodziska
-A może, zamiast inwestować w klub na Ukrainie, przeprowadzić Dyskobolię do dużego miasta? Jak Amicę do Poznania...
- Już w Lechu byłem i więcej tego kroku nie powtórzę. A do Wrocławia, Gdańska lub Łodzi Groclinu nie przeniosę. W Grodzisku jestem u siebie, a to dla mnie olbrzymia wartość. Większa niż sukces za wszelką cenę. To mój klub, mój stadion i mogę tu robić, co chcę. Grać w piłkę albo puszczać latawce. Nie opuszczę miejsca, w którym się urodziłem i wychowałem, nie zostawię pięknego obiektu, który zbudowałem. Jestem to winien mieszkańcom Grodziska i sobie. A w dużym mieście czułbym presję. Tam każdy oczekiwałby olbrzymich sukcesów, i to najlepiej od razu. Choć oczywiście fuzja Amiki z Lechem to od strony sportowo-marketingowej dobry ruch.
a tak swoją drogą ciekawe ze z duzych miast nie wspomniał o Szczecinie... Diabełek


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 19:39
mógłbym wiedzieć skąd jest zaczerpnięta ta wiadomość??


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 19:41

  johny.o napisał:  
mógłbym wiedzieć skąd jest zaczerpnięta ta wiadomość??



czy chodzi Ci o wywiad z Drzymała?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 19:47

  anathema napisał:  

  johny.o napisał:  
mógłbym wiedzieć skąd jest zaczerpnięta ta wiadomość??



czy chodzi Ci o wywiad z Drzymała?



no


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 21:02

  johny.o napisał:  

  anathema napisał:  

  johny.o napisał:  
mógłbym wiedzieć skąd jest zaczerpnięta ta wiadomość??



czy chodzi Ci o wywiad z Drzymała?



no



wiec napisze tak bo nie jestem pewny czy moge podac dogłębne źródło-cały wywiad dość obszerny znajdziesz na jednej ze stron Groclinu...chyba sobie poradzisz...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 21:10
http://groclin.fan.w.interia.pl/ tu jest ten wywiad z Drzymałą.


marcoos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 19/05/2006 21:17

  johny.o napisał:  
mógłbym wiedzieć skąd jest zaczerpnięta ta wiadomość??



Kwietniowa Wyborcza. Dodatek Poznański. Dokładnie z 3 kwietnia.


ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/05/2006 01:04

  Szołn napisał:  
Kibice Pogoni też by się chyba nie obrazili na taką zamianę.Kto wie? Może coś w tym jest?



Salomonowe rozwiązanie - z radością ... :) W każdej plotce ziarnko prawdy :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/05/2006 10:50
Wszyscy dobrze wiemy, jakie problemy ma Zarząd Pogoni dotyczące wynajmu stadionu. Podobno właściciel klubu ze Szczecina, Antoni Ptak, ma już tego wszystkiego dosyć i chce się dogadać ze Zbigniewem Drzymałą, prezesm Groclinu, w sprawie wynajmu stadionu w Grodzisku Wielkopolskim.
Ostatnio mówiło się nawet, że obaj ci prezesi chcą połączyć dwa kluby. Jedno jest pewne. Odpowiedź powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dni.
Nie jest wykluczone, że w przyszłym sezonie Pogoń będzie grała nie w Szczecinie, a w innym polskim mieście. Być może będzie to Grodzisk Wielkopolski - czytamy w "Przeglądzie Sportowym
takie rzeczy jednak pojawiaja sie coraz czesciej..jednak jest nie tylko ziarenko ale i spora czesc prawdy z tym Grodziskiem...zobaczymy ale mocno trzymam kciuki


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8039 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/05/2006 11:03

  anathema napisał:  

takie rzeczy jednak pojawiaja sie coraz czesciej..jednak jest nie tylko ziarenko ale i spora czesc prawdy z tym Grodziskiem...zobaczymy ale mocno trzymam kciuki



chyba że dziennikarze z PS czytają to forum:D


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

***




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/05/2006 12:49
To teraz temat powinien nazywać się: Pogoń u Drzymały.
Jest to jakieś rozwiązanie, żeby utrzymac Pogoń w I lidze, ale jakim kosztem?
Z jednej strony miasto po raz kolejny szkodzi Pogoni, ale żadania Pogoni o tak dużym obniżeniu kosztów po zamknięciu budżetu miasta, są trudne do zrealizowania, miasto i tak zgodziło się już na obniżkę. Dziwna sprawa kiedy klubu którego budżet przed sezonem szancowano na 30 mln złotych, nie stać (a raczej nie chce się) na płacenie 22 tysięcy miesięcznie za stadion. Tzreba było zwolnić Amarala troszkę wczesniej i kasa by była. W takim przyadku miasto traci kibiców i wszytko co z tym zwiazane.
Dla Pogoni to też nie najlepsze rozwiązanie, w Szczecinie zawsze wielu ludzi przychodziło na mecze, więc wpływy z biletów, reklam i sponsorów były dość pokaźne i na pewnie przewyższały koszty użytkowania stadionu, chyba, że się myle.
Pogoń ternuje w Gutowie, gra w Grodzisku, a ze Szczecinem łączy ją tylko nazwa... no i kibice.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 20 maja 2006, 13:07 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
emjay06
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6658 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/05/2006 13:39
pomysł na pewno dobry ale wydaje się że mało realny, niestety:(


pucharTYLKO POGOŃ king
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/05/2006 13:40
Jakby Ptak chciał wybudowac stadion to móglby to pewnie zrobic bez problemu poza granicami miasta. Wtedy Działkowiec móglby się w dupe pocałowac i se zaorac stadion i altanke postawić ;-p. Dobrze że niedługo wybory ....


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6884 dni

****




Odp: Drzymała w Pogoni - 20/05/2006 15:05

  LEOnek napisał:  
Dobrze że niedługo wybory ....


I czas niespelnionych obietnic.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005